Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 16:45:47
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501527 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #930 kedy: 04. September , 2008, 12:33:27 »

vsak uz mas  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
skoro mam ešte ich je zopar
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #931 kedy: 04. September , 2008, 12:34:29 »


ale musim suhlasit s Kaolkom.. Marshall dava viac vintage zvuk.. ja zial z neho nedokazem vytiahnut to, co potrebujem.. velmi mi imponuje Diezel ..


suhlas.. uplne by som si skusil pripadne zadovazil taku VH4s alebo VH4 aj s origos boxom len to budem musiet pomaly zacat sukavat Rozina..samozrejme mladsieho ak si smiem vybrat
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #932 kedy: 04. September , 2008, 12:35:22 »

Marshall je super na poctivu rockovu muziku, to je bez debaty. Osobne sa mi vsak nepaci kombinacia sedemstrunovych gitar cez Marshall aparaty (nie, ani len Zakk Wylde zvuk sa mi nejako moc nepozdava), proste osobne sa mi viac paci na modernu podladenu metalovu muziku iny zvuk, Mesa, Diezel atd. Takze tak. Ale pekne je to v tom, ze kazdemu sa paci nieco ine a preto sa tu mozme takto krasne hadat :). A samozrejme nikto nema pravdu a zaroven vsetci  Na zdravie!
nemožem hrat na diezel ved to znie ako traktor na naftu,mal som ten najvyžši model s midi a hralo to strašne
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #933 kedy: 04. September , 2008, 12:35:40 »

suhlas.. uplne by som si skusil pripadne zadovazil taku VH4s alebo VH4 aj s origos boxom len to budem musiet pomaly zacat sukavat Rozina..samozrejme mladsieho ak si smiem vybrat

Nie je problem si to vyskusat, vyzera to tak ze to budeme mat v skusobni :). (nie , nekupujem to zatial :), ale kamarat to vlastni ).
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #934 kedy: 04. September , 2008, 12:36:59 »

VH4ku som mal a nech je tam kde je a navždy-tudy cesta nevede
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #935 kedy: 04. September , 2008, 12:37:10 »

Joe,kedy ideš na turné?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #936 kedy: 04. September , 2008, 12:37:50 »

Nie je problem si to vyskusat, vyzera to tak ze to budeme mat v skusobni :). (nie , nekupujem to zatial :), ale kamarat to vlastni ).

a nie je to nahodou kamarat z kapely From Our Hands? alebo je to niekto iny? viem len o par ludoch co tu ten diezel maju.. aj ked.. neviem ci on zrovna nema herberta alebo nieco podobne.. ech.. ale ak by sa dalo niekedy by som dosiel kuknut na to..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #937 kedy: 04. September , 2008, 12:38:27 »

a nie je to nahodou kamarat z kapely From Our Hands? alebo je to niekto iny? viem len o par ludoch co tu ten diezel maju.. aj ked.. neviem ci on zrovna nema herberta alebo nieco podobne.. ech.. ale ak by sa dalo niekedy by som dosiel kuknut na to..

Nie, on ma Einstein hlavu, toto je niekto uplne iny.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #938 kedy: 04. September , 2008, 12:38:47 »

Joe,kedy ideš na turné?
dofajčim a idem Na zdravie!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #939 kedy: 04. September , 2008, 12:39:31 »

ja zial hram len 16 rokov takze mozno tvrdit, ze o zvuku neviem nic :-)

od jedneho velmi sikovneho cloveka (cesky spesialista na opravy lampovych aparatov) mam informaciu, ze Marshall od 800vky nic dobre nespravil.
ravnako hanlivo sa vyjadroval o novsich modeloch Mesa. proste jeho argument bol, ze ked ma niekto aparat plny plosakov, tak to dobre hrat nemoze. preto som spomenul Mesu Triple 91ho, lebo vtedy prisla na trh.. jej dalsie modifikacie su zname tym, ze su naprt.

ale musim suhlasit s Kaolkom.. Marshall dava viac vintage zvuk.. ja zial z neho nedokazem vytiahnut to, co potrebujem.. velmi mi imponuje Diezel .. ale ten je tu O.T.

s istotou vsak tvrdim, ze na tomto fore bude tento Mesa/Marshall flame vecny ako Leninova slava :-)

nech ziju tranzistory!!! :D :D :D :D   Na zdravie!
Máš na mysli Pavla H?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #940 kedy: 04. September , 2008, 12:41:02 »

Najlepšie je maž z každej značky po jednom kuse. Chute sa menia. Hlavne pokoj a mier  Na zdravie!




 Na zdravie! Na zdravie! minule som chcel predat svojho storocneho bassmana kvoli nejakemu osialu, ale radsej budem makat ako blazon nech je na dalsi amp, ako predavat ten fender, jedneho dna by mi to prislo ajtak luto.
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #941 kedy: 04. September , 2008, 12:41:57 »

mesa hra lepšie sice nie pre mna ale na tie tenke zvuky vpohode Bavím sa skvele
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #942 kedy: 04. September , 2008, 12:43:48 »

mesa hra lepšie sice nie pre mna ale na tie tenke zvuky vpohode Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Joe, ty si siiileny :), ale aspon je sranda. Nahravali sme na Mesa aparat a urcite to tenky zvuk nema :). Poznam vsak jednu slovensku kapelu ktora nahravala cd na Marshall (nie je to Metropolis) a hra im to total napicu, takze aj tak to moze dopadnut .
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #943 kedy: 04. September , 2008, 12:46:31 »

Bavím sa skvele Joe, ty si siiileny :), ale aspon je sranda. Nahravali sme na Mesa aparat a urcite to tenky zvuk nema :). Poznam vsak jednu slovensku kapelu ktora nahravala cd na Marshall (nie je to Metropolis) a hra im to total napicu, takze aj tak to moze dopadnut .
Ale nie je to ani  Bank Of Joe . Že nie :)
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #944 kedy: 04. September , 2008, 12:49:44 »

akurat som dopozeral toho pavlcika, ten ultralead je smrt a este vacsia pavlickove pazure  Bavím sa skvele

ale ten ultralead hra velmi podobne mojej 50, ma to len viac moznosti, povedal by som
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.