Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 09:53:16
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501388 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #990 kedy: 05. September , 2008, 07:40:59 »

1995Podla loga na tej mese je to prvá séria-už vtedy sa robili dve varianty,čierna a stieborná.Pozri si trebárs katalóg Mesa z roku pána 1995.
viem, ze su to prve recta, ja len na margo toho, ze sa vytahuju z pivnic vonku  Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #991 kedy: 05. September , 2008, 07:55:14 »

je to tzv. black diamond séria..mal som v tomto prevedení jeden DUAL..je to zver...
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #992 kedy: 05. September , 2008, 14:25:26 »

Ok, sice total OT a trosku reklama v nespravnej teme, ale snad sa nikto velmi nenahneva. Na tomto sa to nahravalo a fotka zo studia :


kludne posli aj viac fotiek zo studia ak mas,  mna taketo veci zaujimaju....
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #993 kedy: 05. September , 2008, 15:15:13 »

Pozri na Rumburax mispace.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #994 kedy: 05. September , 2008, 17:11:59 »

Pozri na Rumburax mispace.
tam ich az tak vela nieje, tiez by som uvital viac  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #995 kedy: 06. September , 2008, 01:08:49 »

kludne posli aj viac fotiek zo studia ak mas,  mna taketo veci zaujimaju....
este nejake fotky mam,dokonca som nasiel v mojom  fotaku aj nejake videa z nahravania, len neviem ksm ich mam  supnut a ci vobec mozem.  a hlavne nech to nevyzera ako nejaka lacna reklama.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #996 kedy: 06. September , 2008, 08:49:32 »

keby bola bola by u mna a tie reissue su lepšie ako tie stariny,to melu len ty čo na nove nemaju"moj stary medak je lepši ako tvoje nove MLko" Bavím sa skvele

Dobra hlaska. Bavím sa skvele Si pozri ceny - stare Marshally su ovela drahsie ako nove a ceny im idu velmi rychlo hore, najma u kusoch s rokom vyroby do zhruba 1973.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #997 kedy: 06. September , 2008, 08:58:05 »

Proč bych jedl páreček,když mam čerstvej řizeček? Žmurk Progy,tie stare kusy,to je viacmenej zberatelska zaležitost a uplna zblaznenost do tych kuskov. To na podium nikto neberie./vynimka/.  Si spominam na rozhovor s jednym  vlastnikom modelu z r. 1968 ?. A ten povedal: "Na podium to nikdy nevezmem,na to mam reissue."
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #998 kedy: 06. September , 2008, 08:59:36 »

Proč bych jedl páreček,když mam čerstvej řizeček? Žmurk Progy,tie stare kusy,to je viacmenej zberatelska zaležitost a uplna zblaznenost do tych kuskov. To na podium nikto neberie./vynimka/.  Si spominam na rozhovor s jednym  vlastnikom modelu z r. 1968 ?. A ten povedal: "Na podium to nikdy nevezmem,na to mam reissue."

Neviem, v USA hra bezne koncerty hocikto na aparatoch zo 60tych rokov. Gilmour hra stale na 35 rocnych aparatoch. Nevidim v tom problem, pokial sa o ne trochu staras. Ale o tom sa tu uz kecalo...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #999 kedy: 06. September , 2008, 09:03:20 »

Neviem, v USA hra bezne koncerty hocikto na aparatoch zo 60tych rokov. Gilmour hra stale na 35 rocnych aparatoch. Nevidim v tom problem, pokial sa o ne trochu staras. Ale o tom sa tu uz kecalo...
Len otazne je,čo tam po 30 rokoch intenzivneho koncertovania je povodne a čo nove.I ked v USA so firmičky,ktore sa zaoberaju vyrobou "old sučiastok".
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1000 kedy: 06. September , 2008, 09:33:59 »

Proč bych jedl páreček,když mam čerstvej řizeček? Žmurk Progy,tie stare kusy,to je viacmenej zberatelska zaležitost a uplna zblaznenost do tych kuskov. To na podium nikto neberie./vynimka/.  Si spominam na rozhovor s jednym  vlastnikom modelu z r. 1968 ?. A ten povedal: "Na podium to nikdy nevezmem,na to mam reissue."

suhlas, je to skor zberatelska zalezitost, ako to, ze : "chcem to mat preto, pretoze ten zvuk je jeba a na novych stoji za kkt " a progrocker nezacni rozpravat teraz o patricge trafach, Hiwattoch a podobne  :)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #1001 kedy: 06. September , 2008, 10:32:48 »

Ale môže,kludne.Nikto nespochybnuje tie trafa ani ich vlastnosti.No Hiwatty patria do inej temy a popisalo sa o nich dost.Aj tak si neodpustim O.T. Rad by som vedel,či Gilmoure taha po koncertoch ozaj tie stare kusy alebo je to len "vata". Aj ked osobne si myslim,že zvuk na koncertoch v 90 rokoch mal uplne "tuctovy",takže je to v podstate jedno,cez čo hral./ pri tej "efektovej elektrárni" čo použival ......./ Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1002 kedy: 07. September , 2008, 09:47:00 »

presne ,,on hlavne hra dobre i ked nejaku kukuricu by sa mohol naučit a určite nehra na haraburdach a videl som ho hrat na nove fender combo a hralo mu to tak isto ako tie velke škatule Na zdravie!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1003 kedy: 07. September , 2008, 09:50:56 »

rovnako ako niekto moze hrat na starych gitarach tak moze hrat aj na starych aparatoch... taky malmsteen ma napriklad upraveny strat zo 60tych rokov a tie plexiny tiez nebudu najnovsie... ja by som mal tiez najradsej staru sunku ale nemam tolko prachov... v takom aparate sa ti jedine mozu casom dosrat kondice ale to vymenis a zasa to potiahne desatrocia... Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1004 kedy: 07. September , 2008, 09:53:48 »

rovnako ako niekto moze hrat na starych gitarach tak moze hrat aj na starych aparatoch... taky malmsteen ma napriklad upraveny strat zo 60tych rokov a tie plexiny tiez nebudu najnovsie... ja by som mal tiez najradsej staru sunku ale nemam tolko prachov... v takom aparate sa ti jedine mozu casom dosrat kondice ale to vymenis a zasa to potiahne desatrocia... Na zdravie!

malmsteen ma tolko gitar ze by si s nimi mohol kurit celu zimu. tak teraz neviem ktoru gitaru myslis  ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.