Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Apríl , 2024, 05:27:07
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501831 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #330 kedy: 17. Jún , 2007, 12:46:28 »

Takze predpokladam, ze na tom Voxe si uz hral a ze len tvoj vkus je spravny Žmurk
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #331 kedy: 17. Jún , 2007, 18:17:01 »

Nazdar, skusali sme v cudzej skusobni na jeden program a bol tam Ibanez gitara najvyssi model a a trojkanalova Massa tiez vysokej rady a 4x12 box Messa. S dovolenim majitela som sa s tym hral asi hodinu. Potom som zas strcil Tele do Vox AC50 a isiel hrat. Tu zostavu Messa by som nechcel ani zadara.

ako tu uz niekto raz povedal, toto kriva na vsetky nohy...  ?§!.
 Na zdravie!

Potom ja som uplne chromy, kedze zdielam velmi podobny nazor. Dokonca by som sa tej Ibanezy ani nedotkol. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #332 kedy: 17. Jún , 2007, 18:36:19 »

nejde ani o vox ani o ibanezu, akurat par slov tam dobre zakryvkalo ("...bol tam Ibanez gitara najvyssi model..."; "...a trojkanalova Massa tiez vysokej rady...").
"Tu zostavu Messa by som nechcel ani zadara." - ale nekecaj  ?§!.
"Potom som zas strcil Tele do Vox AC50..." - Tele? Telefon?! Bavím sa skvele aky?!? Nokiu?!  ha ha ha
 Na zdravie!

PS: ked uz sme pri skomolovani nazvov renomovanych znaciek, ja by som sa tiez Koxu a teľaťa ani nedotkol  Žmurk
« Posledná zmena: 17. Jún , 2007, 18:40:51 od shanike » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #333 kedy: 17. Jún , 2007, 20:31:10 »


mark III ma prirodzene viac crunch charakter ako ine buginy, si nevedel?!?!? :D
ale to nemeni nic na tom, ze je to nenormalne kultovy aparatus. ked som bol posledne u danyho, mal tam mkIIIc red stripe - pekna shupa. ale pravda, caliber je caliber Žmurk
 Na zdravie!

to je ako ironicky ? ci ?
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #334 kedy: 17. Jún , 2007, 20:40:00 »


mark III ma prirodzene viac crunch charakter ako ine buginy, si nevedel?!?!? :D
ale to nemeni nic na tom, ze je to nenormalne kultovy aparatus. ked som bol posledne u danyho, mal tam mkIIIc red stripe - pekna shupa. ale pravda, caliber je caliber Žmurk
 Na zdravie!

to je ako ironicky ? ci ?

ktora cast?
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #335 kedy: 17. Jún , 2007, 20:49:10 »

Nasiel som divne video na mark III...ten zvuk sami zda nejaky zly(resp.horsi ako mam napocuvany caliber). Neviem, ci je to hracom/nastavenim/gitarou, ale urcite sa da z toho dostat aj lepsi zvuk.
http://youtube.com/watch?v=yNOIIqbGHN8

mark III ma prirodzene viac crunch charakter ako ine buginy, si nevedel?!?!? :D
ale to nemeni nic na tom, ze je to nenormalne kultovy aparatus. ked som bol posledne u danyho, mal tam mkIIIc red stripe - pekna shupa. ale pravda, caliber je caliber Žmurk
 Na zdravie!

mne islo skor o to, ze na tej ukazke mi to znelo proste zle. To ze mark III nebude moc na ciste zvuky je mi jasne Žmurk
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #336 kedy: 17. Jún , 2007, 20:50:13 »

To ze mark III nebude moc na ciste zvuky je mi jasne Žmurk
Co je na tom jasne, ked to nie je vobec pravda?
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #337 kedy: 17. Jún , 2007, 20:53:54 »

mne islo skor o to, ze na tej ukazke mi to znelo proste zle. To ze mark III nebude moc na ciste zvuky je mi jasne Žmurk

kto tu hovori o cistych zvukoch?! :D
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #338 kedy: 17. Jún , 2007, 21:00:17 »

To ze mark III nebude moc na ciste zvuky je mi jasne Žmurk
Co je na tom jasne, ked to nie je vobec pravda?

nepochopil si ma a mozno som som sa zle vyjadril... Ja viem, ze mark III ma cisty zvuk. Myslel som to tak, ze ked niekto chce mat aparat hlavne na cisty zvuk, tak si nebude kupovat mark III, lebo bude zbytocne predimenzovana moznostami. A su urcite aj krajsie ciste zvuky.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #339 kedy: 17. Jún , 2007, 21:01:52 »


mark III ma prirodzene viac crunch charakter ako ine buginy, si nevedel?!?!? :D
ale to nemeni nic na tom, ze je to nenormalne kultovy aparatus. ked som bol posledne u danyho, mal tam mkIIIc red stripe - pekna shupa. ale pravda, caliber je caliber Žmurk
 Na zdravie!

to je ako ironicky ? ci ?

ktora cast?

to ze najprv o MKIII a potom ze Caliber je Caliber.
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #340 kedy: 17. Jún , 2007, 21:02:44 »

mne islo skor o to, ze na tej ukazke mi to znelo proste zle. To ze mark III nebude moc na ciste zvuky je mi jasne Žmurk

kto tu hovori o cistych zvukoch?! :D

no pisal si o tom viac crunch charakteri, tak som myslele, ze myslis, ze III je taka viac nakopana...ale preco som zacal pisat o ci stom zvuku neviem ha ha ha
to je jedno teraz mam v hllave skusky Je mi do plaču
Zaznamenané

WEIRD THRASH
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #341 kedy: 17. Jún , 2007, 21:04:08 »

A su urcite aj krajsie ciste zvuky.

su. ale pozor - marky su postavene na starych fendroch a tie ciste zvuky co z toho idu vydolovat zase nie su ani nahodou ziadne becka. jak vie MKxxx popici rubat, tak maju aj popici cisty zvuk. videl som uz aj countristov (nie u nas :) ) hrat na nejakych markoch...
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #342 kedy: 17. Jún , 2007, 21:07:45 »

A su urcite aj krajsie ciste zvuky.

su. ale pozor - marky su postavene na starych fendroch a tie ciste zvuky co z toho idu vydolovat zase nie su ani nahodou ziadne becka. jak vie MKxxx popici rubat, tak maju aj popici cisty zvuk. videl som uz aj countristov (nie u nas :) ) hrat na nejakych markoch...
sak prave citam aj na harmony central, ze ludia to radi pouzivaju aj na ciste az rockove veci :) a su spokojni, inak mne sa tiez paci cisty kanal na calibri, ale fendra som este nepocul, tak neviem porovnat, ale tipujem ze bugina ho bude vediet urobit trochu tucnejsim
« Posledná zmena: 17. Jún , 2007, 21:08:07 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #343 kedy: 17. Jún , 2007, 21:09:35 »

progrocker zasiahni ... ale rychlo  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #344 kedy: 17. Jún , 2007, 21:11:10 »

...ale fendra som este nepocul, tak neviem porovnat, ale tipujem ze bugina ho bude vediet urobit trochu tucnejsim

to uz tazko nejak generalizovat. je x fendrov, lepsich / horsich / vselijakych. aj tie slavne twiny a twin reverby sa robili v rozne modifikovanych zapojeniach v jednotlivych dekadach. jasne jak facka, ze tie markoviny budu hlavne vsestrannejsie (a to nemyslim hned total "V" na lead chaneli :) ).
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.