Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:01:00
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209297 krát)
0 užívateľov a 30 Hostí prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #300 kedy: 12. November , 2010, 22:35:17 »

.. parada, pekny rack. Co pojde do posledneho ucka ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #301 kedy: 12. November , 2010, 23:18:31 »

.. parada, pekny rack. Co pojde do posledneho ucka ?
Pojde este jedna lišta uplne hore, kde bude jackova samica, kvoli bezpecnosti o vytrhnutie jacku kablom a kvoli vyske pri hrani.. aj ked to nebude nejaky rozdiel... Hlavne ta bezpecnost.
Vzadu bude taka ista, ale bude obsahovat jack pre box, midi a sietove kable. Velmi prakticke. Pridem na stage, vybalim kryty, zapojim vzadu 3 kable, vpredu gitara a mozem hrat. :)

Posledne Ucko by som chcel vyuzit na ART SLA 2 koncak na domace hranie, atd... Hlavne kvoli stereu. Ale to ma samozrejme cas.
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #302 kedy: 13. November , 2010, 03:20:46 »

ale vsak to vyzera ako televizor
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #303 kedy: 13. November , 2010, 07:46:03 »


Naco by mi bol ?

No Branko, podla mna by si mohol takuto tvoju drahu vybavicku chranit nie len tym kondomom okolo ale este aj nejakym napatovym stabilizatorom.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #304 kedy: 20. August , 2011, 21:05:23 »

Najprv sa chcem podakovat RobG zato, ze doniesol do BA moj novy zosik - Vdaka Robo ! :)

Kupil som si jednokanal Hayden Mofo 30 watt, class A. Mozem povedat, ze to splnilo moje ocakavania a ukoncil som dalsiu etapu hladania - tentokrat malej sikovnej hlavicky. :)

Hra to paradne, velmi tucny cisty ala Fender, silne mi to pripomina Fender Deluxe reverb. Gain na polovicu a strat ma nuti davat do hry silny feeling.  Som frajer Vrele Mayerovske tony. Gain za polovicou mi pripomina Marshall Bluesbreaker, cize JTM45ku zmiesanu s Vox AC30. Z kazdeho nieco. Kazdopadne drive je drzy, pevny a po miernom stiahnuti vysok aj spevavy. Velmi dobra vychytavka je MOFO mod, ktory sa aktivuje po stlaceni Footswitchu, ktory je sucastou balenia. Da sa povedat, ze je to taky boost. Funguje to skvele.
Aby som nezabudol - ma to dva vstupy, prvy tzv. US vstup - to je ten kvazi Fender sound a UK vstup - kvazi marshall.

Made in England - co ma viac tesi. :) Zachvilu s tym pojdem nahravat, tak pastnem nejake ukazky.

Zatial som velmi spokojny.  Som metlak

btw, rozhodol som sa, ze predam ten moj koncacik, takze ak ma niekto zajem, hlaste sa.  Na zdravie!
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #305 kedy: 20. August , 2011, 21:22:52 »

super  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #306 kedy: 20. August , 2011, 21:33:16 »

Nechcem prehanat (aj rozmyslam, ci to sem mozem napisat  No hanbím sa..), ale cez Orange box mi to hra nejak takto: Od 0:41.

Ale pekne prosim brat s rezervou, hento je predsa nasnimany aparat.  Bavím sa skvele  Na zdravie! Ale z isteho uhla to hra podobne. :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #307 kedy: 23. August , 2011, 10:16:28 »

Za kolko ten koncak?
Zaznamenané
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #308 kedy: 23. August , 2011, 10:51:23 »

Za kolko ten koncak?
ten od jankaaaaa? aj mna to celkom zaujíma :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #309 kedy: 23. August , 2011, 11:25:09 »

Ten koncak bol povodne pre Axe FX, ale kedze hravam do linky uz od zaciatku, tak nebol ani raz na koncerte, v skusobni mozno 5 krat. Takze novy koncak, bez opotrebenia lamp.

Je to taka specialitka, hammondy trafaky, orange kondiky, precizna robotka - ako je uz zname z Jankovych veci. Ostatok moze napisat samotny vyrobca, ale na suciastkach sme nesetrili. :)

Zvukovo je dost tvrdy (6L6), velmi hlasny a ma velmi silne a pevne basy. Mesa 2/90 hrala podstatne "makksie" oproti mojmu, aj ked v nej su tiez 6L6. Napriamo len gitara - kabel - koncak kresli za polovicou (rozumej 7, 8 ) velmi prijemne.
Vyborne si rozumie s recto preampom, kde chlapik zacal mat pochybnosti o svojom 2/90 konci. Je to mono koncak - stereo by mi bolo zbytocne. Rozhodne to treba pocut.

Co sa tyka ceny, tak urcite nepojdem vyrazne pod cenu a predam ho za rovnych 400 €, vzhladom na suciastky a celkovu kvalitu tohto koncaka.
« Posledná zmena: 23. August , 2011, 11:25:53 od Branko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #310 kedy: 23. August , 2011, 11:42:52 »

a janko ti ho postavil za 300  Bavím sa skvele

len zartujem  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #311 kedy: 23. August , 2011, 11:44:17 »

a janko ti ho postavil za 300  Bavím sa skvele

len zartujem  Na zdravie!
Janko mi ho zatial nepostavil, nastastie.  Bavím sa skvele Ale karol uz hej !  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #312 kedy: 23. August , 2011, 12:03:19 »

...Napriamo len gitara - kabel - koncak kresli za polovicou (rozumej 7, 8 ) velmi prijemne. ...

toto ma zaujalo. ono sa to da vybudit len gitarou, aby to zacalo kreslit ? lebo vsak koncak, co caka cca linkovu uroven, s gitarou (co je radovo nizsia uroven vystupu) ani len nedostanes do nejakej serioznej hlasitosti, nie ze ho dokazes skreslit... alebo ako ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #313 kedy: 23. August , 2011, 12:04:56 »

toto ma zaujalo. ono sa to da vybudit len gitarou, aby to zacalo kreslit ? lebo vsak koncak, co caka cca linkovu uroven, s gitarou (co je radovo nizsia uroven vystupu) ani len nedostanes do nejakej serioznej hlasitosti, nie ze ho dokazes skreslit... alebo ako ?
Silne HB snimace, tak mozno preto.  :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #314 kedy: 22. September , 2011, 17:09:43 »

aj by som zabudol... :) Mam doma JT Screamer 808. Skoda reci k tomu, lebo je to zvukova pecka. So stratom priamo do linky to spravi fakt vysokopouzitelny zvuk. Od jemne bluesovych soudnov po mne postacujuce drive zvuky. Na nakopnutie mojho jednokanala to uplne staci (spravi to presne to, co chcem - spevni zvuk, posilni drive na sola) a paci sa mi to viac ako TS9. :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.