Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:06:38
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jam session v Red Devils klube  (Prečítané 13013 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 21. Máj , 2009, 12:39:25 »

pridem okukat, popocuvat a mozno aj zabrnkat, ked sa bude dat...hlavne nech je zabava a pivko  Žmurk Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 21. Máj , 2009, 12:44:22 »

Rád si prídem zahrať, aj posedieť a pokecať s ľuďmi. Žmurk  Pre mňa najlepšie cez týždeň, prípadne v nedeľu. Piatok a sobota u mňa nepripadá do úvahy, možno len niekedy v lete.

Z webu reddevils.sk sa mi snažil vírus dostať do PC.
« Posledná zmena: 21. Máj , 2009, 12:47:23 od Pitu » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #32 kedy: 21. Máj , 2009, 12:47:29 »

sak dorian da termin, ale nech ho da, lebo ak to bude chciet dohodnut, tak to nezorganizuje nikdy ako aj ta nasa chata  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #33 kedy: 21. Máj , 2009, 13:28:56 »

Z webu reddevils.sk sa mi snažil vírus dostať do PC.
je to spravny devil  Ja som čert..
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #34 kedy: 21. Máj , 2009, 17:17:50 »

Ok, tak predbezny termin je v jednani s borcami z GPC. bude to po 5.6. niekedy cez vikend, nech mozu dojst aj mimopastikary a nech je zabava.
Komu som zabudol poslat SS, nech reaguje na terminy. Cize Joe, Pitu, Majo, Robo, Adam atd co som spominal. Ak sa ma chut este niekto pridat, nech hodi svoj navrh (niekolko navrhov) nech sa stretneme a zaigrajuskame si..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #35 kedy: 21. Máj , 2009, 17:19:31 »

sak dorian da termin, ale nech ho da, lebo ak to bude chciet dohodnut, tak to nezorganizuje nikdy ako aj ta nasa chata  Bavím sa skvele

neboj, ked nepride nikto, ja si zajamujem..sak po partizansky na to treba ist.neeeeeeee?? Popiskujem si
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #36 kedy: 21. Máj , 2009, 17:43:03 »

ja viem sice iba piskat a tlieskat ale hadam by som dosiel predviest aspon to.
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #37 kedy: 22. Máj , 2009, 12:13:28 »

ja viem sice iba piskat a tlieskat ale hadam by som dosiel predviest aspon to.

tvoja neucast s kamerou a fotakom je nemozna  Žmurk
« Posledná zmena: 22. Máj , 2009, 12:14:17 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #38 kedy: 22. Máj , 2009, 12:18:36 »

Vcera som hovoril s ludmi z RD MC a bude to eksn jak sa patri. Uz mam vyjadrenie terminove od klucovych ludi. V najblizsom moznom case dam jasne terminy.. ma sa z toho stat akcia s moznym opakovanim podla toho, ako budeme ako muzikanti schopni to robit a zabavat ludi. Cize ak mame v Ba moznost permanentneho jamsession a mame ju 100%, boli by sme chuji, keby sme to nevyuzili!!
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #39 kedy: 22. Máj , 2009, 12:35:20 »

hlavne pokial to ma byt pre typkov z RD co maju radi hudbu, tak by bolo treba asi aj nejaky spev.. ja kebyze pocuvam nejaku chamrad solovata vysivat 4a pol hodiny do trackov, tak ich nainstalujem namiesto radlice  Bavím sa skvele
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #40 kedy: 22. Máj , 2009, 12:37:18 »

hlavne pokial to ma byt pre typkov z RD co maju radi hudbu, tak by bolo treba asi aj nejaky spev.. ja kebyze pocuvam nejaku chamrad solovata vysivat 4a pol hodiny do trackov, tak ich nainstalujem namiesto radlice  Bavím sa skvele
to je milion moznosti ako sa da hrat...da sa hrat so spevakom do rockovych klasik..da sa hrat len s kapelou hardrockove instrumentalky..da sa hrat do jam tracku...ak by sa dalo tak by som dosiel zahrat v trio s bubenikom a basakom :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #41 kedy: 22. Máj , 2009, 12:38:03 »

hlavne pokial to ma byt pre typkov z RD co maju radi hudbu, tak by bolo treba asi aj nejaky spev.. ja kebyze pocuvam nejaku chamrad solovata vysivat 4a pol hodiny do trackov, tak ich nainstalujem namiesto radlice  Bavím sa skvele

ale zase usetria na deratizacii vsekere hlodavce opustia uzemie
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 22. Máj , 2009, 12:38:08 »

to je milion moznosti ako sa da hrat...da sa hrat so spevakom do rockovych klasik..da sa hrat len s kapelou hardrockove instrumentalky..da sa hrat do jam tracku...ak by sa dalo tak by som dosiel zahrat v trio s bubenikom a basakom :)

dones aj spev..
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #43 kedy: 22. Máj , 2009, 12:39:37 »

dones aj spev..
hm..uvidim...mna jamovat do rockovych pesniciek co som uz hral 500 krat nebavi..radsej si zajamujem nieco spontanne
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #44 kedy: 22. Máj , 2009, 12:39:52 »

zaujimalo by ma akym setrnym sposobom sa odstrani z podia manik co bude liezt na nervy svojimi improvizaciami navstevnikom pubu :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.