Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:34:23
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209559 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 22. Máj , 2009, 10:41:17 »

Ale orange to ma prejebane z tou farbou ha ha ha
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #31 kedy: 22. Máj , 2009, 10:47:53 »

Osobne si vsak myslim, ze s JSX cabinetom si JSX bude rozumiet najlepsie. No ale zatial mam radost z toho Orange, kde je fakt nekompromisny zvuk.
 Na zdravie!
mne sa ten box JSX pačil pramalo mal som to komplet a zosak nakjlepšie hral s 1960 bednou ten orange bude taky zastrety a to je veru nedobre Zdravíčko Bavím sa skvele
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 22. Máj , 2009, 10:50:33 »

ja osobne som tiez vela chvaly na tie Peavey boxy nepocul :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #33 kedy: 22. Máj , 2009, 10:52:54 »

naozaj je oproti 1960 malinky  :) musi to hrat super, to je samzorejme, ale tiez by som radsej volil cierny box - teraz narazam cisto na esteticku stranku, ako Ta vidia fanusikovia  :)
Mne aparaty orange pridu na vyzor ako strasny gyc, ked su od seba oddelene - ale ked su v kope ako hlava a box tak to ma smrnc. najhorsie su vsak na tom chudatka hlavy, domalovane, ajaaaaj Bavím sa skvele
Ale super, gratulujem musi to hrat popici  :)
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #34 kedy: 22. Máj , 2009, 10:54:34 »

naozaj je oproti 1960 malinky  :) musi to hrat super, to je samzorejme, ale tiez by som radsej volil cierny box - teraz narazam cisto na esteticku stranku, ako Ta vidia fanusikovia  :)
Mne aparaty orange pridu na vyzor ako strasny gyc, ked su od seba oddelene - ale ked su v kope ako hlava a box tak to ma smrnc. najhorsie su vsak na tom chudatka hlavy, domalovane, ajaaaaj Bavím sa skvele
Ale super, gratulujem musi to hrat popici  :)
Boha,však si pozrite rozmery,je to na pár čísel to isté.To len na foto tak vyzerá.Keby bol maršál na spodku tak to vyzerá podobne pre neho Zdravíčko
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #35 kedy: 22. Máj , 2009, 11:01:46 »

orange box ma (W x H x D) 780 x 740 x 380 a marshall 760x830x360 -> vyska sa lisi o 9cm, co uz je celkom dost aj bez foto klamu, nie ?

Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #36 kedy: 22. Máj , 2009, 11:03:58 »

orange box ma (W x H x D) 780 x 740 x 380 a marshall 760x830x360 -> vyska sa lisi o 9cm, co uz je celkom dost aj bez foto klamu, nie ?


Mám dojem že maršal má kolečká,orange nie.Resp.ten maršal rozmer je uvádzaný s kolieskami.
« Posledná zmena: 22. Máj , 2009, 11:04:46 od ff » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 22. Máj , 2009, 11:06:00 »

Fajn fullstack. Darmo, 2 4x12 su ideal. Len kym ja najdem este nejaku pre mna...  Smútim
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #38 kedy: 22. Máj , 2009, 11:13:05 »

Chlapci, garantujem vsetkym pochybujucim, vzhladom na rozmery hra Orange box niekolko desiatok nasobne lepsie, nez Marshall.
Orange je bez koliesok a Marshall s kolieskami. Kolieska som vysruboval, kedze niesu tie zapadky na Orange boxe, tak aby nespadol.
Co sa tyka vzhladu - nazivo to vyzera ako HALFstack uplne popici. Takto sa ani mne moc nepaci...  ha ha ha
 Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #39 kedy: 22. Máj , 2009, 12:13:48 »

nikde nieje napisane, ze nedobre, ale ze sa mu orange viac paci a to hadam moze povedat.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #40 kedy: 22. Máj , 2009, 12:15:38 »

nikde nieje napisane, ze nedobre, ale ze sa mu orange viac paci a to hadam moze povedat.
Marshall je jednoducho na pravu rockovu muzicku, taky standard. Nic viac, nic menej.
Vsetko ma svoju kvalitu, neda sa nic zatratit. Pisem len svoje dojmy na zaklade porovnania.  Žmurk
 Na zdravie!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #41 kedy: 22. Máj , 2009, 12:22:59 »

pekny aparatik... kebyze som profi muzikant a potrebujem univerzalnu zostavu, tak tiez idem do viackanalovych hlav... skusal si to aj na plne gule vyknedlit?  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #42 kedy: 22. Máj , 2009, 12:29:31 »

pekny aparatik... kebyze som profi muzikant a potrebujem univerzalnu zostavu, tak tiez idem do viackanalovych hlav... skusal si to aj na plne gule vyknedlit?  Na zdravie!
Ano, skusal... ale to uz je krasny bordel...  ha ha ha
Zaujimave, ze na Marshall boxe som mal vysky okolo 6, pricom je to Ackovy box na kolieskach a pri Orange (Bcko bez koliesok) som musel stiahnut basy na 3 a vysky na 3 - dostal som KRAAAAAAASNY citatelny zvuk na 7cke Si píš!!!  Žmurk
Doteraz som z toho mimo a nechce sa mi verit, ze posrany box tolko vela spravi, pritom V30 v oboch, hoci v Marshall upravovane vyrobcom. Teraz mam pocit, ako by som mal iny, lepsi aparat. Na vsetkych 3 kanaloch som musel vyrazne menit korekcie.
Tesim sa na dalsie Bcko Orange, ktore dorazi kazdu chvilu !
 Na zdravie!
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #43 kedy: 22. Máj , 2009, 12:30:32 »

prekrasny full stack & vyborny amp !   Bravooo
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #44 kedy: 22. Máj , 2009, 15:11:35 »

tu sa pozna, kto je hrajuci muzikant a kto zberatel raroh :) respektive kde najblizsie to Branko postavis cele ? co Ti povie kapela, ked to budes vlacievat so sebou ?  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.