Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 10:52:50
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ukulele  (Prečítané 1974 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« kedy: 11. Máj , 2009, 18:21:06 »

Celkom ma zaujalo ukulele ,chcel som sa opytat ci mate stymto nastrojom skusenosti. A kde sa da na slovensku zohnat nejake slusne  za rozumnu cenu(na muzikeri som videl nejake Stagg,ale tomu moc neverim)  Na zdravie!
Zaznamenané
Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #1 kedy: 11. Máj , 2009, 20:43:31 »

ja som si tento najstroj zohnal asi pred polrokom, ale nejak som na to nemal čas, tak zatial viem len somewhere over the rainbow zabrnkať....

každopadne je to zverinka, a zožne to uspech v každom dave :D

čo sa tyka mojho ukeulele tak ja som si ho zohnal cez thomana to najlacnejšie za par faciek. zvuk to ma važne bohovsky ale to spracovanie je nanič...

hra sa na tom pomerne ľahko, ma to 4 struny a ja 5 prstov, tak v pohode vykryješ, na akordy som si stiahol schemu na googli, no na tie najzakladnejšie ti bohate stači 1-2 prsty :)

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 14. December , 2015, 16:58:19 »

orientuje sa tu niekto v ukulele ?

chcem kupit darcek, poziadacvka je koncert size ukulele, obdarovany je nemuzikant, neukulelista. nechcem kupit zbytocne drahe a nechcem kupit nepouzitelnu blbost.

pozeram, co sa da kupit v nasich obchodoch, ale mne tie znacky nic nehovoria. najlacnejsie su nejakr Ortega alebo Kala, pise sa pri nich zvacsa, ze je to mahagonova pregklejka...

ako pisem, az tak velmi na tej vyslednej kvalite asi nezalezi, ale ak niekto viete nieco rozumne napisat / poradit, sem s tym ...

asi to bude tak, ze ziadne osobne skusanie, ale rovno cez internet objednat... alebo je nejaky vazny dovod, preco to tak nespravit ? ja sice ukulele niekde nejake mam, ale rozoznat na predajni dobry kus z viacerych si asi aj tak netrufam :)
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #3 kedy: 14. December , 2015, 18:43:48 »

Ahoj, urcite vyberaj tak za 120€. To uz su slusnejsie nastroje, za menej by som nekupoval - teda urcite nie koncertne. Pozri zn. Ohama, je u nas dostupna.
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #4 kedy: 14. December , 2015, 18:46:41 »

Tu pokukaj:
http://ukeshop.cz/cz_koncertni,66.html

V zahranici su do toho blazni - fora, recenzie, hadky, etc. Informacie najdes lahko.
« Posledná zmena: 14. December , 2015, 18:47:05 od BrokenWings » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.