Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 18:25:27
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209488 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #45 kedy: 22. Máj , 2009, 15:16:45 »

tu sa pozna, kto je hrajuci muzikant a kto zberatel raroh :) respektive kde najblizsie to Branko postavis cele ? co Ti povie kapela, ked to budes vlacievat so sebou ?  Ja som čert..

prosim ta.. on to cele postavi na koncerte do vysky a este bude pindikom zvrchu prach utierat jak ho poznam..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #46 kedy: 22. Máj , 2009, 15:17:34 »

prosim ta.. on to cele postavi na koncerte do vysky a este bude pindikom zvrchu prach utierat jak ho poznam..

Moj clovek.  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #47 kedy: 22. Máj , 2009, 15:27:11 »

tu sa pozna, kto je hrajuci muzikant a kto zberatel raroh :) respektive kde najblizsie to Branko postavis cele ? co Ti povie kapela, ked to budes vlacievat so sebou ?  Ja som čert..
Som hrajuci muzikant a zaroven milujem kvalitny gitarovy zvuk (podla mojich predstav), ktory docielim (podla mna) velkou plochou. Hlavne je, ze mna to uspokojuje a bavi.  Beeee
Prave som dostal potesujucu spravu, ze zachvilu dorazi dalsi Orange. Otazka dvoch tyzdnov.
Kapela sa velmi tesi, ze konecne krasne pocut aparat. Konecne budem splyvat s basakom a jeho chladnickou ampeg...  Žmurk Ja som čert..
Mame Mercedes Sprinter, tak snad sa to tam vsetko pomesti...  Bavím sa skvele Urcite nebudem brat cely FULLSTACK na koncerty. Nema to vyznam a zmysel.

Prave rozmyslam nad case-om. Ze jeden box pojde do case na kolieska a druhy bude, resp. ostava v skusobni vzdy.
 Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 22. Máj , 2009, 15:29:43 »

to Ta cele prejde, ja si akurat kupujem na koncerty kombo ... kym nejsom kapela s bednakmi, odmietam nosit kokotiny, ktore nikoho okrem mna nezaujimaju :)  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #49 kedy: 22. Máj , 2009, 15:29:52 »

ten mercedes sprinter.. to je aky efekt?
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #50 kedy: 22. Máj , 2009, 15:46:01 »

Som hrajuci muzikant a zaroven milujem kvalitny gitarovy zvuk (podla mojich predstav), ktory docielim (podla mna) velkou plochou. Hlavne je, ze mna to uspokojuje a bavi.  Beeee
Prave som dostal potesujucu spravu, ze zachvilu dorazi dalsi Orange. Otazka dvoch tyzdnov.
Kapela sa velmi tesi, ze konecne krasne pocut aparat. Konecne budem splyvat s basakom a jeho chladnickou ampeg...  Žmurk Ja som čert..
Mame Mercedes Sprinter, tak snad sa to tam vsetko pomesti...  Bavím sa skvele Urcite nebudem brat cely FULLSTACK na koncerty. Nema to vyznam a zmysel.

Prave rozmyslam nad case-om. Ze jeden box pojde do case na kolieska a druhy bude, resp. ostava v skusobni vzdy.
 Na zdravie!


Si Ty ale zhyckany brandista. Popiskujem si Vonavku mas aspon od Armaniho?  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #51 kedy: 22. Máj , 2009, 16:05:31 »

Ja si nosím zo sebou vždy 2 boxy, hrám do 2 Marshallov stereo /JCM-800 ZAKK WYLDE+ JCM 800 2203/2204/ a tomu pocitu a zvuku sa nič nevyrovná...máme FORD TRANZIT... Na zdravie!...basgitarista má Marleaux a nejaký Amp Black Cat s boxom 8x10, bicmen DW alebo TAMA, vojdeme v pohode..premýšľam kúpiť ešte dva MARSHALLY, a mať 2 stacky ako Jimi..nie je nič krajšie... Na zdravie!
« Posledná zmena: 22. Máj , 2009, 16:08:21 od RobG » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #52 kedy: 22. Máj , 2009, 16:05:49 »

to Ta cele prejde, ja si akurat kupujem na koncerty kombo ... kym nejsom kapela s bednakmi, odmietam nosit kokotiny, ktore nikoho okrem mna nezaujimaju :)  Na zdravie!

vox amplug na ska sekanice  levny a do kapsy :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #53 kedy: 22. Máj , 2009, 16:07:57 »

Ja si nosím zo sebou vždy boxy, hrám do 2 Marshallov stereo a tomu pocitu a zvuku sa nič nevyrovná...máme FORD TRANZIT... Na zdravie!...basgitarista má Marleaux a nejaký Amp Black Cat s boxom 8x10, bicmen DW alebo TAMA, vojdeme v pohode..premýšľam kúpiť ešte dva MARSHALLY, a mať 2 stacky ako Jimi..nie je nič krajšie... Na zdravie!
ale vas nie je v kapele 9  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #54 kedy: 22. Máj , 2009, 16:08:52 »

vox amplug na ska sekanice  levny a do kapsy :)

vyzyvam Ta, dojdi hocikedy, dones si co chces, dame "ska sekanice battle" a ukaze sa, kto je macher, ty spozamonitorovy kral  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #55 kedy: 22. Máj , 2009, 16:09:58 »

Ja si nosím zo sebou vždy 2 boxy, hrám do 2 Marshallov stereo /JCM-800 ZAKK WYLDE+ JCM 800 2203/2204/ a tomu pocitu a zvuku sa nič nevyrovná...máme FORD TRANZIT... Na zdravie!...basgitarista má Marleaux a nejaký Amp Black Cat s boxom 8x10, bicmen DW alebo TAMA, vojdeme v pohode..premýšľam kúpiť ešte dva MARSHALLY, a mať 2 stacky ako Jimi..nie je nič krajšie... Na zdravie!

 Som frajer  Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #56 kedy: 22. Máj , 2009, 16:13:59 »

vyzyvam Ta, dojdi hocikedy, dones si co chces, dame "ska sekanice battle" a ukaze sa, kto je macher, ty spozamonitorovy kral  Bacha na vec kamo!

vydere sa mi prvy prazec na gitare ja si to nemozem dovolit hravat.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #57 kedy: 22. Máj , 2009, 16:15:22 »

zbytocnost mat 2 stacky - kludne staci aj halfstack a aj to lepsie znie pre LUDI a nie gitaristu. pretoze gitarista ma hrat pre ludi. nemam rad, ekd si niekto vyjebe aparat jak delo, ze pred nim ides odpadnut a nepocujes nic, a na druhej strane zase nevynika on. naozaj radsej ten halfstack nasmerovany na bok mikrofonom do PAcka.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #58 kedy: 22. Máj , 2009, 16:18:13 »

ale viem, ze pocit je to fajn - to Ti neberem  Je to frajer ale uz som videl zopar takychto koncertov, kde Marshall hucal a nic nebolo pocut pri nom  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #59 kedy: 22. Máj , 2009, 16:18:40 »

vydere sa mi prvy prazec na gitare ja si to nemozem dovolit hravat.

by si sa divil, v akych kokotskych medzigulickovych polohach hravaju kapely s dychmi  :) inak som myslel, ze ta ESP by mala zniest ine veci ako buzicke skacko :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 23 otázok.