Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 11:51:30
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SISTERHOOD OF KLANGPEDAL  (Prečítané 28723 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #15 kedy: 24. September , 2010, 13:46:06 »

Takže tí čo nevedia a chystajú sa na jazzáky - máme pre Vás novinu.
SISTERHOOD OF KLANGPEDAL vystúpi na Bratislavských Jazzových dňoch!
Bližšie upresníme neskôr :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #16 kedy: 04. Október , 2010, 00:00:23 »

http://kultura.sme.sk/c/5573494/kto-bude-talentom-bratislavskych-jazzovych-dni.html

ľudia zlatí...týmto by som Vás chcel strašne moc poprosiť o Váš odovzdaný hlas našej kapele SISTERHOOD OF KLANGPEDAL...ak bude dost hlasov budúci rok budeme na hlavnom pódiu...vďaka Si píš!!!
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Adept
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 79


« Odpoveď #17 kedy: 04. Október , 2010, 07:50:18 »

Trpíš schyzou? To je ako Zlatý Slávik? Kto najviac hlasov ten kapitán?
Nedávno si tu dojebal chlapcov, čo sem dali najakú ukážku zo skúšky jak sa len dalo. Že majú zle nahrané bicie a podobné p...y. 
Pyšný ako páv si mi odvrkol, že v každej kapele, v ktorej hráš/ majster sveta!!!/ každému povieš čo si myslíš. Tak som si vypočul ten tvoj donekonečna rozkladaný akord, so zmenami príklepu na mš.
Kľudne vystúp na hlavnom pódiu. Vystúpim na stoličku a budem točiť šálom nad hlavou.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 04. Október , 2010, 08:57:52 »

Trpíš schyzou? To je ako Zlatý Slávik? Kto najviac hlasov ten kapitán?
Nedávno si tu dojebal chlapcov, čo sem dali najakú ukážku zo skúšky jak sa len dalo. Že majú zle nahrané bicie a podobné p...y. 
Pyšný ako páv si mi odvrkol, že v každej kapele, v ktorej hráš/ majster sveta!!!/ každému povieš čo si myslíš. Tak som si vypočul ten tvoj donekonečna rozkladaný akord, so zmenami príklepu na mš.
Kľudne vystúp na hlavnom pódiu. Vystúpim na stoličku a budem točiť šálom nad hlavou.

Adept.. toto nie je azet aby si si tu riesil komplexy kto komu co povedal pred 2 mesiaaacmi..  ked si to chces s nim riesit tak mu napis sukromnu spravu..
podla mna je to vcelku uspech ze tam vystupia a asi to nebude len tak ze rano vstali mali dobry den a jeb su tam.. preco tam nehraju ti tvoji zle nahrani chlapci zo skusobne?

dalsia vec- nevidim nic zle na tom ked niekto hra vo viacerych kapelach a hra tam viac nez dobre, okrem toho myslim ze killo len vytkol konkretne veci vtedy na ktorych treba zamakat.. to ze niekto hra a sklada jednoduche veci je uplne ok, ale akonahle ich nahra krivo a ide s nimi von musi cakat tvrdy rany (to je to co vacsinu normalnych ludi posuva dalej)

a ked to je raz napucu nahrate krive tak ti tu niekto nebude vykecavat- chlapci, bomba, tesim sa na vas koncert, uplne to tam rozjebete jaki ste dobri.. ked to tak proste neni.. dost bolo mazania vazeliny okolo kakacov

inak.. dobre rozlozit akord je tiez umenie aby to nebolo len prazdne mlatenie slamy  a je uplne normalne ze sem dal prosbu o hlasy, to je asi jediny sposob ako sa clovek dostane z krabicky amater do suflicka profik.. ze ho siroka (v pripade jazzakov prakticky cisto snobska) spolocnost zacne vnimat serioznejsie.. 
Zaznamenané

Adept
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 79


« Odpoveď #19 kedy: 04. Október , 2010, 09:38:41 »

Milý Karol,
si objektívny ako rozhodca Olšiak - keď na neho dozerá Kmotrík z VIP-ky.
Každý nech si hrá čo chce, ako chce. Ja dlabem na technickú stránku nahrávky, všímam si podstatu.
Môžem mať postoj aký považujem za správny. Končím.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 04. Október , 2010, 09:44:50 »

Mily Adept,

koncis.

Karol
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #21 kedy: 06. Október , 2010, 16:25:10 »

Adept na psychiatrické liečenie prehovoril :-D :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #22 kedy: 06. Október , 2010, 16:28:54 »

Inak ešte je dosť možné, že naša podstata, bola nad tvoj pochop, takže si ju nepochopil...ja hodnotím nahrávky ktoré si vypočujem podľa svojich uší...ak sa to niekomu nepáči nech to nečíta...to že ťa nejaká moja kritika, zrejme d va mesiace stará na ani neviem akú kapelu rozhodila tak, že to tu musíš rozoberať je smutné :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #23 kedy: 23. Október , 2010, 14:50:22 »

Ďakujeme všetkým za odoslané hlasy... pripravujeme prekvapenie :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #24 kedy: 23. Október , 2010, 19:15:22 »

www.bandzone.cz/sisterhoodofklangpedal

Na našom bandzone profile sú exkluzívne na vypočutie uverejnené dve nové a dve staršie skladby zaznamenané 22.10.2010 na Bratislavských jazzových dňoch

enjoy !
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #25 kedy: 30. Marec , 2011, 10:35:09 »

http://www.gregi.net/vl/article/Sisterhood_Of_Klangpedal_Chceme_aby_sa_o_nas_ludia_dozvedeli_38994/

rozhovorček ak by niekoho zaujímal...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Marian.Radosovsky
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 215



« Odpoveď #26 kedy: 30. Marec , 2011, 17:16:56 »

Osobne neholdujem takejto hudbe (na môj vkus je trošku intelektuálnejšia, ako by som sám dokázal vstrebať), rozhodne sa však nedá pochybovať o kvalite vašej skupiny a Maťa považujem sa naozaj SERIOZNEHO muzikanta... Len tak ďalej  Na zdravie!
Zaznamenané

Všetko je najprv v hlave, srdci a prstoch, až potom v drahých gitarách a efektoch.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #27 kedy: 31. Marec , 2011, 11:25:09 »

Osobne neholdujem takejto hudbe (na môj vkus je trošku intelektuálnejšia, ako by som sám dokázal vstrebať), rozhodne sa však nedá pochybovať o kvalite vašej skupiny a Maťa považujem sa naozaj SERIOZNEHO muzikanta... Len tak ďalej  Na zdravie!

Díky moc :-) :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #28 kedy: 14. November , 2011, 13:39:22 »

Je mi ctou oznámiť, že naše trio postúpilo do súťaže NOVÉ TVÁRE SLOVENSKÉHO JAZZU 2011, a predstúpime tak pred odbornú porotu dňa 27.11.2011 ;-)

Tešíme sa a dankešón všetkým čo nám držia palce...inak koncerty si môžete kuknúť v sekcii koncerty :D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #29 kedy: 15. November , 2011, 23:52:33 »



Nech sa páči záznam skladby Encian Grúf z koncertu v meste Holíč R-Classic clube :-)
taká bigbítovejšia pesnička trochen :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.