Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 06:52:39
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501472 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #765 kedy: 17. Jún , 2008, 11:03:41 »

Nie ze by som ta chcel strasit, ale je fakt ze za cely svoj zivot som prisiel do kontaktu dokopy s dvoma JCM2000kami, a v obidvoch nieco odislo. Iba nejake drobnosti, ja tomu nerozumiem, ale bolo ich treba opravovat, co nepotesi, hlavne ked to odide na podiu. V tych aparatoch sa pred tym zarucene nikto nevrtal. Cize u mna nove Marshally vobec nebudia doveru, spolahlivost nie je ich silna stranka a osobne by som si to nekupil, hlavne ked to mam podlozene osobnou skusenostou.
tak si kup tranzistorovy back a vymalovano...
už som povedal že som to zažil ale chyba bola v tom že boli v skrate dalej vo vlhkej skušobni skorodovane ,vytrasene v aute lebo slovaci nemaju na keisty....a to nie len marshall ale všetky aparaty su tu rozjebane...robo vozi z nemecka a su ok,ty ich ich neničia
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #766 kedy: 17. Jún , 2008, 11:11:37 »

a len tak mimochodom, mesy sa nekazia??
kdesi som cital clanok neakeho opravara alebo konstruktera aparatov a spominal tiez, ze mal na stole kadejake buginy ci uz zhorene, alebo pokazene..
a Marshall je asi najrozsirenejsi aparat, ale to neznamena, ze ma najvyzsie percento kazivosti..
« Posledná zmena: 17. Jún , 2008, 11:12:05 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
udry
Hosť
« Odpoveď #767 kedy: 17. Jún , 2008, 11:18:26 »

Všetko sa kazi /aj medziludske vztahy/. Vobec sa s tym DSL-kom netrap. Ked sa pokazi-tak sa opravi. Na zdravie! A v najhoršom pripade ho vykuchaš a daš donho naky Kustom alebo Teslu / ako mal pred par rokmi kamarat a všetci sa išli posrat,jak mu ten Marshall hra/
« Posledná zmena: 17. Jún , 2008, 11:20:31 od udry » Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #768 kedy: 17. Jún , 2008, 11:22:26 »

No aj s Mesami je to pravda. Jeden maník y Ostravy, volajú ho Sendy, mal už na stole skoro kompletný sortiment Mesa Boogie - zopár Triaxisov, Marky II, III, IV,Dual, Triple, Maverick atď ... a podľa jeho slov to neni až taký top, ako sa prezentuje, niekedy je to dnu dosť bordel. Ale aspoň sú dosť robustné.
« Posledná zmena: 17. Jún , 2008, 11:23:18 od Predator » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #769 kedy: 17. Jún , 2008, 11:25:58 »

Všetko sa kazi /aj medziludske vztahy/. Vobec sa s tym DSL-kom netrap. Ked sa pokazi-tak sa opravi. Na zdravie! A v najhoršom pripade ho vykuchaš a daš donho naky Kustom alebo Teslu / ako mal pred par rokmi kamarat a všetci sa išli posrat,jak mu ten Marshall hra/
presne ,čo sa použiva to sa kaziii,len tam kde sa nehra a nevlači tam sa nekazi,napr. raz za tyžden v pivnici hodinu možeš hrat 100rokov bez kazu
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #770 kedy: 17. Jún , 2008, 11:30:02 »

presne ,čo sa použiva to sa kaziii,len tam kde sa nehra a nevlači tam sa nekazi,napr. raz za tyžden v pivnici hodinu možeš hrat 100rokov bez kazu
Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
za seba mozem povedat, ze odkedy hram na Marshall, tak som ziadny problem nemal.
Zaznamenané

FALLGRAPP
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #771 kedy: 17. Jún , 2008, 12:09:29 »

Čím zožitejší aparát ,tým je väčší predpoklad že sa niečo pokazí,zoberme si plexiny 800vky a aj 900,ked sa pozrieš dnu nič tam nie je narozdiel od TSL či DSL,kde sú pätice na plošáku,je tam hromada fetov a operákov a diod,porovnáš čreva a je to jasné.Ja chodím s 800 kombom 2x12 už nejakú dobu po kluboch a festivaloch,natriasa sa to v aute často to hrá v neludských podmienkach na plné gule a nič sa nedeje,predtým som mal klon 800 1x12 a tak isto,5 rokov som sa s ním jebal kade tade a nič  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
No je to vec vkusu,jednému vyhovuje to druhému zasa hento...............hlavne treba hrať a menej diskutovať  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. Jún , 2008, 12:34:49 od temo » Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #772 kedy: 17. Jún , 2008, 12:29:47 »

tak si kup tranzistorovy back a vymalovano...
už som povedal že som to zažil ale chyba bola v tom že boli v skrate dalej vo vlhkej skušobni skorodovane ,vytrasene v aute lebo slovaci nemaju na keisty....a to nie len marshall ale všetky aparaty su tu rozjebane...robo vozi z nemecka a su ok,ty ich ich neničia

Ja si nepotrebujem nic kupovat, co sa tyka Marshallov, mam staru 800vku a som spokojny  Na zdravie!. Mimochodom, tranzistorovy Valvestate mi tiez raz vyprdol, a nebol ani v pivnici, ani vytraseny z auta. Pokazit sa moze vsetko, akurat u niektorych veci je ta pravdepodobnost vyssia. 
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #773 kedy: 18. Jún , 2008, 07:29:14 »

v piatok som požičal kamošovi moju plexinu že nech ju poradno prevetra ked ma koncert.... ked to vyhulil tak ako to má plexi rada tak ho zvukár nechcel pustiť von lebo je moc hlasno... a v takej kinosále by to znelo dosti napi.. hrať bez PA    .... tak to nakonec musel dať uplne len na štvrtinku... čož ma dosť sklamalo lebo na takej hlasitosti je to nuda .... po tomto ma tiež začala dožierať otázka či si tiež nekúpim niečo modernejšie s viacej kanálmi....


to sa rieši otočenim bedne doprdele nie na dementa za mixom,pripadne aparat uplne mimo javiska,Kabat to maju otočene na strany
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #774 kedy: 18. Jún , 2008, 07:55:43 »

to sa rieši otočenim bedne doprdele nie na dementa za mixom,pripadne aparat uplne mimo javiska,Kabat to maju otočene na strany
myslis nieco na taky styl? http://youtube.com/watch?v=99NjqDgqhTg
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #775 kedy: 18. Jún , 2008, 18:58:27 »

Pred pár rokmi mali Kabát koncert v hokejovej hale vo Zvolene a mal som VIP lístok lebo môj kamoš bol zvukárom predkapely  - Horkýže slíže. Na vlastné oči z blízka na stage pred koncertom som videl že jeden z gitaristov Kabátu mal bednu Marshall 2x12 v  takej bielej starej bukasovej bedni z akej sa volakedy za komančov robili spálne a pred ňou mal vnútri spustený mikrofón - veľmi zaujímavé...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #776 kedy: 18. Jún , 2008, 19:11:34 »

Pred pár rokmi mali Kabát koncert v hokejovej hale vo Zvolene a mal som VIP lístok lebo môj kamoš bol zvukárom predkapely  - Horkýže slíže. Na vlastné oči z blízka na stage pred koncertom som videl že jeden z gitaristov Kabátu mal bednu Marshall 2x12 v  takej bielej starej bukasovej bedni z akej sa volakedy za komančov robili spálne a pred ňou mal vnútri spustený mikrofón - veľmi zaujímavé...
no vtedy este neboli hviezdy...
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #777 kedy: 18. Jún , 2008, 20:00:59 »

Tibor. Nechcem Ti brať ilúzie, ale nakoľko som sa s ním o tom pred časom osobne rozprával presne veim, že sa jedná sa o kombo MARSHALL BLUESBREAKER JTM-45 v bielom prevedení-LIMITED EDITION, ktoré bežne používa na stiedačku s hlavou JCM-800 2203, resp JMP 2203. Tomáš, druhý gitarista hrá výlučne na 2203 a ako zálohu nosí JCM-900 DUAL REVERB 100W. Na zdravie!
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #778 kedy: 18. Jún , 2008, 21:19:47 »

Robo toto som vtedy skutočne videl na javisku úplne z blízka - možno to bolo na niektorú z tých hláv...
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #779 kedy: 19. Jún , 2008, 07:10:12 »

Tak to už bolo dosť dávno, zrejme nejaký CZECH BETTER THAN MARSHALL  ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.