Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 19:35:40
Strán: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501416 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1380 kedy: 07. November , 2010, 21:42:54 »

Ok, budem rad na takom teste. Ale ak budeme mat pravdu, tak nam vsetkym postavis aparat. Ok ?

ja tam pridem ale aparat nechcem.. naozaj nie.. boze chran
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1381 kedy: 07. November , 2010, 21:45:04 »

Ok, budem rad na takom teste. Ale ak budeme mat pravdu, tak nam vsetkym postavis aparat. Ok ?
Fuuu, to asi nerisknem, čo ak náhodou uhádnete... Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1382 kedy: 07. November , 2010, 21:46:49 »

Ok, budem rad na takom teste. Ale ak budeme mat pravdu, tak nam vsetkym postavis aparat. Ok ?
haha ked to nahraš a daš do nahravky tak to bude furt to iste nerozoznaš ake maš kde lampy ak to rozoznaš tak chod cvičit sovy chytat myši do lesa  Zdravíčko
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1383 kedy: 07. November , 2010, 21:49:37 »

haha ked to nahraš a daš do nahravky tak to bude furt to iste nerozoznaš ake maš kde lampy ak to rozoznaš tak chod cvičit sovy chytat myši do lesa  Zdravíčko

Opäť môj človek, ďakujem.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1384 kedy: 07. November , 2010, 21:52:40 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele este pat ludi a mozes zalozit stranu ..ale nie.. moj nazor je ze su tam fakt ze kua rozdiely.. a ani nemusim ist na stretnutie, ked proste pocuvam podla ucha ako hraju veci
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1385 kedy: 07. November , 2010, 21:53:24 »

henty nezmyselne testy mam davno za sebou je to strata času samozrejme hovorime o funkčnych lampach nie starych vypálenych
« Posledná zmena: 07. November , 2010, 21:54:05 od joe » Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #1386 kedy: 07. November , 2010, 21:56:14 »

Dobre, urobme testík, bol by som rád, keby pri ňom boli aj Progi aj Branko Aj Janko...
YES! spravte ho v Bratislave, aspond dojde Janko a porobi mi nejake veci  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Bavím sa skvele rad by som dosiel, dali by sme daky pokec a gitarach a aparatoch, kapelach a tak.... normalne rozmyslam, teraz ci namiesto Krakowa neist do Viedne na jeden kocnert a sa stavim v BA na nejake pivo.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 07. November , 2010, 22:06:54 od jjaannkkoo » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1387 kedy: 07. November , 2010, 21:57:47 »

chujina.. :) to by potom vsetky 6L6tky s rovnakymi parametrami hrali rovnako a nehraju..  vsetky 12AX7 by s rovnakymi tech. parametrami hrali rovnako a nehraju.. a preco? lebo kazda firma ma svoj vyrobny postup, vlastne materialy z ktorych tie veci vyraba.. vsetko to dokaze ovplyvnit..
moja otazka je - ktory parameter pri lampach potom teda udava harmonicky obsah? a tym myslim to ze ako je mozne ze jedna lampa hra uplne rozsypane v spodkoch a hrozne neprijemne ostro v danom zosiku, pritom technicky je uplne v poriadku a ma rovnake parametre ako jej sestra od druhej firmy.. sak 12AX7 jak 12AX7 nie?  
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1388 kedy: 07. November , 2010, 21:57:54 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele este pat ludi a mozes zalozit stranu ..ale nie.. moj nazor je ze su tam fakt ze kua rozdiely.. a ani nemusim ist na stretnutie, ked proste pocuvam podla ucha ako hraju veci
rozdieli su na našej planete medzi všetkym ,otazky či su podstatne alebo nie ...
nahraj si do pesničky gitaru a men lampy potom si to pusti  a uvidiš...
raz som to tu aj puštal a každy povedal že počuje furt to iste... Zdravíčko
Zaznamenané

lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #1389 kedy: 07. November , 2010, 21:58:29 »

Nechcem sa vam do toho pliest lebo lampovu hlavu som nazivo videl tak v predajni, ale nerobi sa selekcia koli biasu, aby clovek nic nemusel menit? Vymeni lampy a hra to ako cakal..

ps Andrej: ty nevybijas nicd? tak to nie :D
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1390 kedy: 07. November , 2010, 22:02:32 »

Hovori sa, ze cim clovek starsi, tym horsie pocuje...  Bavím sa skvele Aspon som sa presvedcil, ze som este mlady...  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1391 kedy: 07. November , 2010, 22:07:59 »

Hovori sa, ze cim clovek starsi, tym horsie pocuje...  Bavím sa skvele Aspon som sa presvedcil, ze som este mlady...  ha ha ha ha ha ha
Odpovedz mi na otazku či to rozoznaš v nahravke a už vobec na živaku..nezavadzaj s kokotinami
hlavne každy je stary ako sa citi niekto sa už rodi stary...ja len na pi.......y nemam čas a mindraky ked neviem hrat neriešim že su npču lampy
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1392 kedy: 07. November , 2010, 22:15:20 »

Odpovedz mi na otazku či to rozoznaš v nahravke a už vobec na živaku..nezavadzaj s kokotinami
hlavne každy je stary ako sa citi niekto sa už rodi stary...ja len na pi.......y nemam čas a mindraky ked neviem hrat neriešim že su npču lampy
Nahravka je tak diskutabilny pojem, az zbytocne reagovat. :) Mna v prvom rade zaujima ako hra aparat na ucho, az potom na mikrofon.  Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1393 kedy: 07. November , 2010, 22:21:21 »

ja to neriešim mna zaujima len ako to hra v kapele ....ked hra niečo ostrejšie mam tam taky gombik že to uberie vyšky a naopak  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1394 kedy: 07. November , 2010, 22:57:40 »

vsak to je uplne jasne, ze v nahravke nikto neuhadne, resp velmi tazko, co je co, resp ci sa nieco zmeni lebo tie detaily su z pohladu celkoveho zvuku nahravky male az zanedbatelne. no ked si postavis cisto iba gitarovy zvuk a v tom retazci nieco zmeni, tak tie detaily vylezu napovrch
Zaznamenané
Strán: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.