Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 16:48:59
Strán: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501528 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1620 kedy: 24. August , 2011, 08:10:07 »

Skoda, ze to zas bude predrazene. Kazdopadne vyborny napad od Mesy !
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1621 kedy: 24. August , 2011, 08:26:54 »

hlavne je to cele hoax.. cize vtip Žmurk poslali to typkom do mesa boogie na customer support a uplne sa rehotali na tom.. niekto si dal zalezat.. netreba verit vsetkemu :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1622 kedy: 24. August , 2011, 08:28:23 »

hlavne je to cele hoax.. cize vtip Žmurk poslali to typkom do mesa boogie na customer support a uplne sa rehotali na tom.. niekto si dal zalezat.. netreba verit vsetkemu :)
?

Tak ked uz ani oficialnej stranke sa neda verit, tak neviem neviem.  Bavím sa skvele  Ale tak museli vyrobit prototyp, ked uz fotky maju.  ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1623 kedy: 24. August , 2011, 08:31:34 »

pockat tak toto je haluz.. lebo.. cele to zacalo pred 2 tyzdnami ze niekto na grailtone.com postol takuto haluz.. typci sa tam rehotali ze hahaha jaka sranda a ze pome to poslat mesa boogie na customer support ze co oni na to.. tam ich vraj vysmiali ..este minuly tyzden nic na hl.stranke nebolo a zrazu toto :D:D:D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1624 kedy: 24. August , 2011, 08:36:22 »

pockat tak toto je haluz.. lebo.. cele to zacalo pred 2 tyzdnami ze niekto na grailtone.com postol takuto haluz.. typci sa tam rehotali ze hahaha jaka sranda a ze pome to poslat mesa boogie na customer support ze co oni na to.. tam ich vraj vysmiali ..este minuly tyzden nic na hl.stranke nebolo a zrazu toto :D:D:D
Tak snad si nerobia picu z ludi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1625 kedy: 24. August , 2011, 08:43:10 »

pockat tak toto je haluz.. lebo.. cele to zacalo pred 2 tyzdnami ze niekto na grailtone.com postol takuto haluz.. typci sa tam rehotali ze hahaha jaka sranda a ze pome to poslat mesa boogie na customer support ze co oni na to.. tam ich vraj vysmiali ..este minuly tyzden nic na hl.stranke nebolo a zrazu toto :D:D:D
co som tak browsoval fora, tak tyzden dva dozadu rozposlali dealerom maily o minirectach a tak sa to aj dostalo medzi ludi von, niekto sa prekecol na fore. co sa tyka customer supportu, tam budu vzdy zapierat az dovtedy, pokial sa info oficialne nepusti von, dovtedy sa dockas iba odpovedi typu nevieme/nemozme povedat/neplanujme...  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1626 kedy: 24. August , 2011, 10:18:25 »

...Kazdopadne vyborny napad od Mesy !

vcom je to vyborny napad ?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1627 kedy: 24. August , 2011, 10:21:00 »

vcom je to vyborny napad ?

ze je to uplne malicky prakticky recto zvuk  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1628 kedy: 24. August , 2011, 10:34:27 »

vcom je to vyborny napad ?
tak minimalne v tom, ze ak neratame eganter a engl, a tusim HK nieco spravilol , tak tieto launchbox srandovne ampy boli vacsinou vintage jednonkanale, bez fx slucky  a toto je v podstate plnokrvny higain dvojkanal s fx sluckou a malowattaznym koncakom.. zaujimalo by ma, ze preco tomu neskusili dat 6V6, ked uz mini recto..
« Posledná zmena: 24. August , 2011, 10:38:32 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1629 kedy: 24. August , 2011, 10:36:38 »

vcom je to vyborny napad ?
Rozmyslam, ci zas picaciny rozpravas alebo to vazne myslis. :)

Dnes uz 500 watt hlavy pomaly odchadzaju do dochodku, pripadne do studia - samozrejme nepocitam ultragaymetalband, kde to samozrejme "potrebuju". Co je fajn a preto sa mi paci tato idea "z maleho vela". Mozno to hra popici, ked to vytocis a urcite sa to priblizi jeho dospelemu bratovi, cize nemusis pocuvat picoviny od zvukara "daj sa tichsie", mozes mat relativny recto zvuk a este sa aj budes pocut.  Na zdravie!

a nehovoriac o mladych metalovych kapelach, ktore hraju svoj treti koncert na 100 watt hlavach a fullstackoch.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. August , 2011, 10:38:00 od Branko » Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #1630 kedy: 24. August , 2011, 10:39:20 »

Len nakolko tam bude ten recto zvuk s el84-mi
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1631 kedy: 24. August , 2011, 10:40:27 »

Len nakolko tam bude ten recto zvuk s el84-mi
Recto s EL34 sa mi ovela viac paci jak so 6L6, tak snad ani toto nebude vynimka.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1632 kedy: 24. August , 2011, 10:44:06 »

Len nakolko tam bude ten recto zvuk s el84-mi
sami pisu na stranke, ze je to klasicky recto preamp, vsak o tom je ten zvuk, a EL84 tomu daju trochu iny smak, na ktory nie su 6L6-kovy hraci zvyknuti, ale moze zaujat. 2x6L6 by bolo kontraproduktivne, ved maju singlac. a ked este aj prestali vyrabat 20:20, tak niekde treba zuzitkovat zvysne suciastky a tie male transatlantic sa mozno tak dobre nepredavaju, kto vie  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1633 kedy: 24. August , 2011, 10:53:52 »

mne to pride cele ako p*čovina. ano - je to o preampe, kde sa deje vacsina toho zvuku. ale zosilnovat ten preamp hentakymi flaskami a tlacit to do malickeho boxu, tak to je presne ten typ skreslenia, ktory sa mne osobne ani v najmensom nespaja s klasickym "buracavym" zvukom Rectifieru, ako ho vsetci pozname... mal som svojho casu Caliber, kvazy taky jednoduchsi Mark... ten zosik som X krat pocul, skusal videl s 2x6L6 a hralo to presne tak, ako malo. no a ja som ho mal jak taky jebo so 4x EL84 a zosik hral ako taky pekne, ciste / poloskreslene vynikajuce, dalo sa tam najst kadeco, ale popri verzii 2x6L6 to bola uplna p*čovina, prave na tych velkych drsnych gainoch... z linky cez impulz to hralo ovela metlackejsie, jak cez tie male EL84, na ktore to proste nebolo povodne vobec koncipovane, ako na ne neni koncipovany ani ziadny Rectifier. takze osobne nejako nedokazem uverit dospelemu "recto" zvuku z malinkej domacej par wattovej hlavicky... ale ludia radi veria zazrakom, miluju novinky a Mesa Boogie marketing robit vie  Ja som čert..
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #1634 kedy: 24. August , 2011, 11:17:15 »

ale ved svoho casu robili Rectifier kombo s EL84, nie?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.