Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
09. Október , 2024, 06:22:39
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kupit home-mada kombo ?  (Prečítané 2923 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« kedy: 18. Máj , 2009, 17:09:36 »

Mam moznost kupit od kamarata, mimochodom elektrotechnika od 3 rokov  Popiskujem si 20wattove lampove kombo podla Marshall DSL201, s tym ze par obvodov vylepsi a na predzosilovaci da kvalitnejsie elektronky, inak setko ako marshall (rep. celestion, skrina identicka, materialy tiez) a da tam stare dobe teslacke elektronky (NOS) ............ chcel by som vas nazor co vy nato , chce za to asi tak menej nez polovicu , co myslite mam to kupit Huh! (vsetky casti su nove a nepouzite) 
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 18. Máj , 2009, 17:11:14 »

no asi by si to mal vyskusat najprv  :)
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #2 kedy: 18. Máj , 2009, 17:14:41 »

Mam moznost kupit od kamarata, mimochodom elektrotechnika od 3 rokov  Popiskujem si 20wattove lampove kombo podla Marshall DSL201, s tym ze par obvodov vylepsi a na predzosilovaci da kvalitnejsie elektronky, inak setko ako marshall (rep. celestion, skrina identicka, materialy tiez) a da tam stare dobe teslacke elektronky (NOS) ............ chcel by som vas nazor co vy nato , chce za to asi tak menej nez polovicu , co myslite mam to kupit Huh! (vsetky casti su nove a nepouzite) 
A to je koľko? Suma?
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #3 kedy: 18. Máj , 2009, 17:23:10 »

nemam sluch ako mozart ale tych par kuskov lampových komb co som pocul v obchodoch zneli mam pocit ze miestami horsie, cena je v USA okolo 870$
 
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #4 kedy: 18. Máj , 2009, 17:28:55 »

kolkaty lampovy zosilovac v poradi to je, co uz kamarat vyrobil ?
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #5 kedy: 18. Máj , 2009, 17:31:33 »

nemam sluch ako mozart ale tych par kuskov lampových komb co som pocul v obchodoch zneli mam pocit ze miestami horsie, cena je v USA okolo 870$
 
Tak to zober za 200 E .)
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #6 kedy: 18. Máj , 2009, 17:40:22 »

kolkaty lampovy zosilovac v poradi to je, co uz kamarat vyrobil ?
tak gitarovich neviem ale doma ma 5.1 kanalove domace kino , pri PC 2.1 kanalove audio a tusim ze elektronky ma hadam aj v aute inak par ludi co poznam tiez maju od neho zosiky k PC a nieje mi zname ze by sa stazovali
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #7 kedy: 18. Máj , 2009, 17:45:51 »

tak gitarovich neviem ale doma ma 5.1 kanalove domace kino , pri PC 2.1 kanalove audio a tusim ze elektronky ma hadam aj v aute inak par ludi co poznam tiez maju od neho zosiky k PC a nieje mi zname ze by sa stazovali

len gitarove lampace su ina disciplina, ako nejake ine zosiky... to je ako ked niekto vie soferovat sportak, tak s nakladakom sa asi tiez povozi, ale asi mu to pojde bez skusenosti trochu nahovno...

ak v zivote nestaval lampac, tak podla schemy nejaky asi poletuje, ale ci ho odladi tak, aby aj hral ako ma, tak to je ta otazka...
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #8 kedy: 18. Máj , 2009, 17:56:23 »

no neviem ci nastavit pracovny bod elektronok v kombe je taka ista tazka robota ako naladit koncertne kridlo ale v hodbe je setko relativne
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #9 kedy: 18. Máj , 2009, 17:57:23 »

a navyse si myslim, ze kolko ? tych 400 eur je dost prehnana suma... za to tovarenske.

no neviem ci nastavit pracovny bod elektronok v kombe je taka ista tazka robota ako naladit koncertne kridlo ale v hodbe je setko relativne

tu nejde o to...ide o pouzite suciastky a hlavne trafaky, spoje, vedenie vodicov...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #10 kedy: 18. Máj , 2009, 18:00:04 »

no neviem ci nastavit pracovny bod elektronok v kombe je taka ista tazka robota ako naladit koncertne kridlo ale v hodbe je setko relativne

tak mas teda svoj nazor, tak si ho nenechaj kazit nejakymi tarajmi z netu. kup si co chces a maj z toho radost, vsak o to ma ist  Na zdravie!
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #11 kedy: 18. Máj , 2009, 18:07:31 »

a navyse si myslim, ze kolko ? tych 400 eur je dost prehnana suma... za to tovarenske.

tu nejde o to...ide o pouzite suciastky a hlavne trafaky, spoje, vedenie vodicov...
pokial viem trafa robi rucne ma nato vybavenie , co sa tyka spojov myslim ze hlinikove asi nebudu  ha ha ha ha ha ha ha ha ha myslim ze tie spoje asi bude cinovat  ha ha ha , a co sa tyka vedenia spojov tak to bude asi medeny vodic ( zlato je predsa este drahe a je kriza ) 
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #12 kedy: 18. Máj , 2009, 18:14:38 »

dalsia z tem, kedy zakladatel potrebuje ostatnych presvedcit o svojej pravde aby mu jeho rozhodnutie odobrili?

cize ty vies o nejakom tvojom znamom, elektrotechnikovi, ktory robi s lampami, postavil x zosikov, funguju, hraju, srpavi ti kamaratsku cenu a ty chces od nas pocut, ze ano. ak niekto zapochybuje, vytasis nejaky protiargument, ze preco ano, pochopil som spravne tuto temu?
Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #13 kedy: 18. Máj , 2009, 19:41:16 »

vyskúšaj ho, ak sa ti bude páčiť, kúp.
Ak máš pochybnosti, vypýtaj fotky vnútornosti a my posúdime.
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #14 kedy: 18. Máj , 2009, 19:46:45 »

dalsia z tem, kedy zakladatel potrebuje ostatnych presvedcit o svojej pravde aby mu jeho rozhodnutie odobrili?

cize ty vies o nejakom tvojom znamom, elektrotechnikovi, ktory robi s lampami, postavil x zosikov, funguju, hraju, srpavi ti kamaratsku cenu a ty chces od nas pocut, ze ano. ak niekto zapochybuje, vytasis nejaky protiargument, ze preco ano, pochopil som spravne tuto temu?
nie chcel som iba rady odbornikov
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.176 sekund, 23 otázok.