Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:12:45
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209387 krát)
0 užívateľov a 39 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #90 kedy: 23. Máj , 2009, 09:35:27 »

rudy ani ja enchapem o co Ti ide. myslim, ze to dostatocne vysvetlil.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #91 kedy: 23. Máj , 2009, 09:38:17 »

Z toho comba to asi nebude to "pravé orechove".
Nebude, ale dovody som pisal vyssie.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 23. Máj , 2009, 09:42:15 »

rudy ani ja enchapem o co Ti ide.
V tom ti nepomôžem. Na zdravie!  Na jednej strane zastanca kvalitneho gitaroveho zvuku s velkou plochou a na druhej strane na festoch to nie je až tak nutné. Trošku protirečenie,sice vysvetlene "okolnostami a situaciou" ,ale podla mna za cenu priliš velkeho kompromisu. Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #93 kedy: 23. Máj , 2009, 09:47:21 »

sice vysvetlene "okolnostami a situaciou" ,ale podla mna za cenu priliš velkeho kompromisu. Na zdravie!

no ja si myslim, ze to je dostatocny dovod na to - aj mato durinda beha po festivaloch a koncertoch s malym kombom VOX, tiez sa mu asi nechcu vlacit Marshally ako pred 20timi rokmi, aj ekd na to mal ludi  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #94 kedy: 23. Máj , 2009, 09:51:27 »

no ja si myslim, ze to je dostatocny dovod na to - aj mato durinda beha po festivaloch a koncertoch s malym kombom VOX, tiez sa mu asi nechcu vlacit Marshally ako pred 20timi rokmi, aj ekd na to mal ludi  Na zdravie!
Tak.  Žmurk
Ak bude moznost a vsetky podmienky vhodne na Fullstack, tak nevaham.
Tolko zo skusobne do auta a z auta na podium mi pomoze niekto z kapely, ked nebudu bednaci po ruke.
 Zdravíčko

Ja by som sa chcel Semisha opytat, ako chodia hravat festy.
Na vsetkych fotkach som zatial videl fullstack Mesa s Peavey hlavou. - aspon tie, co tu boli pastnute.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #95 kedy: 23. Máj , 2009, 09:53:21 »

aj mato durinda beha po festivaloch a koncertoch s malym kombom VOX, tiez sa mu asi nechcu vlacit Marshally ako pred 20timi rokmi, aj ekd na to mal ludi  Na zdravie!
no jo,ale ten zvuk. rozdiel:  Bratislava-Stalingrad  Na zdravie!   / neviem ake dôvody viedli Durindu k takemuto riešeniu/
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #96 kedy: 23. Máj , 2009, 09:54:34 »

no jo,ale ten zvuk. rozdiel:  Bratislava-Stalingrad  Na zdravie!   / neviem ake dôvody viedli Durindu k takemuto riešeniu/

sak mu operovali pruh nemoze dvihat tazke veci  Si píš!!!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #97 kedy: 23. Máj , 2009, 10:08:45 »

neviem ake dôvody viedli Durindu k takemuto riešeniu

asi ho prestalo bavit to neuveritelne vlacenie a zvuk mal dobry.
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #98 kedy: 23. Máj , 2009, 10:11:36 »

šak fullstack máš zapojený za 2 minúty a odnos tiež nebude nejak moc dlhší oproti malému kombíčku :) a na festoch sa určite nájde kopa ľudí čo ti pomôžu   Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #99 kedy: 23. Máj , 2009, 10:16:33 »

Zasa velmi dolezity je zaner na hranie Fullstackom.
Kto hra SKA, potrebuje pomaly 8cku reprak, aby mal co najvyskovanejsi zvuk.  Bavím sa skvele
Tam by som ani ja nepouzil Fullstack.
Ale tam, kde potrebujem konkretnu gitaru, hlavne v skreslenych kilach, mi kombo nie vzdy pomoze.

Edit: K Pablovi - na myspace som videl, ze ma kombo napajane do 4*12 boxu...  Popiskujem si Popiskujem si
« Posledná zmena: 23. Máj , 2009, 10:18:51 od Branko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #100 kedy: 23. Máj , 2009, 10:21:48 »

Tak.  Žmurk

Ja by som sa chcel Semisha opytat, ako chodia hravat festy.
Na vsetkych fotkach som zatial videl fullstack Mesa s Peavey hlavou. - aspon tie, co tu boli pastnute.

Chodime prenajatou dodavkou, vacsinou sa nam zmestia vsetky tri fullstacky, ak nie, berieme len jednej bedni. Ale my zasa toho vela zasa nahravame, takze je to ok.
A je pravda ze fullstack sa da v pohode postavit a nakablovat tak do piatich minut. Mam vzadu v racku celu schemu mojho zapojenia, lebo sa v tom niekedy uz sam nevyznam, tak mam oznacene kable a podla navodu viem ze co mam kde zapojit :).
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #101 kedy: 23. Máj , 2009, 10:33:11 »

Edit: K Pablovi - na myspace som videl, ze ma kombo napajane do 4*12 boxu...  Popiskujem si Popiskujem si
a ja som ho videl 2x a mal kombo + 1x12 box a verim, ze dnes tomu nebude tiez inak  Beeee Popiskujem si
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #102 kedy: 23. Máj , 2009, 10:35:48 »

Zasa velmi dolezity je zaner na hranie Fullstackom.
Kto hra SKA, potrebuje pomaly 8cku reprak, aby mal co najvyskovanejsi zvuk.  Bavím sa skvele
Tam by som ani ja nepouzil Fullstack.
Ale tam, kde potrebujem konkretnu gitaru, hlavne v skreslenych kilach, mi kombo nie vzdy pomoze.

Edit: K Pablovi - na myspace som videl, ze ma kombo napajane do 4*12 boxu...  Popiskujem si Popiskujem si
jasne, ale kukni sa na rozmery toho pridavneho boxu oproti takej kravičke milke na kolieskach :)
ale scasti mas pravdu, je to skvela altermativa miesto bedničky od piva pod kombo taky pridavny boxik  Bavím sa skvele
hral som uz aj vela krat iba s kombom ale fotky som nedal, napicu to vyzera  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 23. Máj , 2009, 10:37:01 »

a ja som ho videl 2x a mal kombo + 1x12 box a verim, ze dnes tomu nebude tiez inak  Beeee Popiskujem si
A najvacsi ujeb je, ze na Cassofeste som pridavny box ani nemal zapojeny, siel som iba cez kombo  Bavím sa skvele

Dnes to bude to iste co minule :)

BTW. O tychto Brankovych potrebach viem uz "roky" da sa povedat, jeho nazor je rovnaky let´s say uz pomerne dlhsiu dobu a on takisto vie, ze ja tieto veci neriesim (zatial), on si na to potrpi, that´s all co sa tyka mna a jeho.
« Posledná zmena: 23. Máj , 2009, 10:39:47 od Pablo Woozy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #104 kedy: 23. Máj , 2009, 10:38:59 »

A najvacsi ujeb je, ze na Cassofeste som pridavny box ani nemal zapojeny, siel som iba cez kombo  Bavím sa skvele
ty betar  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.