Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 12:03:17
Strán: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501919 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #975 kedy: 04. September , 2008, 20:31:02 »

ked je v prstoch  Popiskujem si
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #976 kedy: 04. September , 2008, 20:32:51 »

semish ked ste nahravali u Grapowa tak ste nahravali  cez Mesta Dual Rectifier vsetko a na koncertoch to hravate cez svoj gear. Podoba sa ten zvuk potom ?

Nahravali sme cez Triple recto a duplovali cez SansAmp, na koncertoch hravame cez HOT a Peavey 6505+, ci sa to podoba musia vediet ini , ja som to nikdy nepocul ako to huci z podia :).
Myslim vsak ze ten zvuk bude iny ako na nahravke, snad tiez dobry. Naposledy nam zvukar povedal ze to bola radost zvucit, a to ma / nas uprimne tesi.
Zaznamenané
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #977 kedy: 04. September , 2008, 20:34:30 »

a pouzivali ste tam trojkanálovy triple rectifier, alebo ten starsi?? pisal som ti uz v PM, ze ten zvuk je ozaj vyborny.... Zdravíčko
Zaznamenané

. . .
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #978 kedy: 04. September , 2008, 20:35:55 »

Nahravali sme cez Triple recto a duplovali cez SansAmp, na koncertoch hravame cez HOT a Peavey 6505+, ci sa to podoba musia vediet ini , ja som to nikdy nepocul ako to huci z podia :).
Myslim vsak ze ten zvuk bude iny ako na nahravke, snad tiez dobry. Naposledy nam zvukar povedal ze to bola radost zvucit, a to ma / nas uprimne tesi.

Preco si potom nekupite MESAy dual hlavy, bedne uz mas. Mal by si standart zvuk ako na nahravke tak aj na koncertoch. Ved ten zvuk sa vam paci ci nie ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #979 kedy: 04. September , 2008, 20:38:59 »

a pouzivali ste tam trojkanálovy triple rectifier, alebo ten starsi?? pisal som ti uz v PM, ze ten zvuk je ozaj vyborny.... Zdravíčko

Pouzivali sme uplne stary (Ondro tvrdi ze z roku 91 , ja ozaj netusim), fakt si nie som isty, asi to bol len dvojkanal. Skusim najst fotky.
Dik za pochvalu, snazili sme sa ...
Preco si potom nekupite MESAy dual hlavy, bedne uz mas. Mal by si standart zvuk ako na nahravke tak aj na koncertoch. Ved ten zvuk sa vam paci ci nie ?

Neboj, aj to bude ... Coskoro ...
« Posledná zmena: 04. September , 2008, 20:39:25 od Semish » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #980 kedy: 04. September , 2008, 20:56:53 »

Ok, sice total OT a trosku reklama v nespravnej teme, ale snad sa nikto velmi nenahneva. Na tomto sa to nahravalo a fotka zo studia :


* IMG_0329small.jpg (72.84 KB, 1024x575 - prehliadnuté 279 krát.)

* IMG_0281small.jpg (123.08 KB, 1024x575 - prehliadnuté 280 krát.)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #981 kedy: 04. September , 2008, 21:01:50 »

Napr. aj taky James Root zo Slipknot / Stone Sour hrava poslednu dobru na telekaster singovany.
mahagonove telo, emg aktivne HB snimace...takto si predstavujem telecaster  Na zdravie!  :)

semish: black face recto? to je nejaka modna vlna teraz? hetfield sa s tym tiez otrca v studiu a najnovsie aj v klipe a na promo fotkach ha ha ha
« Posledná zmena: 04. September , 2008, 21:02:58 od styrioci » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #982 kedy: 04. September , 2008, 21:05:04 »

mahagonove telo, emg aktivne HB snimace...takto si predstavujem telecaster  Na zdravie!  :)

semish: black face recto? to je nejaka modna vlna teraz? hetfield sa s tym tiez otrca v studiu a najnovsie aj v klipe a na promo fotkach ha ha ha

Ved to uz snad ani nie je Telecaster :), ale urcite to hra super.


 A co ja viem ake recto ? :) Toto urcite u Rolanda nie je modna vlna, on to vlastni uz hodne dlho, proste ma v studiu kopu aparatov, tento nam odporucil a tak sme to na to nahrali. Spokojnost velka.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #983 kedy: 05. September , 2008, 00:25:14 »

Pekná debata, ale nedá mi..Telecaster, ktorého majiteľ je teraz Spyros som valil do DUALA RECTO a boxu MARSHALL 1960 a musím poznamenať, že to bol jeden z najagresívnejších zvukov čo som kedy mal, kŕmil som to vetdy trochu H&K TUBEFACTOROM v móde 1, na DUALE Vintage mod s korekciami, presence:1, Bass polovica, stredy, 2 stupne pod polovicou, vysky, 1 diel za polovicou, gain, 2 stupne za polovicou, lampy EL-34, lampový Rectifier... Na zdravie!
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #984 kedy: 05. September , 2008, 06:51:54 »

1995
mahagonove telo, emg aktivne HB snimace...takto si predstavujem telecaster  Na zdravie!  :)

semish: black face recto? to je nejaka modna vlna teraz? hetfield sa s tym tiez otrca v studiu a najnovsie aj v klipe a na promo fotkach ha ha ha
Podla loga na tej mese je to prvá séria-už vtedy sa robili dve varianty,čierna a stieborná.Pozri si trebárs katalóg Mesa z roku pána 1995.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #985 kedy: 05. September , 2008, 07:02:30 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele.Neverím

Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
to nieje o neverim to je fakt keby to tak nebolo hram na tom a si to necham Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #986 kedy: 05. September , 2008, 07:09:01 »


Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
to nieje o neverim to je fakt keby to tak nebolo hram na tom a si to necham Bacha na vec kamo!
Ehm...no..ešte chvilku počkám Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #987 kedy: 05. September , 2008, 07:11:52 »

nehroziii heeeej nehroziiii,to skor si planujem fender twin reverb už som trochu stary na kokotiny Nezahrávaj sa
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #988 kedy: 05. September , 2008, 07:31:20 »

No vieš ja som skôr myslel inú vec-napr.s tým Pavlíčkom.Sám si spomínal že na pódiu mal fantastický zvuk,ale cez PA to nebolo ono.Mám kopu vecí od neho-hral cez procáky do Carvin hláv-pekne,potom Groove Tubes Trio do hlavy Rivera-super,Mám ho aj s Maršíkom 900-tak to už nebolo až také super ;Dale jemu to nesvedčí,takže neni o čom.Inak aj na nete je záznam z toho koncertu v Chicagu-teda moc pekne mu to nehralo tá 900,bohužial.Pozri si to DVD čo vyšlo dva roky naspäť,zvuk výborný...To JMP-1 do 900 hláv.To neni Jimmiho výmysel.Takto to v amerike používala kopa gitaristov a hralo to výborne.Jimmiho som počul len v jeho skúšobnia u neho doma,hralo mu to výborne.Na koncerte som nebol,tak to neviem posúdiť.Sám som raz tak hral a bolo to v pohode-presne maiden a judas-mne sa to páčilo/a mám dojem že aj tebe/.O plexi je tu toho popísané toľko že je absolutne zbytočné vôbec ešte o tom čosi písať.No a ešte...ale to už je zbytočné preberať. Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #989 kedy: 05. September , 2008, 07:37:51 »

mne sa ta900ka pači viac sama,ja tie preampy už nemusim,mne to je jedno ja som spokojny s tym čo mam,ked chcem vačši gain dam tam inu škatulu a je ,naj sa mi to pači ked to vykurim to je rakenrol Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.