Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 13:24:42
Strán: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501843 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1305 kedy: 29. Október , 2010, 18:41:52 »

co ja viem ja som si nejak moc neprisetril ta cena tam bola asi taka ze DCcky za to sli pred 5 rokmi tak je to pohodka.. kebyze to stoji tolko co chce napriklad jebik boogiestan stale za to tak ma jebne.. on ma ze - rackova mark 4 a cena nejak 43000czk..
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #1306 kedy: 29. Október , 2010, 18:54:58 »

niekedy by sme to mohli porovnat s caliber 50...ze ci sa oplati prisetrit alebo ne :)
nemusíš porovnávať,ale hneď začni šetriť. :drink:Ak sa Ti bude ten amp lúbiť Karči,o čom nepochybujem,tak by som si skorej nechal vymeniť sieťak za Eu verziu.To by ma sralo nosiť zbytone ďalšiu škatulu.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1307 kedy: 29. Október , 2010, 19:30:43 »

nemusíš porovnávať,ale hneď začni šetriť. :drink:Ak sa Ti bude ten amp lúbiť Karči,o čom nepochybujem,tak by som si skorej nechal vymeniť sieťak za Eu verziu.To by ma sralo nosiť zbytone ďalšiu škatulu.

akurat som to dnes odniesol Milosovi Kovacovi a spominal jdnu super vec ze tie mesy maju primar hore navinuty.. takze by to ani nebol problem proste zmotat dole kolko treba..  aj nad tym pouvazujem.. otovrili sme to narychlo spolu a povedal ze to zvnutra aj zvonka  vyzera jak nove  Bavím sa skvele tak uvidime no..  snad nebude mat ziadne skryte vady ani nic predsalen je to stara rachotina
« Posledná zmena: 29. Október , 2010, 19:45:57 od kaolko » Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #1308 kedy: 29. Október , 2010, 19:33:10 »

a kedy to uz bude hrat? :) ze by sme si sli zahrat?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1309 kedy: 29. Október , 2010, 19:34:25 »

a kedy to uz bude hrat? :) ze by sme si sli zahrat?

vraj to skusi zajtra pozriet, takze tak v stredu by som to mohol mat  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1310 kedy: 29. Október , 2010, 20:01:50 »

predsalen je to stara rachotina

Toto? Stara rachotina ma aspon 45 rokov. Toto je este len pubertacik nedozrety.  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #1311 kedy: 29. Október , 2010, 20:05:16 »

Toto? Stara rachotina ma aspon 45 rokov. Toto je este len pubertacik nedozrety.  Popiskujem si

alebo ze by tie tvoje uz patrili do muzea?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1312 kedy: 29. Október , 2010, 20:07:31 »

alebo ze by tie tvoje uz patrili do muzea?  Bavím sa skvele

To az ked sa pokazia alebo nebudu hrat, co bude dlho po tej mladsej Mese.  Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #1313 kedy: 30. Október , 2010, 09:52:22 »

Moj caliber ma uz cca 20 rokov a zatial som okrem vymeny koncovych lamp a 1 malej(iba kvoli vkusu) nerobil nic, funguje bezchybne a to je v garazi(extrem zima/extrem teplo/prach/vlhko).  Na zdravie!
Zaznamenané

WEIRD THRASH
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #1314 kedy: 05. November , 2010, 12:44:37 »

vraj to skusi zajtra pozriet, takze tak v stredu by som to mohol mat  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
hmm, piatok a stále ticho...  Bacha na vec kamo!
priznaj sa, že si si už zahral master of puppets a máš plné galoty?!
« Posledná zmena: 05. November , 2010, 12:44:55 od pelko » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1315 kedy: 05. November , 2010, 12:51:55 »

no.. hra to super.. vie to hrat aj tak zle jak metallica ked tomu dam uplne dpc stredy, ale v beznych nastaveniach to hra uplne popici, dokonca aj s boxom si to sadlo vyborne :)  hlavne je to hlasne ako kua..  zvuk som mal natoceny uplne pouzitelny asi za 5 minut takze uz len jemne doladim detaily, hlasitosti a bude dobre..
« Posledná zmena: 05. November , 2010, 12:52:56 od kaolko » Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #1316 kedy: 05. November , 2010, 13:36:11 »

ja som marka štvorku nikdy naživo nepočul, ale v hlave som to mal furt zaradené že tenký vykastrovaný suchý zvuk... ani neviem prečo. ale keď som v poslednej dobe počul dáke ukážky, tak to vie aj kua riadne tlusté veci Nechajte ma vydýchať
Máš to s tým evh cabom? či to som moc neaktuálny?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 05. November , 2010, 13:37:20 od pelko » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1317 kedy: 05. November , 2010, 13:56:10 »

mam to s EVH 5150 III vcelku dobre si to sadlo.. lebo ten box hra skor smooth a nereze jak v30tkove boxy..

mark vie hrat aj tenko napicu.. proste, ak vyrezes na 750hz liste stredy prec tak dostanes totalne hnusny zvuk.. a tiez, ten pre EQ nema az taky vplyv na zvuk ako som vcera zistil, skor na to aky pevny bude ten zvuk..
takze som skoncil s korekciami tak ze basy na 0, stredy asi 8, vysky na 9 (uplne inak nez dnesne bezne aparaty) a potom som uz len doladil gain/drive hlasitost, zapol si fat, bright a taky ten zdravy tucny zvuk tam zrazu bol..
a to trvalo cele asi 5 minut takze paradicka..

crunch je tiez pouzitelny, ma menej gainu nez novsie Bckove mark 4 ale - s jankovym TS808 znel mega ppci.. (vlastne aj bez neho som pre neho hned nasiel pouzitie)

cisty vie zniet aj tucne a aj pekne sklovity podla toho ako nastavi clovek nastavenie bright..
ale zatial spoko, hlavne je to hlasne jak svina.. ale ak si niekto mysli ze to budem davat na polovicny vykon tak- tam su dvere!   Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #1318 kedy: 05. November , 2010, 18:54:15 »

dones to niekedy vyskusat.. mne sa nahodou marky pacili vzdy.. lebo viem, ze sa tam da nakrutit dobry zvuk..

raz som bol s kamosom davno pradavno od Topora kupovat starsi Mart IV s jednoradovym potakovanim a chceli sme licitovat na nizsiu cenu.

akonahle sme to zapli, obom nam padla sanka a uz sme vedeli ze prt vylicitujeme..  Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1319 kedy: 05. November , 2010, 18:56:23 »

starsi Mart IV s jednoradovym potakovanim
to musela byt mark III alebo II (na I to netipujem), tie mali spolocne korekcie, mark IV mal ako prvy nezavisle pre kanaly
Zaznamenané
Strán: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.