Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:11:39
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209378 krát)
0 užívateľov a 38 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #60 kedy: 22. Máj , 2009, 16:18:44 »

to ze ma niekto fullstack alebo nebodaj dva absolutne neznamena ze to musi vypekat. praveze naopak nemusi, pretoze ma vybornu plochu a vyborne sa pocuje. ked si to niekto moze dovolit a ma to ako prepravovat, tak preco nie  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #61 kedy: 22. Máj , 2009, 16:20:25 »

no ale ta plocha potom pokryje to tak, ze bedne na spev napriklad nestihaju. sorry ale dva stacky si neviem predstavit, aby sa to nejako dokompenzovalo v nejakom klube... nevravim o festakoch napriklad. a ked RobG ma este tie Marshalle, tie sa osolit musia - co mas JCM800 ?
« Posledná zmena: 22. Máj , 2009, 16:21:06 od mario bross » Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 22. Máj , 2009, 16:20:49 »

zbytocnost mat 2 stacky - kludne staci aj halfstack a aj to lepsie znie pre LUDI a nie gitaristu. pretoze gitarista ma hrat pre ludi. nemam rad, ekd si niekto vyjebe aparat jak delo, ze pred nim ides odpadnut a nepocujes nic, a na druhej strane zase nevynika on. naozaj radsej ten halfstack nasmerovany na bok mikrofonom do PAcka.


Nejde o hlasitost, je to ina plocha, iny sound a do sterea uz ani nevravim.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 22. Máj , 2009, 16:22:31 »

no ale ta plocha potom pokryje to tak, ze bedne na spev napriklad nestihaju. sorry ale dva stacky si neviem predstavit, aby sa to nejako dokompenzovalo v nejakom klube... nevravim o festakoch napriklad. a ked RobG ma este tie Marshalle, tie sa osolit musia - co mas JCM800 ?
k


A co si myslis, ze v klube 5x5 si niekto vlaci 2 full st.? ?§!.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #64 kedy: 22. Máj , 2009, 16:23:25 »

Keby som hral v Mlyne alebo malom klube zobriem si hlavu MARSHALL AVT 50 a 1 box 4x12  Na zdravie!..
« Posledná zmena: 22. Máj , 2009, 18:19:04 od RobG » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #65 kedy: 22. Máj , 2009, 16:24:42 »

robg:  Na zdravie!
popravde som zazil vacsich bordelarov s vypecenymi kombickami ako neukaznenych fullstackistov. lebo prave ked clovek nema dobru plochu, tak ma tendenciu to osolit ako blazon, ale tym nic na smerovosti a objeme nespravi  :)
Zaznamenané

o-yep sro
MMM
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 22. Máj , 2009, 16:25:33 »

Keby som hral v Mlyne alebo malom klube zobriem si hlavu MARSHALL AVT 50 a 1 box 4x12  Na zdravie!..alebo 2 hlavy AVT a dám to do stera do 1 boxu..teraz som tak hral a zvuk bol výborný.. Na zdravie!

+1, na male akcie nie je o com
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 22. Máj , 2009, 16:26:16 »

tu sa pozna, kto je hrajuci muzikant a kto zberatel raroh :) respektive kde najblizsie to Branko postavis cele ? co Ti povie kapela, ked to budes vlacievat so sebou ?  Ja som čert..
Nechcem byt zly a dehonestovat niekoho tuzby a zbozne priania po kvalitnom zvuku na podiu, ploche aparatov, atd, ale asi by ma jeblo keby som sa musel jebat s takymi buksami niekde dopice na koncert cez polku republiky, uz teraz by som siel najradsej sam a na bicykli. V tomto musim suhlasit s rastisom, pokial nemam honorar nato aby som zaplatil chlapca, co mi to bude nosit, tak asi ee, aj tak ked pride clovek co sa tesi na koncert tak ide o uplne ine veci, main nazor.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 22. Máj , 2009, 16:27:13 »

robg:  Na zdravie!
popravde som zazil vacsich bordelarov s vypecenymi kombickami ako neukaznenych fullstackistov. lebo prave ked clovek nema dobru plochu, tak ma tendenciu to osolit ako blazon, ale tym nic na smerovosti a objeme nespravi  :)


Presne tak, kombo si nenatoci na seba, hra mu to niekde do riti a potom to vytaca, ze nie je pocut nic ine len gitaru. Pri  FS sa to nestava.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #69 kedy: 22. Máj , 2009, 16:28:37 »

Nechcem byt zly a dehonestovat niekoho tuzby a zbozne priania po kvalitnom zvuku na podiu, ploche aparatov, atd, ale asi by ma jeblo keby som sa musel jebat s takymi buksami niekde dopice na koncert cez polku republiky, uz teraz by som siel najradsej sam a na bicykli. V tomto musim suhlasit s rastisom, pokial nemam honorar nato aby som zaplatil chlapca, co mi to bude nosit, tak asi ee, aj tak ked pride clovek co sa tesi na koncert tak ide o uplne ine veci, main nazor.
dobre ale ty si herba osemkilova orangutanska hrbata, co je leniva si odniest aj male 1x12 kombo Bavím sa skvele

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 22. Máj , 2009, 16:29:25 »

robg:  Na zdravie!
popravde som zazil vacsich bordelarov s vypecenymi kombickami ako neukaznenych fullstackistov. lebo prave ked clovek nema dobru plochu, tak ma tendenciu to osolit ako blazon, ale tym nic na smerovosti a objeme nespravi  :)

vis ty co ? Randall, na oboch stranach fullstack... tiche to neni ani nahodou, takze prizvucene je to minimalne... pokial stojis v strede, je to super. akonahle si viac na jednej strane, tak pocujes predovsetkym maestra pred Tebou, toho z druhej starny len malo az vobec... ano, maestro pred fullstackom sa vyskiera a tesi, ale co ja ako divak s tym ? :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #71 kedy: 22. Máj , 2009, 16:30:10 »

Pablo: Pokiaľ nemáš honorár, tak áno, ale keď máš .....

tak si ho radsej necham, ako si budem platit pobehaja...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #72 kedy: 22. Máj , 2009, 16:30:20 »

no dobre dobre, ale ked uz ma Marshall, tak to treba aj osolit nech to hra...no, necham to tak a idem sa ucit radsej  :) v podstate to, ze ked jeden gitarista ma dva stacky a ten druhy napriklad nie, tak je tam potom ta nerovnovaha v tom, ze ten druhy musi byt napriklad dotahovany cez PA a potom to je take nevyrovnane - uz som par koncertov tak pocul, tak rpeto som pisal. neviem ako to ams v kapele ty, ale ak to mate osetrene, tak pohoda. cize to ze to je hutne pre Teba este nemusi vyzniet hutne pre divakov - to som chcel, ale uz som vazne ticho  :)

vis ty co ? Randall, na oboch stranach fullstack... tiche to neni ani nahodou, takze prizvucene je to minimalne... pokial stojis v strede, je to super. akonahle si viac na jednej strane, tak pocujes predovsetkym maestra pred Tebou, toho z druhej starny len malo az vobec... ano, maestro pred fullstackom sa vyskiera a tesi, ale co ja ako divak s tym ? :)

no konecne niekto  :)
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 22. Máj , 2009, 16:30:40 »

vis ty co ? Randall, na oboch stranach fullstack... tiche to neni ani nahodou, takze prizvucene je to minimalne... pokial stojis v strede, je to super. akonahle si viac na jednej strane, tak pocujes predovsetkym maestra pred Tebou, toho z druhej starny len malo az vobec... ano, maestro pred fullstackom sa vyskiera a tesi, ale co ja ako divak s tym ? :)


Natlac sa do stredu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 22. Máj , 2009, 16:31:17 »

Pablo: Pokiaľ nemáš honorár, tak áno, ale keď máš .....
Ked mas neni problem to je snad jasne... aj ked neviem teda o co ti teraz ide, reagoval som konkretne na Branka, lebo viem, ze momentalne je v situacii kedy z honoraru podobneho cloveka tak lahko nezaplati resp. by to bolo pre neho neekonomicke  Zdravíčko

Paci sa mi ked ma kapela svojho zvukara a bednaka, odraza sa to na kvalite show, vykonu kapely, chtiac nechctiac
« Posledná zmena: 22. Máj , 2009, 16:32:51 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.