Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 13:44:51
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SISTERHOOD OF KLANGPEDAL  (Prečítané 30004 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #30 kedy: 25. Január , 2012, 01:27:11 »

tak je to tu..ukazky z DVD Sisterhood of Klangpedal - live in Blue note Si píš!!!
Dívko bolo zaznamenané Deváteho decembra 2011, obsahuje 50 minút hudby, čiže asi 5 pesniček :-D
Kuknite a okomentujte :-)

- BJDSLSP2010
- SUPER MARIO PŠTROS (Spívame písničky o našem mlá..)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #31 kedy: 25. Január , 2012, 01:32:03 »

...

- BJDSLSP2010...

moze byt, je tam vela co sa mi lubi  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 25. Január , 2012, 08:24:42 »

bjd slsp je ppci fakt ze mega  Fuuha zíram inak 4:07 je pasaz z persony ze? :) ten beh dole.. orient express

 super mario mi nic nepovedal zial... stale dokola to iste, skoda ze to negraduje trochu.. prakticky stale je to rovnake, potom pasaz tocime hlavou a solo a zas to iste..
inak uplne seriozni hudobnici vsetci.. krasa
« Posledná zmena: 25. Január , 2012, 08:26:28 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #33 kedy: 25. Január , 2012, 12:33:16 »

a kedze tu mas malo prispevkov k tomu, tak este prihodim nejaku mudrost  Ja som čert..

neviem, ako mas snimany klaves, asi po linke, ale zneje Ti jak samohrajka. horsie jak moje nakradnute VSTcka s ktorymi neviem robit  Ja som čert... nevyznam sa v modeloch vobec, ale hento je nejaka lepsia samohrajka co mas ? si kup nejaky ozajstny nastroj, Tvoja hra a hracska invencia si to zasluzia  Popiskujem si nejaky starsi analog s MIDI (niektore su dnes docela lacne a ty tie zvuky pouzivas) + nejaky modernejsi modul na klavire a hammondy... alebo starsi Virus neni drahy, alebo podobne VAcko...



Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #34 kedy: 25. Január , 2012, 15:52:55 »

bjd slsp je ppci fakt ze mega  Fuuha zíram inak 4:07 je pasaz z persony ze? :) ten beh dole.. orient express

 super mario mi nic nepovedal zial... stale dokola to iste, skoda ze to negraduje trochu.. prakticky stale je to rovnake, potom pasaz tocime hlavou a solo a zas to iste..
inak uplne seriozni hudobnici vsetci.. krasa

no pstros je skor taka sranda, viac menej je to taky koncertny bonus :-D ..a dakujeme za nazor :-) ..aa..nie je to priamo orient express, ani to nie je ukradnuta pasaz..ale je pravda ze ma hranie v persone grate dost ovplyvnilo k tejto pasaze...ta pasaz je taky tribute adamovi kurucovi :-)

a kedze tu mas malo prispevkov k tomu, tak este prihodim nejaku mudrost  Ja som čert..

neviem, ako mas snimany klaves, asi po linke, ale zneje Ti jak samohrajka. horsie jak moje nakradnute VSTcka s ktorymi neviem robit  Ja som čert... nevyznam sa v modeloch vobec, ale hento je nejaka lepsia samohrajka co mas ? si kup nejaky ozajstny nastroj, Tvoja hra a hracska invencia si to zasluzia  Popiskujem si nejaky starsi analog s MIDI (niektore su dnes docela lacne a ty tie zvuky pouzivas) + nejaky modernejsi modul na klavire a hammondy... alebo starsi Virus neni drahy, alebo podobne VAcko...





no ono praveze tie klavire zneju popici v skusobni a aj na nahravke co tocime na dosku nechame asi tie...ja ich mam na live ostrejsie z titulu aby prerazili skor muziku hlavne v agresivnych pasazach...pointa je ze ani mne sa vobec nepaci ako zneju na dvd, ale tak co uz - poucenie do buducnosti pre mna :-) tot k bjdslsp....a co sa tyka pstrosa ten zvuk je lo-fi zamerne.. :-)
klaves nie je lacnejsia samohrajka...v podstate nasledovnik tritona LE - korg TR..no a chystam sa kupovat daco novsee a lepsee k tomu na klavire, hammondy, a electric piana (klavia nord electro/stage)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #35 kedy: 27. Január , 2012, 18:00:21 »

ja si myslim ze je to super, len mi tam hrozne vadi ze hras na takom klavese... preco si neozenies hammond? Na zdravie!
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #36 kedy: 27. Január , 2012, 18:16:38 »

ja si myslim ze je to super, len mi tam hrozne vadi ze hras na takom klavese... preco si neozenies hammond? Na zdravie!

Pretože nemám 30 000 evri a štyroch nosičov k tomu :-D ale samozrejme, rád by som :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #37 kedy: 27. Január , 2012, 18:48:07 »

Pretože nemám 30 000 evri a štyroch nosičov k tomu :-D ale samozrejme, rád by som :-)

tak aspon nejaky cinsky digitalny, vzdy to bude lepsie ako ten casio klavir  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #38 kedy: 27. Január , 2012, 22:09:20 »

...... preco si neozenies hammond? Na zdravie!

pretoze ten zvuk sa hodi akurat tak do nemeho filmu, stareho deep purple a collegia musica a inde uz ani nahodou.
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #39 kedy: 27. Január , 2012, 23:31:54 »

pretoze ten zvuk sa hodi akurat tak do nemeho filmu, stareho deep purple a collegia musica a inde uz ani nahodou.

ono vyuzitie sa vzdy prenho najde :) aj taky niacin je postaveny na hammondoch a je to nieco diametralne odlisne...vseobecne je velmi dobre vyuzitelny v beglajtoch akejkolvek hudby a osobne tvrdim ze tak ako klasicky klavir a fender rhodes, prezije veky... ale pravdou je ze v sisterhood of klangpedal vyuzivam hammondacky zvuk len v jednej skladbe...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yeah
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 28. Január , 2012, 00:02:47 »

pretoze ten zvuk sa hodi akurat tak do nemeho filmu, stareho deep purple a collegia musica a inde uz ani nahodou.
To co si teraz zadelil?  To co bolo? červená-von
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #41 kedy: 28. Január , 2012, 12:58:08 »

pretoze ten zvuk sa hodi akurat tak do nemeho filmu, stareho deep purple a collegia musica a inde uz ani nahodou.

Ty vies niekedy ozaj zadret...  Nechajte ma vydýchať Najvsestrannejsi elektrifikovany klavesovy nastroj vsetkych dob, aj dnes ho este vidat.
« Posledná zmena: 28. Január , 2012, 12:59:34 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #42 kedy: 28. Január , 2012, 17:37:08 »

Najvsestrannejsi elektrifikovany klavesovy nastroj vsetkych dob, aj dnes ho este vidat.

najvsestrannejsi??? ... vlastne ano, renesancia progroku, platni ... ano, mas pravdu nic som nepovedal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #43 kedy: 28. Január , 2012, 17:43:05 »

... Najvsestrannejsi elektrifikovany klavesovy nastroj vsetkych dob...

ja si myslim, ze hocijaky master keyboard za 5 korun + 2 free softy su vsestrannejsie, ako mechanicka obluda z roku 1935  Ja som čert..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #44 kedy: 28. Január , 2012, 17:45:10 »

pocuj Progy. inac...

co povies na true flaskovy komputer ? to musi byt iny vypoctovy rachot, ne tie cinske male prditka s novymi chipmi  Bavím sa skvele

[img width= height=]http://members.shaw.ca/rcgregory/ph4/colossus_1.jpg[/img]
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 1.844 sekund, 23 otázok.