Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 04:03:50
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pozor Pozor Pozor!!!!!! falešný Gibsony v EU dovoz China  (Prečítané 28106 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #165 kedy: 19. Február , 2010, 12:07:20 »

Chcem sa dopatrat k tomu aky je v tom rozdiel to je vsetko. Nepotrebujem nikoho nachytavat, ale v tomto bola pre mna jednoducho nulova informacia. Ked mi povies co ja viem, ze jedno sa robi z ineho dreva ako druhe, a preto to stoji o kopec menej a hra horsie bude mi to o kus jasnejsie. Alebo co ja viem co tam este mozu byt za rozdiely.

neviem co riesis a koho chces na com nachytat, ale pokracuj dalej. bude dnes aspon sranda  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #166 kedy: 19. Február , 2010, 12:12:56 »

napriklad Tvoj Epi az na tvar hlavy je v zasade konstrukcne a tvarovo zhodny s Gibsonom. Vintage ma iny tvar tela, inu hrubku tela, ma tam vzadeu na tele nejake vybratia, iny tvar hlavy, vsetko sice vychadza z Les Paulu, ale je to len taka variacia...

takze ide aj tak nakoniec o vzhlad gitary, aspon viem, ze si vyberam podla spravneho kriteria Ja som čert.....akurat ja osobne nepotrebujem mat vzhladovo co najvernejsiu kopiu niecoho  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #167 kedy: 19. Február , 2010, 12:31:08 »

takze ide aj tak nakoniec o vzhlad gitary,...

to si si vyvodil sam a zle.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #168 kedy: 19. Február , 2010, 12:34:41 »

to si si vyvodil sam a zle.

ja viem, idem si dat radsej nieco na obed  No hanbím sa..
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #169 kedy: 19. Február , 2010, 12:36:33 »

ja viem, idem si dat radsej nieco na obed  No hanbím sa..

vzdycky jak si nachytany, ze si zadrel, tak uteces a vyhovaras sa na obed  ha ha ha
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #170 kedy: 19. Február , 2010, 12:42:52 »

vzdycky jak si nachytany, ze si zadrel, tak uteces a vyhovaras sa na obed  ha ha ha

ukaz mi JEDEN dalsi pripad okrem tohto, kde som bol nachytany a utiekol som a vyhovaral som sa na obed a kupim ti akehokolvek gibsona, ktoreho si vyberies na ebayi  Popiskujem si

a tu som tiez nebol nachytany, ale chapem, ze si to myslel ako zart  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #171 kedy: 19. Február , 2010, 12:55:55 »

ukaz mi JEDEN dalsi pripad okrem tohto, kde som bol nachytany a utiekol som a vyhovaral som sa na obed a kupim ti akehokolvek gibsona, ktoreho si vyberies na ebayi  Popiskujem si...

tohoto mi kup:

http://cgi.ebay.com/1981-Gibson-Les-Paul-Custom-Black-Left-Handed-LEFTY_W0QQitemZ280464406691QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item414cfb38a3

a hned na to ti ho darujem, lebo som kamos  Je to frajer to si rad co, ani nevies, ako si dosiel k poriadnej gitare  Som frajer
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #172 kedy: 19. Február , 2010, 12:59:02 »

tohoto mi kup:

http://cgi.ebay.com/1981-Gibson-Les-Paul-Custom-Black-Left-Handed-LEFTY_W0QQitemZ280464406691QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item414cfb38a3

a hned na to ti ho darujem, lebo som kamos  Je to frajer to si rad co, ani nevies, ako si dosiel k poriadnej gitare  Som frajer

zasnem ako citlivo si zareagoval na to, ze vlado hudec je lavak. bravo  Som za vodou kámo potom by som si na nom rad brnkol ked dokoncite transakciu
« Posledná zmena: 19. Február , 2010, 12:59:25 od Locksmith » Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #173 kedy: 19. Február , 2010, 13:00:11 »

tohoto mi kup:

http://cgi.ebay.com/1981-Gibson-Les-Paul-Custom-Black-Left-Handed-LEFTY_W0QQitemZ280464406691QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item414cfb38a3

a hned na to ti ho darujem, lebo som kamos  Je to frajer to si rad co, ani nevies, ako si dosiel k poriadnej gitare  Som frajer

to co je tam ten zlty prepinac, sak to na gibsonoch nebyva, to ho mal niekto tyzden v uchu a potom ho vytiahol, ci co  Huh! Bleee..to bude nejaky cinsky fake, je to 99.5%tna napodobenina..az na ten prepinac  Popiskujem si Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #174 kedy: 20. Február , 2010, 08:32:31 »

Už som si ju objednal  Zdravíčko

To si uplne zabil ak je to pravda.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #175 kedy: 20. Február , 2010, 08:36:02 »

To si uplne zabil ak je to pravda.  Bavím sa skvele
nahodou to moze byt pekna kombinacia. cinsky Chipson do slovenskeho Varshallu :)
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #176 kedy: 20. Február , 2010, 09:10:15 »

napriklad Tvoj Epi az na tvar hlavy je v zasade konstrukcne a tvarovo zhodny s Gibsonom. Vintage ma iny tvar tela, inu hrubku tela, ma tam vzadeu na tele nejake vybratia, iny tvar hlavy, vsetko sice vychadza z Les Paulu, ale je to len taka variacia...

cize ked zozeniem daku gilotinu na epi hlavu,a po rozhreseni opusti ta hlava telo zhodne,staci len spravit zhodnu hlavu a mam kopiu 1:1 a este aj robenu pod gibsonom ....  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #177 kedy: 20. Február , 2010, 15:22:57 »

cize ked zozeniem daku gilotinu na epi hlavu,a po rozhreseni opusti ta hlava telo zhodne,staci len spravit zhodnu hlavu a mam kopiu 1:1 a este aj robenu pod gibsonom ....  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

a to si fakt z toho co som pisal vydedukoval ?  Fuuha zíram
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #178 kedy: 20. Február , 2010, 15:31:49 »

naco je komu uz dneska takato gitara. akurat moze na tom hrat "Slzy tvy mamy sedivy" :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #179 kedy: 20. Február , 2010, 15:52:25 »

cize ked zozeniem daku gilotinu na epi hlavu,a po rozhreseni opusti ta hlava telo zhodne,staci len spravit zhodnu hlavu a mam kopiu 1:1 a este aj robenu pod gibsonom ....  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
a materiál, ktorý je podstatný máš v dýme?  ha ha ha
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 22 otázok.