Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 14:06:31
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501502 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #915 kedy: 04. September , 2008, 11:57:58 »

Tak je. FF ty sa v tom aspoň vyznáš a videl si tie ampy, všetky..nemám rád prázdne teoretizovanie..nebudem niekde na fóre rozoberať koľko stojí Porsche a koľko Maserati...

Joe:   Na zdravie!

nerozumiem tvojmu pristupu. ked ta to teoretizovanie nudi a vadi ti, tak sem nechodievaj. ked ta nebavi niekomu vysvetlovat co a preco, tak to nerob. je mi jasne ze mas skusenosti a vies o com rozpravas, ale uvedom si ze tu vela chalanov tie moznosti nema a mozno nikdy nebude mat, tak teoretizuju, skumaju a skusaju - nic ine im neostava a tazko im to mat za zle.
Zaznamenané

o-yep sro
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #916 kedy: 04. September , 2008, 12:03:04 »

Odmeny su na ceste, vcera dosiel papier kde su uz pekne ciselka :). Takze Roadking sa presuva z roviny snov do roviny realneho objednavania :).

jaj uz sa tesim az to spolu vyskusame, Martinko :-)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #917 kedy: 04. September , 2008, 12:04:20 »

Nemusí to trvať ani 25 rokov, len vtedy si mnohý uvedomia, že sú tam kde sú práve preto, že Mesa im zničila akúkoľvek dušu a výraz v hre.

Pomooc, cize Mesa moze za vsetko :), kupim si Marshall a budem mat krasny vyraz a este krajsiu dusu :). (kedze tema sa vola MB vs Marshall, tak mi z toho vychadza ze Marshall ma spasi :) ).


jaj uz sa tesim az to spolu vyskusame, Martinko :-)

Aj sa sa veru tesim, aj ked to ten aparat vyzera ako riadne monstrum :). Ale hrat to snad bude :).
« Posledná zmena: 04. September , 2008, 12:05:22 od Semish » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #918 kedy: 04. September , 2008, 12:12:44 »

načo ti to bude???prepinačov to ma ako ruska helikoptera ,treba jednoduchy aparat čim viac kanalov tym je to tenšie, ale možno hraš popik tam využiješ vela zvukov
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #919 kedy: 04. September , 2008, 12:12:51 »

a ja prilejem trocha benzinu do tejto vatry tiez.. marshall je stavany na starsie zanre a aspon co mne sa zda tak skreslenie ktore produkuje sa hodi do rocku, hard rocku pripadne nejakeho heavymetalu.. mesa naopak prejavuje skor modernejsi sound hodiaci sa do dnesnych zanrov ako metal, metalcore, brutaldeath, grind, heavyspeed, numetal a 100X  atd atd.. proste iny typ zvuku.. ak este niekto povie ze mesa alebo marshall je napicu tak jedine tak pre neho samotneho.. a vobec.. tu by sa mali spominat objektivne argumenty ze preco mesa ano a preco nie a nie ze joe tu ma v zasobniku cely cas vetu: marshall je proste popici a tam to vsade aj konci.. :D
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #920 kedy: 04. September , 2008, 12:15:54 »

načo ti to bude???prepinačov to ma ako ruska helikoptera ,treba jednoduchy aparat čim viac kanalov tym je to tenšie, ale možno hraš popik tam využiješ vela zvukov

Nehram sice popik (aspon teda dufam :) ), ale proste ten aparat chcem. Urcite to vsak nebude moj jediny aparat a nebude v zbierke ani posledny ... Su v plane aj dalsie (podla Joea - poloaparaty :) ... Tesim sa na ne a mozno bude aj Marshall (s ktorym som vsak mal v minulosti len zle skusenosti, aj ked s nejakou lacnou uplne shitnou radou AVT).
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #921 kedy: 04. September , 2008, 12:25:32 »

Najlepšie je maž z každej značky po jednom kuse. Chute sa menia. Hlavne pokoj a mier  Na zdravie!


Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #922 kedy: 04. September , 2008, 12:27:26 »

obucha z pieštan nepoznaš????tiež si ich všetky vyskušal a teraz ma jeden hadaj ktory Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele,pre mna su to poloaparaty lebo su tenučke a stracaju sa v mzike,ale dobre hra aj taky framus ,engl je zase najtenši,ked si skoro nonstop v študiu tak maš aj nazor a všetko si vyskušaš potom lietaju preč tie aparaty a ten nazor nemam len ja ale vela ludi čo s tym naozaj robi
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #923 kedy: 04. September , 2008, 12:27:58 »

Najlepšie je maž z každej značky po jednom kuse. Chute sa menia. Hlavne pokoj a mier  Na zdravie!




Ved presne to chcem (teda po jednom-dvoch kusoch z kazdej poriadnej znacky :) ), pokoj a mier mam :), teda aspon na tomto fore, v praci nervy jak hovado :).
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #924 kedy: 04. September , 2008, 12:28:13 »


nik nenapisal na nikoho že je hlupak osobne mi je jedno či niekto hra aj na behringeri lebo počuvam hrača nie aparat,a ten triple som mal a predal F griglakovi a som rad že je preč ,vela z vas tiež po25rokov hrania bude hovorit inač


ja zial hram len 16 rokov takze mozno tvrdit, ze o zvuku neviem nic :-)

od jedneho velmi sikovneho cloveka (cesky spesialista na opravy lampovych aparatov) mam informaciu, ze Marshall od 800vky nic dobre nespravil.
ravnako hanlivo sa vyjadroval o novsich modeloch Mesa. proste jeho argument bol, ze ked ma niekto aparat plny plosakov, tak to dobre hrat nemoze. preto som spomenul Mesu Triple 91ho, lebo vtedy prisla na trh.. jej dalsie modifikacie su zname tym, ze su naprt.

ale musim suhlasit s Kaolkom.. Marshall dava viac vintage zvuk.. ja zial z neho nedokazem vytiahnut to, co potrebujem.. velmi mi imponuje Diezel .. ale ten je tu O.T.

s istotou vsak tvrdim, ze na tomto fore bude tento Mesa/Marshall flame vecny ako Leninova slava :-)

nech ziju tranzistory!!! :D :D :D :D   Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #925 kedy: 04. September , 2008, 12:29:12 »

Najlepšie je maž z každej značky po jednom kuse. Chute sa menia. Hlavne pokoj a mier  Na zdravie!



šak chcem ale len z marshallov z každeho po jednom kuse a plexi po dva kusy
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #926 kedy: 04. September , 2008, 12:31:10 »

šak chcem ale len z marshallov z každeho po jednom kuse a plexi po dva kusy

vsak uz mas  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #927 kedy: 04. September , 2008, 12:31:48 »

ja zial hram len 16 rokov takze mozno tvrdit, ze o zvuku neviem nic :-)

od jedneho velmi sikovneho cloveka (cesky spesialista na opravy lampovych aparatov) mam informaciu, ze Marshall od 800vky nic dobre nespravil.
ravnako hanlivo sa vyjadroval o novsich modeloch Mesa. proste jeho argument bol, ze ked ma niekto aparat plny plosakov, tak to dobre hrat nemoze. preto som spomenul Mesu Triple 91ho, lebo vtedy prisla na trh.. jej dalsie modifikacie su zname tym, ze su naprt.

ale musim suhlasit s Kaolkom.. Marshall dava viac vintage zvuk.. ja zial z neho nedokazem vytiahnut to, co potrebujem.. velmi mi imponuje Diezel .. ale ten je tu O.T.

s istotou vsak tvrdim, ze na tomto fore bude tento Mesa/Marshall flame vecny ako Leninova slava :-)
ja mam tie stare ale nove reedicie mam radšej su spolahlivejšie,hlavne nech je dost chutneho pivka a mier na slovensku

nech ziju tranzistory!!! :D :D :D :D   Na zdravie!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #928 kedy: 04. September , 2008, 12:31:59 »

;Hlavne pokoj a mier  Na zdravie!



Však mierim,ale tá svina sa furt uhýba Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #929 kedy: 04. September , 2008, 12:33:00 »

šak chcem ale len z marshallov z každeho po jednom kuse a plexi po dva kusy

Marshall je super na poctivu rockovu muziku, to je bez debaty. Osobne sa mi vsak nepaci kombinacia sedemstrunovych gitar cez Marshall aparaty (nie, ani len Zakk Wylde zvuk sa mi nejako moc nepozdava), proste osobne sa mi viac paci na modernu podladenu metalovu muziku iny zvuk, Mesa, Diezel atd. Takze tak. Ale pekne je to v tom, ze kazdemu sa paci nieco ine a preto sa tu mozme takto krasne hadat :). A samozrejme nikto nema pravdu a zaroven vsetci  Na zdravie!


nech ziju tranzistory!!! :D :D :D :D   Na zdravie!

Nech ziju tranzistory a 300 wattov digitalneho pekla a.k.a. Line 6 Vetta Head SW v.2.5 + Armin mod :)
« Posledná zmena: 04. September , 2008, 12:34:24 od Semish » Zaznamenané
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.