Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 16:01:28
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lampy do modernych aparatov  (Prečítané 35513 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #15 kedy: 23. Máj , 2009, 11:40:49 »

ja som si uz objednal 5U4GBcka...skoda... ale mozno by som kupil este nejaké...
neviete mi poradti nejaké low gain ECC83ky? teraz mám vo V1 12AU7.....
Zaznamenané

. . .
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #16 kedy: 23. Máj , 2009, 11:42:00 »

tie SOVTEKy pisu, ze su menej gainove - ak budes chciet nieco, napis v dohladnej dobe tam asi aj s brdom posielam objednavku.
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #17 kedy: 23. Máj , 2009, 11:44:31 »

tie SOVTEKy pisu, ze su menej gainove - ak budes chciet nieco, napis v dohladnej dobe tam asi aj s brdom posielam objednavku.

sovteky maju viac druhov, WA, WB, WC, kazda ma rozlicny gain...

a v dohladnej dobe by som aj ja asi nieco odtial zobral, dohodneme sa
« Posledná zmena: 23. Máj , 2009, 11:44:51 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 23. Máj , 2009, 11:45:23 »

v pohode.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 23. Máj , 2009, 11:45:48 »

nevadi...kaolko, ekd si bral lampy, posielal si ich postou alebo UPSkom - nechcem riskovat rozbitie

vies co ja som to riesil postou, akurat mi dosla notifikacia ze mi zaslali tovar, o take 4 dni je tu.... nechcelo sa mi priplacat a aspon uvidim ze aka bude bilancia posty :D ze ci 3/3 dojdu ok.. heh..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 23. Máj , 2009, 11:47:41 »

tie SOVTEKy pisu, ze su menej gainove - ak budes chciet nieco, napis v dohladnej dobe tam asi aj s brdom posielam objednavku.

inak bacha na tie sovteky su vcelku dost zle ohlasy, ked ich typci davaju do modernych aparatov na tie kresliace pozicie.. ak chcete nieco dobre menej gainove do prvej pozicie tak urcite si objednajte z TAD JAN-Philip 5751 .. ona skroti ten gain a zachova vyborny stavnaty zvuk..
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #21 kedy: 23. Máj , 2009, 11:49:30 »

inak bacha na tie sovteky su vcelku dost zle ohlasy, ked ich typci davaju do modernych aparatov na tie kresliace pozicie.. ak chcete nieco dobre menej gainove do prvej pozicie tak urcite si objednajte z TAD JAN-Philip 5751 .. ona skroti ten gain a zachova vyborny stavnaty zvuk..

mal som sovteky v 50 pittbulovi a hrali uplne super, v ultralead su tiez... nakoniec aj VHT samotne ich osadza. a na VHT fore ich tiez doporucuju.... takze to asi vezmem, mix WB, WC a LPS
Zaznamenané

stoka!
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #22 kedy: 23. Máj , 2009, 11:51:45 »

inak bacha na tie sovteky su vcelku dost zle ohlasy, ked ich typci davaju do modernych aparatov na tie kresliace pozicie.. ak chcete nieco dobre menej gainove do prvej pozicie tak urcite si objednajte z TAD JAN-Philip 5751 .. ona skroti ten gain a zachova vyborny stavnaty zvuk..
ja  mam tam tiez sovteky a koncáky su Svetlana Sylvania (6L6)...ale tak potom mozno ze by skusil tu 5751ku, diky Kaolko ...len bohvie ze co spravi v hajgej aparáte
Zaznamenané

. . .
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 23. Máj , 2009, 11:51:49 »

mal som sovteky v 50 pittbulovi a hrali uplne super, v ultralead su tiez... nakoniec aj VHT samotne ich osadza. a na VHT fore ich tiez doporucuju.... takze to asi vezmem, mix WB, WC a LPS

asi zalezi dost ze ktory typ.. na tie WC myslim neboli moc dobre ohlasy.. resp mozno useri ocakvali nieco ine od nich
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #24 kedy: 23. Máj , 2009, 11:54:10 »

asi zalezi dost ze ktory typ.. na tie WC myslim neboli moc dobre ohlasy.. resp mozno useri ocakvali nieco ine od nich

no pozistujem este o nich nieco.... kazdopadne WB sa mi pacili, tak mozno tie WC vypustim...
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 23. Máj , 2009, 11:58:41 »

k tej jan philips.. http://thetubestore.com/sylvania5751.html ide o tuto..  mohlo by to napriklad splnit semishovi predstavu o lepsom clean kanali na tom peavey.. kebyze ju supne do V1 pozicie, zredukoval by gain aj na cistom aj na skreslenom kanali, cize by mal super cisty zvuk a skresleny by mohol vytiahnut gainovo kludne aj troska hore
« Posledná zmena: 23. Máj , 2009, 12:00:51 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #26 kedy: 23. Máj , 2009, 11:59:54 »

ty ju mas v tej pivine karol? a zvuk sa zazracne posunul niekam inam?  :) lebo mne sa nechce nad tym moc spekulovat...
« Posledná zmena: 23. Máj , 2009, 12:00:44 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 23. Máj , 2009, 12:02:54 »

ty ju mas v tej pivine karol? a zvuk sa zazracne posunul niekam inam?  :) lebo mne sa nechce nad tym moc spekulovat...

tu jan philips idem sto pro skusit, bavil som sa s chalanom co ma tiez 6505+ ..ja tam mam teraz kopec tung sol nasekanych a vo fazovom invertori tu sovtek LPS a este mi akurat ma dojst nieco do zasoby a pre ovladac slucky..  ale uz len tych par tung sol spravilo kopec prace.. oproti JJ ovela pevnejsi zvuk, ja som mal furt pocit, ze mi hra gitara gumene, ked som hral riffovacky na Estrune ako keby to bolo necelistve.. toto sa uplne zlepsilo napriklad.. casom poexperimentujem aj s tou jan philips
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #28 kedy: 23. Máj , 2009, 12:05:09 »

inac ako tak kukam aj vykonove lampy, tak najviac ludia kupuju vsetko od JJ, ci uz EL34 alebo 6L6 - pri preampovych to take az nieje, ale tieto vykonove je dost prevaha JJ lamp
Zaznamenané

Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #29 kedy: 23. Máj , 2009, 12:10:17 »

JJ 6L6ky su vyborné...maju dost cisty a pevny zvuk....ale rád by som vyskusal tu jan philips lampicku
« Posledná zmena: 23. Máj , 2009, 12:11:03 od Gila » Zaznamenané

. . .
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.