Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 20:10:09
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501964 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1005 kedy: 07. September , 2008, 10:02:30 »

malmsteen ma tolko gitar ze by si s nimi mohol kurit celu zimu. tak teraz neviem ktoru gitaru myslis  ha ha ha

videl som jedno video, kde je doma v studiu a ukazuje svoje gitary... a az na zopar su to vsetko vintage kusky... neviem kde to bolo to video...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1006 kedy: 07. September , 2008, 10:04:24 »

rovnako ako niekto moze hrat na starych gitarach tak moze hrat aj na starych aparatoch... taky malmsteen ma napriklad upraveny strat zo 60tych rokov a tie plexiny tiez nebudu najnovsie... ja by som mal tiez najradsej staru sunku ale nemam tolko prachov... v takom aparate sa ti jedine mozu casom dosrat kondice ale to vymenis a zasa to potiahne desatrocia... Na zdravie!
To čo som napisal o ampoch,plati aj o gitarach. "Kto vie čo je tam pôvodné a čo vymenene?" Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1007 kedy: 07. September , 2008, 10:07:55 »

To čo som napisal o ampoch,plati aj o gitarach. "Kto vie čo je tam pôvodné a čo vymenene?" Na zdravie!

to su kisne z Marshallov a v nutri su strcene sansampy  ha ha ha   Vies preco kazdy hrava na Marshall ? Lebo v kisni je vela miesta a da sa tam vmontovat hocaky aparat.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #1008 kedy: 07. September , 2008, 10:09:40 »

to su kisne z Marshallov a v nutri su strcene sansampy  ha ha ha   Vies preco kazdy hrava na Marshall ? Lebo v kisni je vela miesta a da sa tam vmontovat hocaky aparat.  Bavím sa skvele
A ešte aj je tam miesto na nejakú tú flašku navyše Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1009 kedy: 07. September , 2008, 10:11:51 »

rovnako ako niekto moze hrat na starych gitarach tak moze hrat aj na starych aparatoch... taky malmsteen ma napriklad upraveny strat zo 60tych rokov a tie plexiny tiez nebudu najnovsie... ja by som mal tiez najradsej staru sunku ale nemam tolko prachov... v takom aparate sa ti jedine mozu casom dosrat kondice ale to vymenis a zasa to potiahne desatrocia... Na zdravie!
ja mam stare vale radšej by som bral nove
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #1010 kedy: 07. September , 2008, 10:15:33 »

ja mam stare vale radšej by som bral nove
A v čom je problem? Su ich plne obchody. Žmurk
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1011 kedy: 07. September , 2008, 10:26:49 »

ja mam stare vale radšej by som bral nove

ja si tiez chcem kupit repliku plexiny... ale to len preto, ze na staru povodnu nenaskrabem... aj teraz nedavno mal kamos v hudobninach plexi super lead z 1978meho ako novy... no keby mam tych 43 co za nu chcel, tak ich veru za nu aj vyhodim... to je aparat co fungoval 30 rokov a potiahne dalsich 30 ked sa on clovek bude starat... Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1012 kedy: 07. September , 2008, 10:30:43 »

ked predam dobre stare kupim si nove,ale tu nepredam lebo tu nemaju ludia prachy len kvakaju a tu 50plexu
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #1013 kedy: 07. September , 2008, 14:41:03 »

to su kisne z Marshallov a v nutri su strcene sansampy  ha ha ha   Vies preco kazdy hrava na Marshall ? Lebo v kisni je vela miesta a da sa tam vmontovat hocaky aparat.  Bavím sa skvele
a este stangla salamy ,na horsie casy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #1014 kedy: 07. September , 2008, 14:48:13 »

ked predam  dobre stare kupim si nove,ale tu nepredam lebo tu nemaju ludia prachy len kvakaju a tu 50plexu
Ale co by nemali ,len tu na Slovensku kseftarom uz tak trosku drbka z tych cien.
Ludia uz od obohutnosi nevedia co by za stare haraburdy pytali.
« Posledná zmena: 07. September , 2008, 18:59:28 od brdo prvy » Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #1015 kedy: 07. September , 2008, 14:58:13 »

Ale co by nemali ,len tu na Slovensku kseftarom uz tak trosku drbka z tych cien.
Ludia uz obohutnsi nevedia co by za stare haraburdy pytali.


Presne tak, tie stariny nech si strcia do riti, ked za to pytaju tazke love
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1016 kedy: 08. September , 2008, 21:07:28 »

kludne posli aj viac fotiek zo studia ak mas,  mna taketo veci zaujimaju....

Dal som sem este par dalsich fotiek : http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,67035.msg186224.html#msg186224 .
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1017 kedy: 08. Január , 2009, 11:03:15 »

Celkom zaujimavu historiu Mesa som sa dozvedel.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Napr. toto:
Co poviete na takuto vec:

Mesa Rectifier je vlastne upravene Soldane SLO100
Soldano SLO100 je vlastne vytuneny Marshall JCM800
Marshall JCM800 vychadza z Marshall Superlead Plexi
Marshall Superlead Plexi vychadza z Marshall JTM45
a Marshall JTM45 je vlastne prerobeny Fender Bassman  Žmurk
, co je aj pravda.
A zasa toto:
A Fender Bassman je vlastne prerobena vysielačka z II.svetovej vojny
              A vysielačka z II.svetovej vojny je vlastne telefon z I.svetovej vojny
              A telefon z I.svetovej vojny je vlastne poštovy holub z Napoleonovych vojen
              A poštovy holub z Napoleonovych vojen je k....t
                        Zatial stači.
  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Dobre som sa zasmial.  ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1018 kedy: 08. Január , 2009, 11:11:07 »

az budem velky a bohaty nebude ziadne ze Mesa vs. Marshall.. bude poriadna mesa doma a aj plexina..  a budu sa mat radi.. budu cele zhave.. nie je nic lepsie ako dve rozpalene babenky a poriadny kus kabla :D
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1019 kedy: 08. Január , 2009, 11:15:47 »

az budem velky a bohaty nebude ziadne ze Mesa vs. Marshall.. bude poriadna mesa doma a aj plexina..  a budu sa mat radi.. budu cele zhave.. nie je nic lepsie ako dve rozpalene babenky a poriadny kus kabla :D
ked budeš velky najskor sa na to vybodneš,mne už davno tie aparaty nič nehovoria ,stejne ked hram aj na šrobovačke tak to hra rovnako,nakrutim to iste Bavím sa skvele
keby sa radšej zaujimali muzikanti o hranie,skladanie,hladanie si vlastnej tvare ako o chujoviny
Zaznamenané

Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 23 otázok.