Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 06:35:00
Strán: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501470 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #1125 kedy: 03. Marec , 2009, 19:39:08 »

Ale nie:-) Marshally si nechavam, len by som rad rozsiril vybavu studia.Youtube uz som popozeral a dost sa mi to paci.U mna osobne si to mesa pokaslala recto seriami (hlavne poslednym dual recto), ale tento roadking sa zda byt super masinka, len sa mi nechce vyhodit kopec penazi za nieco co by som si predtym dokladne neosahal.....
mna by zaujimalo co sa Ti az tak nepaci na novy dualoch ???Ja som hral na Roadkingu a poviem ti neposral som sa ???Samozrejme zvukovo je to dobra hlava ale dual my pride taky zivelnejsi.Roadking je podla mna uhladenejsi dual viac vhodny na sola Popiskujem si
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #1126 kedy: 03. Marec , 2009, 19:42:08 »

predtym mali chalani z Abhorrence Marshally - jeden DSL a druhy TSL :) ale nahravali na ine veci...

To je pravda.Tie Marshally im hrali velmi dobre.Na youtube su nejake videjka.Ta Mesa hra dost podobne co je logicke, pretoze gitarista ma urcitu predstavu o zvuku a tu sa snazi natocit na kazdom aparate a vyberie si ten, ktory mu to pripblizenia sprostredkuje najviac.Nahravali na Mesu single recto a ten zvuk je velmi pekny.
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1127 kedy: 03. Marec , 2009, 19:43:11 »

neboli s nimi moc spokojni pokial viem, take chcipaciky, jak vsetky marsale
nejsi ty agent provokater?  Beeee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #1128 kedy: 03. Marec , 2009, 19:44:41 »

neboli s nimi moc spokojni pokial viem, take chcipaciky, jak vsetky marsale

Neviem, ako druhyn gitarista, ale Krivitz sa o skusenostiach s Marshallmi vyjadroval velmi dobre.proste Mesa mu  sedi viac a hra mu vynikajuco.O tom niet pochyb.
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1129 kedy: 03. Marec , 2009, 19:45:24 »

neboli s nimi moc spokojni pokial viem, take chcipaciky, jak vsetky marsale
Všetko sú chcípáky okrem MARSHALLU,VALWATTU A VALLAMPU  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1130 kedy: 03. Marec , 2009, 19:47:24 »

Dakujem Jimimu za podrobne info, nie len tu, ale aj pocas dlhych telefonatov na tuto temu :).
Som presvedceny ze ten aparat proste chcem, len mi momentalne nevychadza matematika  ha ha ha
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #1131 kedy: 03. Marec , 2009, 19:52:20 »

Dakujem Jimimu za podrobne info, nie len tu, ale aj pocas dlhych telefonatov na tuto temu :).
Som presvedceny ze ten aparat proste chcem, len mi momentalne nevychadza matematika  ha ha ha

Urcite neolutujes, ak si to kupis, ale pockaj si na lepsiu cenu....a prid este na jednu navstevu:-)
« Posledná zmena: 03. Marec , 2009, 19:55:06 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

Alexi7
nováčik
*
Príspevkov: 36



« Odpoveď #1132 kedy: 03. Marec , 2009, 19:57:42 »

nechcem byt OT, ale musim sa spytat, preco ked niekto vlastni taketo aparaty, nahrava album na inych? to museli mat aj na koncertoch uplne odlisny sound, nie?

moj nazor je taky, ze kazdy aparat hra na zivo inak ako ked ho nahras... asi so mnou nebude niekto suhlasit, ale mam taku skusenost. Niektore aparaty nazivo hraju perfektne npr Marshall, niektore sa viac hodia do studia(samozrejme to zavisi od hudobneho stylu)... Este som nepocul, na nahravke dobry moderny tucny zvuk s marshallom, pritom mnoho metalcorovych kapiel hra na marshalloch, ale na zivo im to aj hra tak jak ma...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1133 kedy: 03. Marec , 2009, 20:00:26 »

moj nazor je taky, ze kazdy aparat hra na zivo inak ako ked ho nahras... asi so mnou nebude niekto suhlasit, ale mam taku skusenost. Niektore aparaty nazivo hraju perfektne npr Marshall, niektore sa viac hodia do studia(samozrejme to zavisi od hudobneho stylu)... Este som nepocul, na nahravke dobry moderny tucny zvuk s marshallom, pritom mnoho metalcorovych kapiel hra na marshalloch, ale na zivo im to aj hra tak jak ma...

ja som pocul taky sound.. z marshallu.. konkretne kapela Mercenary napriklad mi pride na um hned prva.. nieco nahrava na bogner a nieco na marshall a je to super moderny sound..  Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1134 kedy: 03. Marec , 2009, 20:02:01 »

nejsi ty agent provokater?  Beeee

som :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1135 kedy: 03. Marec , 2009, 20:02:09 »

ja som pocul taky sound.. z marshallu.. konkretne kapela Mercenary napriklad mi pride na um hned prva.. nieco nahrava na bogner a nieco na marshall a je to super moderny sound..  Zdravíčko
mne napada zakk wylde  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1136 kedy: 03. Marec , 2009, 20:02:41 »

Neviem, ako druhyn gitarista, ale Krivitz sa o skusenostiach s Marshallmi vyjadroval velmi dobre.proste Mesa mu  sedi viac a hra mu vynikajuco.O tom niet pochyb.

ale vsak jasne :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1137 kedy: 03. Marec , 2009, 20:04:38 »

mne napada zakk wylde  Zdravíčko

to neni moderny sound.. skor taky 90s hard rockovy.. nie? aj ked zavisi od kusu a vkusu
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1138 kedy: 03. Marec , 2009, 20:05:01 »

neviem čo máte furt proti Marshallom, Rasťo príď ku nám do garáže a môžeš testnúť aj moju novú gitaru, Marshall je fajn aparát a bast  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1139 kedy: 03. Marec , 2009, 20:05:51 »

neviem čo máte furt proti Marshallom, Rasťo príď ku nám do garáže a môžeš testnúť aj moju novú gitaru, Marshall je fajn aparát a bast  Som frajer

mas novu gitaru ? ale :) jaku ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.