Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 04:02:47
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pozor Pozor Pozor!!!!!! falešný Gibsony v EU dovoz China  (Prečítané 28105 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« kedy: 19. Máj , 2009, 18:01:48 »

malinké zamyšlení nad tím jak se sem začínají dovážet na zakázku kousky kytar z Chiny k nerozeznání od origošů


čtete ZDE   http://www.cybermuff.cz/music/index.htm  Les Paul Supreme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Posledná zmena: 19. Máj , 2009, 18:02:41 od kos99 » Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1 kedy: 19. Máj , 2009, 18:05:57 »

K nerozpoznaniu? Z fleku Ti poviem apson 8 vecí čo sú tam zle...  Žmurk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 19. Máj , 2009, 18:12:43 »

Stitok, hlava, potaky, snimace,...
 Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 19. Máj , 2009, 18:20:14 »

ale predsa len od casov tohto trochu postupili...

[img width= height=]http://fibsons.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/08/corvette-headstock.jpg[/img]
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #4 kedy: 19. Máj , 2009, 18:20:36 »

ja sa inak stale divim,ze ked uz robia tie falzifikaty, preco to nespravia preciznejsie, sak to nemoze byt technologicky narocne napodobnit to uplne jedna k jednej
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 19. Máj , 2009, 18:21:49 »

ale nepochybujem, ze keby chceli, tak ojebu vsetkych progrockerov sveta :) ale dopilovavat detaily, aby boli identicke sa im asi nechce, asi sa im to financne neoplati...
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #6 kedy: 19. Máj , 2009, 18:22:28 »

Davnejšie to pisal tuším Miloš (sorry ak niekto iný nepamatám sa) že aj napriek tomu že kopčia si to naschvál nerobia dokonale aby tam mali istú dávku "originality" a niečoho svojho. Resp. niečo v takom zmysle  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 19. Máj , 2009, 18:23:08 »

ja sa inak stale divim,ze ked uz robia tie falzifikaty, preco to nespravia preciznejsie, sak to nemoze byt technologicky narocne napodobnit to uplne jedna k jednej

tych detailov na originaloch je strasne vela, uchylaci ich poznaju vsetky naspamat. vychytavat to do podrobna by im asi zvysovalo naklady... aspon si tak mylsim.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #8 kedy: 19. Máj , 2009, 18:23:32 »

ale nepochybujem, ze keby chceli, tak ojebu vsetkych progrockerov sveta :) ale dopilovavat detaily, aby boli identicke sa im asi nechce, asi sa im to financne neoplati...

ale tak ked trebars hovorite, ze to ma inu hlavu uz len tvarovo, sak tak nakreslim nejaku sablonu, co ma presne hlavu jak origos gibson, ved si mozu kupit jeden origos a podla toho vyfrezuju presne ten isty tvar nie? :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 19. Máj , 2009, 18:24:07 »

ja sa inak stale divim,ze ked uz robia tie falzifikaty, preco to nespravia preciznejsie, sak to nemoze byt technologicky narocne napodobnit to uplne jedna k jednej
lebo keby to potom predavali za tazke prachy, tak by ich niekto zaloval, ze predavaju predrazene falzifikaty. takto, ked si niekto kupi takyto "gibson" za par supov, tak mu je za tie prachy jedno, ze to nie je uplne presne to iste a este sa tesi aky super kauf... ludska blbost   ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 19. Máj , 2009, 18:25:03 »

ale tak ked trebars hovorite, ze to ma inu hlavu uz len tvarovo, sak tak nakreslim nejaku sablonu, co ma presne hlavu jak origos gibson, ved si mozu kupit jeden origos a podla toho vyfrezuju presne ten isty tvar nie? :)

nejde len o hlavu, je toho ovela ovela viac. to co tu je teraz ten clanok vyzera tvarovo OK.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #11 kedy: 19. Máj , 2009, 18:26:14 »

Neviem či je taký náklad tam dať šróbiky v rámikoch na smímače čierne namiesto zlatých  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #12 kedy: 19. Máj , 2009, 18:28:32 »

lebo keby to potom predavali za tazke prachy, tak by ich niekto zaloval, ze predavaju predrazene falzifikaty. takto, ked si niekto kupi takyto "gibson" za par supov, tak mu je za tie prachy jedno, ze to nie je uplne presne to iste a este sa tesi aky super kauf... ludska blbost   ha ha ha

tak mozno tvarovo to neni okopcene jedna k jednej,ale zvukovo hej  Bavím sa skvele...to uz by som sa sral na ten dizajn  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 19. Máj , 2009, 18:33:45 »

Neviem či je taký náklad tam dať šróbiky v rámikoch na smímače čierne namiesto zlatých  Bavím sa skvele

dobre srobiky. + dalsie kokotinky... poznas to podla bindingov. poznas to podla vyfrezovanych otvorov. poznas to podla X drobnosti... oni skratka maju nejaku suciastkovu zakladnu a z nej su schopni vyrobit fake nejakej urovne. to je ten kseft. ak to maju zacat doladovat, naobjednavat spravne potaky, spravne klobuciky, spravne prepinace, spravne mechaniky, ramiky, snimace... skratka spravne vyzerajuce vsetko, podla coho to rozoznas, tak uz to nebude ten fasa kseft si myslim... ten co to rozozna, tak ten to rozozna vzdy. ten co to nerozozna ma v prdeli krizove miesto nekrizovych srobikoch na snimacoch :)
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #14 kedy: 19. Máj , 2009, 18:40:26 »

dobre srobiky. + dalsie kokotinky... poznas to podla bindingov. poznas to podla vyfrezovanych otvorov. poznas to podla X drobnosti... oni skratka maju nejaku suciastkovu zakladnu a z nej su schopni vyrobit fake nejakej urovne. to je ten kseft. ak to maju zacat doladovat, naobjednavat spravne potaky, spravne klobuciky, spravne prepinace, spravne mechaniky, ramiky, snimace... skratka spravne vyzerajuce vsetko, podla coho to rozoznas, tak uz to nebude ten fasa kseft si myslim... ten co to rozozna, tak ten to rozozna vzdy. ten co to nerozozna ma v prdeli krizove miesto nekrizovych srobikoch na snimacoch :)

chces povedat, ze je problem u cinanov,ze by nedokazali vyrobit uplne rovnake srobiky, ramiky, potaky a cokolvek, co je na original gibsone? ved su to strasne jednoduche suciastky, to nemoze byt ziadny problem napodobnit jedna k jednej, vobec nic by nemuseli objednavat.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.492 sekund, 22 otázok.