Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 22:39:42
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501431 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #945 kedy: 04. September , 2008, 12:50:14 »

V tom je to pekné, že každý znie inak. No tvrdiť že Zakk Wylde nemá dostačujúci zvuk na metal je divnô..samozrejme nie každému sa ten zvuk musí páčiť....keď budem veľký a dojdu odmeny tak si ešte chcem určite kúpiť full stack VHT ULTRA LEAD PitbulL.... ten amp ma už pred časom dostal.... Na zdravie!

Dobry zvuk ma, ale uplne svoj typicky, ktory ozaj nemusi kazdemu sediet. Zle som sa vyjadril, nema zly zvuk, ale proste kedze nehram na Gibson a nemam paprce jak drevorubac tak sa nebudem ani len o taky zvuk pokusat.
Aj Malmsteen ma svoj typicky zvuk, s inym si ho neviem predstavit, ale opat by som taky nechcel mat, a ani sa o taky nebudem pokusat, to tiez neznamena ze by mal zly zvuk (teda aspon na nahravka, nazivo co som pocul tak dost hruza).
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #946 kedy: 04. September , 2008, 12:50:53 »

VH4ku som mal a nech je tam kde je a navždy-tudy cesta nevede

tu by som rad v tvojom mene Joe podotkol: tudy tvoja cesta nevede :-) kazdy si tu cestu slape sam.. u vas by ten diesel vazne ako traktor znel.. u nas prave traktor hladame..

nabuduce si strkaca zapajam do zetora  Na zdravie!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #947 kedy: 04. September , 2008, 12:53:01 »

Máš na mysli Pavla H?

ty si ma odhalil!!! ja sa nehraaam!!!!  Na zdravie! Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #948 kedy: 04. September , 2008, 12:53:51 »

no mišovi to tiež hra všeliako to VHT,hrali sme s nimi a hruza,v chicago hral na 900 a super, Metropolis ale nehra na 800ky a plexiny Jimi hra na preamp a do returnov ja by som tak nikdy nehral aj ked aj to som kedysi mal,otazka čo je tučny zvuk pre mna mesa nieje tučny zvuk ale tenky a vždy taky bol,ked pridaš basy neztučnuješ, ale zahuhlavaš na plexi ich dam na nulu aj tak je tučnučky a chrumkavý ,na marshally ale musiš artikulovat čiže to vyhrat nič neodpusti milujem to Zdravíčko
« Posledná zmena: 04. September , 2008, 22:15:08 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #949 kedy: 04. September , 2008, 12:55:18 »

tu by som rad v tvojom mene Joe podotkol: tudy tvoja cesta nevede :-) kazdy si tu cestu slape sam.. u vas by ten diesel vazne ako traktor znel.. u nas prave traktor hladame..

nabuduce si strkaca zapajam do zetora  Na zdravie!  Bavím sa skvele
nazdravie traktorista Zdravíčko Zdravíčko od rockera Na zdravie!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #950 kedy: 04. September , 2008, 12:56:07 »

ty si ma odhalil!!! ja sa nehraaam!!!!  Na zdravie! Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Z tých končín poznám akurát jeho Bavím sa skvele,ale už som sním dlho nebol.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #951 kedy: 04. September , 2008, 13:31:10 »

Pred 2 alebo 3 rokmi som hral na Engl v Prahe, to bola story, len tak mi to dal predavac do ruk, zevraj nebudem potrebovat krabicu  ha ha ha. A tak som to zapojil a zahral jednu vec co som poriadne ani nevedel, bol som velmi ocareny, to teplo ma z vnutra hrialo  Bavím sa skvele, alebo skor dilinovany  ?§!., to neviem, ale nahodou som si buchol hlavu v tom malom krame o nejaky iny aparat a uvedomil som si ze ten engl uz nic ine v sebe nema.

Engl a Mesa su ako prekrasne sportove auta, ktore mozu stat na mieste alebo ist 250km, normalnu rychlost z nich nedostanete.

Marshall je pre mna Jaguar XK 120, ja sa nepretekam.  Je to frajer

vcera som videl v BA Ferrari F430 islo predpisovou rychlostou v zone kde je 40.. tak ja len na margo(t) tych metafor :D
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #952 kedy: 04. September , 2008, 15:25:47 »

Poznam vsak jednu slovensku kapelu ktora nahravala cd na Marshall (nie je to Metropolis) a hra im to total napicu, takze aj tak to moze dopadnut .

ale ked sme uz pri tom Metropolise, pocuval som vas prvy album, mate tam perfektny gitarovy zvuk...s Metropolisom sa to absolutne neda porovnat, ich zvuk mi vobec ale VOBEC nesedi
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #953 kedy: 04. September , 2008, 15:43:04 »

ale ked sme uz pri tom Metropolise, pocuval som vas prvy album, mate tam perfektny gitarovy zvuk...s Metropolisom sa to absolutne neda porovnat, ich zvuk mi vobec ale VOBEC nesedi

Dik, to bolo myslim nahravane na ten Ondrov robeny aparat. Nove nahravky co su na webe si uz pocul? To je nahravane cez Mesa Triple recto.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #954 kedy: 04. September , 2008, 15:50:58 »

vcera som videl v BA Ferrari F430 islo predpisovou rychlostou v zone kde je 40.. tak ja len na margo(t) tych metafor :D

mas policajny radar, alebo si utekal vedla neho a kukal si sa mu na tachometer ?  Beeee
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #955 kedy: 04. September , 2008, 16:01:45 »

Tak k tejto teme este napadlo: v podstate je to aj tak cele zbytocna debata, prave sme to vcera s Duskym rozoberali, proste su urcite kombinacie gitar a aparatov ktore spolu hraju. Taky Strato alebo Tele asi nebude moc dobre hrat cez Mesa boogie, alebo podobny aparat, ale cez taky Vox, Fender, Marshall, Orange a podobne to urcite dobre hrat bude. Dusky vravel ze skusal napr. Petrucciho Musicmana cez taketo stare aparaty a nehralo to, ked to zapojil na moderny aparat, tak vraj super. Fakt si osobne neviem predstavit hrat na napr. sedemstrunovy Ibanez do Vox aparatu, asi by to len tak prdelo, ale s takym Telecasterom to je parada (aj ked na uplne inu muziku).
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #956 kedy: 04. September , 2008, 16:02:27 »

Dik, to bolo myslim nahravane na ten Ondrov robeny aparat. Nove nahravky co su na webe si uz pocul? To je nahravane cez Mesa Triple recto.

pocul som aj tie nove, tam vam to tiez znie(hra) velmi dobre, mam taky dojem ze pouzivate radsej menej gainu, potom ten zvuk nie je taky zahuhlany
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #957 kedy: 04. September , 2008, 16:03:46 »

pocul som aj tie nove, tam vam to tiez znie(hra) velmi dobre, mam taky dojem ze pouzivate radsej menej gainu, potom ten zvuk nie je taky zahuhlany


Tak , tak, hodne sme z gainu za poslednu dobu ubrali a je to o dost konkretnejsie. Dojdi niekedy do skusobne, ked sa zadari aj tam nam to obcas dobre hra :) (ale len obcas :) ).
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #958 kedy: 04. September , 2008, 16:06:41 »

Tak , tak, hodne sme z gainu za poslednu dobu ubrali a je to o dost konkretnejsie. Dojdi niekedy do skusobne, ked sa zadari aj tam nam to obcas dobre hra :) (ale len obcas :) ).

naco tolka skromnost?
velmi rad by som niekedy prisiel popocuvat, akurat ze ja som z BB a do BA sa dostanem tak par razy do roka... ale ak by ste mali v okoli nejaky ten koncert, daj vediet...
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #959 kedy: 04. September , 2008, 16:30:11 »

Dik, to bolo myslim nahravane na ten Ondrov robeny aparat. Nove nahravky co su na webe si uz pocul? To je nahravane cez Mesa Triple recto.
Máš na mysli ten HOT?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.