Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 18:14:54
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209406 krát)
0 užívateľov a 39 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #225 kedy: 15. Júl , 2010, 21:49:21 »

bump.. ci to sa nepredava este?  Bavím sa skvele
Skor kupim technika k tomu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #226 kedy: 15. Júl , 2010, 21:52:39 »

Skor kupim technika k tomu.  Bavím sa skvele

tak preto tam balia to merci .. ked clovek chyti z toho blikania neuroticky zachvat, aby to nerozjebal ako rusi v cernobyle ale dal si nieco sladke na skludnenie  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
yeah
Hosť
« Odpoveď #227 kedy: 15. Júl , 2010, 22:37:00 »

Poloslavnostne sa pochvalim, ze som si na tom dnes zahral a hned som si nato zvykol  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Citil som sa maximalne komfortne pri hrani  Na zdravie!
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #228 kedy: 16. Júl , 2010, 10:16:39 »

gratulujem branko :) uz sa stavim niekedy :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #229 kedy: 16. Júl , 2010, 10:36:41 »

Poloslavnostne sa pochvalim, ze som si na tom dnes zahral a hned som si nato zvykol  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Citil som sa maximalne komfortne pri hrani  Na zdravie!

a hra to fajn nie?
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #230 kedy: 16. Júl , 2010, 10:53:35 »

a hra to fajn nie?
ticho buc, nevidíš ako nenápadne nepovedal nič o zvuku a ty tu do toho rýpeš  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #231 kedy: 19. Júl , 2010, 20:01:01 »

Brutalne sa tesim z tejto napicu krabice. Len to sumi, brumi a fetisuje. :):)

Pomalicky si robim presety.. aj ked za domacich podmienok, ale zachvilu sa to zmeni. Pracujem na ukazkach.

Za tych par dni mozem dat postrehy:
 - dynamika fakt na urovni, reaguje jak na snimace, tak na uder do strun.
 - dynamika
 - momentalne mam doma 4 gitary a pri kazdej sa to sprava velmi velmi odlisne.
 - Najvernejsie zneju (pre moje potesenie) overene klasiky - Mesa jak svina, Marshalle su krasne, Voxik paradne kresli, Fender velmi prekvapil. (+ dalsie pomaly skusam - cornford krasne "striela" )
 - dynamika
 - moznosti je obrovske mnozstvo, doslova nekonecne. Kazdym nastavenim to nabera iny zvuk, vyberat nestiham.
 - pri stiahnuti potaku to reaguje viac, nez excelentne.
 - a dynamika.  :)

Da sa fakt nekonecne pisat ohladom nastavenia, kazdy aparat sa sprava presne tak ako dany skutocny aparat - jak EQ, tak udernost, atd... )

Ako jedinu nevyhodu, ktora ma tieto dni sprevadza je nastavovanie.  Nechajte ma vydýchať

Pre menej schopnych pochopit - hra to napicu, je to zle a digitalne. Nema to rok vyroby 71, ziadnu plesen a je to cinska kopia. Nehra to. Do studia a kapely nepouzitelne vobec, absolutne a nikdy. O polroka to predavam.

 Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #232 kedy: 19. Júl , 2010, 20:15:48 »

Da sa fakt nekonecne pisat ohladom nastavenia, kazdy aparat sa sprava presne tak ako dany skutocny aparat - jak EQ, tak udernost, atd... )

Musis uznat, ze tu si zabil. Inak sa tesim spolu s tebou....

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #233 kedy: 19. Júl , 2010, 20:17:59 »


Pre menej schopnych pochopit - hra to napicu, je to zle a digitalne. Nema to rok vyroby 71, ziadnu plesen a je to cinska kopia. Nehra to. Do studia a kapely nepouzitelne vobec, absolutne a nikdy. O polroka to predavam.


Vobec sa nehadam.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #234 kedy: 20. Júl , 2010, 03:31:34 »

Ako jedinu nevyhodu, ktora ma tieto dni sprevadza je nastavovanie.  Nechajte ma vydýchať


Nainstaluj si konecne ten editor, lebo sa zblaznis z editovania priamo na masine.
Ten softwarovy editor je vazne vyborny.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #235 kedy: 20. Júl , 2010, 06:47:59 »

Nainstaluj si konecne ten editor, lebo sa zblaznis z editovania priamo na masine.
Ten softwarovy editor je vazne vyborny.
Editor mam, vcera som to rozbehol, zere to ramky jak chore...  Bavím sa skvele Zatial len skusam ampy, efekty, atd... takze nepotrebujem to nejak vyrazne.
 Na zdravie!
Zaznamenané

misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #236 kedy: 20. Júl , 2010, 09:27:07 »

V sobotu som ta videl hrat vo Svite s tou babenkou. Len skoda ze zvukar bol koko*t. Vonku nebolo tvoju gitaru vobec pocut. 
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #237 kedy: 20. Júl , 2010, 09:28:58 »

V sobotu som ta videl hrat vo Svite s tou babenkou. Len skoda ze zvukar bol koko*t. Vonku nebolo tvoju gitaru vobec pocut. 
Sak co si nedosiel ? :)

No bolo to strasne... zvukar za hovno stal.. z auta zvucit dokaze fakt len koko*t s kok*tom v hlave. Inak bol to len taky "zabavny" koncertik, kde som sa viac bavil, ako sustredil na hru.  Bavím sa skvele Bez urovne uplne..
Zaznamenané

misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #238 kedy: 21. Júl , 2010, 21:28:52 »

Sak co si nedosiel ? :)

No bolo to strasne... zvukar za hovno stal.. z auta zvucit dokaze fakt len koko*t s kok*tom v hlave. Inak bol to len taky "zabavny" koncertik, kde som sa viac bavil, ako sustredil na hru.  Bavím sa skvele Bez urovne uplne..

Hej zabavne bolo ked spevacka zakricala ze solo, si zaujal aj ten postoj soluval si a vonku neslo nic.

Dosiel by som ale akosi som s Bistrikom popil dost vodky teda on pil tusim borovicku.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #239 kedy: 21. Júl , 2010, 21:42:46 »

V sobotu som ta videl hrat vo Svite s tou babenkou. Len skoda ze zvukar bol koko*t. Vonku nebolo tvoju gitaru vobec pocut. 

To bol asi ten isty, co zvucil gitary pocas Eurozvizie  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.328 sekund, 23 otázok.