Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:08:48
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209349 krát)
0 užívateľov a 25 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #330 kedy: 24. Október , 2011, 22:13:54 »

ja si pamatam na pamatnu vetu, ked mal majo v tatrach svoj pedalboard a niekto sa ho pytal na ten kompresor, ze "to mas permanentne zapnute?" a majo "nie, permanentne vypnute"  Bavím sa skvele aspon v tej dobre to pouzival len ako buffer :)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #331 kedy: 24. Október , 2011, 22:16:28 »

ja si pamatam na pamatnu vetu, ked mal majo v tatrach svoj pedalboard a niekto sa ho pytal na ten kompresor, ze "to mas permanentne zapnute?" a majo "nie, permanentne vypnute"  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #332 kedy: 25. Október , 2011, 12:23:08 »


Ked si ceknete toto video v 3:02 ,

 Fuuha zíram Pete Thorn, gear dema tohoto chlapika ma stali uz vyse 2000 eur. Radsej uz nechcem vidiet nic   Beeee
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #333 kedy: 04. Január , 2012, 13:28:11 »

Takze skompletizoval som svoj pedalboard konecne, uz skoro aj nakablovany. MOZNO casom si poriesim nejaky chorus, najviac sa mi paci od Line6 (ten krabickovy) a od TCcka (tiez ten krabickovy).

Casom hodim nejake fotky, pripadne kratke popisy k jednotlivym krabickam.

Nedavno mi dosla posledna krabicka v mojom boarde - CoolCat UniVibe. Hra to ozaj dobre, jak na cistom, tak na skreslenom. Silny leslie efekt zaruceny. :) Skusal som pred kupou 500€ roger mayer Voodoo Vibe (a kopu inych Vibe-ov) a okrem toho, ze ma pokkt nastaveni (pre mna nevyhoda), tak je zvukovo velmi blizky tejto cca 30 - 40 € krabicke. Ak hladate fajn Vibe pedal, tak odporucam. Je trú bajpas, zelezne telo, poriadny spinac jak na MXR efektoch, ziadne plastove jacky. Proste seriozna krabicka za malo penazi.
Zozadu pod baterkou sa da nastavit celkova hlasitost pedala malickym trimrom.

Stala sa mi taka vec, ze pri napajani adapterom pocut pri ZAPNUTOM efekte "oscilaciu", vlnenie, ci ako to nazvat... Pri baterke je efekt uplne tichucky, nesumi, nebrumi, nic... takze skor "chybu" vidim v adapteri, sieti a tak. Ci mate na to nejaky liek ? Skusal som to adapterom mimo pedalboardu. V pedalboarde mam ten napajac na x efektov, musim skusit cez neho este.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #334 kedy: 04. Január , 2012, 13:32:59 »

mozno je ten adapter zle zafiltrovany. baterka je totiz velmi dobry a hladky zdroj energie. Skus iny adapter, pripadne pridat na vystup z adaptera este kondik nejakych 1000uF alebo niekto kto vie
« Posledná zmena: 04. Január , 2012, 13:33:41 od mario bross » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #335 kedy: 04. Január , 2012, 13:41:22 »

tento? vyzera skor plastovo nez kovovo http://www.thomann.de/de/danelectro_cool_cat_vibe.htm
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #336 kedy: 04. Január , 2012, 13:44:18 »

Je kovovy a hra ok.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #337 kedy: 04. Január , 2012, 13:44:30 »

tento? vyzera skor plastovo nez kovovo http://www.thomann.de/de/danelectro_cool_cat_vibe.htm
ale je to kov
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #338 kedy: 04. Január , 2012, 16:07:26 »

pri napajani adapterom pocut pri ZAPNUTOM efekte "oscilaciu", vlnenie, ci ako to nazvat... Pri baterke je efekt uplne tichucky, nesumi, nebrumi, nic... takze skor "chybu" vidim v adapteri, sieti a tak. Ci mate na to nejaky liek ?

Tu o tom je reč (dole):
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,65578.1755.html
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #339 kedy: 04. Január , 2012, 16:51:13 »

uz skoro aj nakablovany.

Cim kablujes?

Stala sa mi taka vec, ze pri napajani adapterom pocut pri ZAPNUTOM efekte "oscilaciu", vlnenie, ci ako to nazvat

To iste vravel aj chalan co som mu predal svoj CC Vibe....

Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #340 kedy: 04. Január , 2012, 16:58:41 »

Cim kablujes?

To iste vravel aj chalan co som mu predal svoj CC Vibe....


Kablujem tymto: http://www.thomann.de/cz/thomann_adapter_bodeneffekte_gerade.htm a co nevyslo, tak som prepojil Proel kablikmi, ktore mi ostali zo starych cias. :)

To bude adapterom, ten ruch. 100pro.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #341 kedy: 04. Január , 2012, 17:01:42 »

aky tam mas adapter teda ?
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #342 kedy: 04. Január , 2012, 17:08:50 »

Mne sa stala podobna vec ze tiez mi odsiel jeden adapter ktory fungoval vsade dobre ale ked som kupil v buzikeri nejaky iny inej znacky tak mi brumelo a piskalo vsetko kde som ho zapojil. Isiel som ho reklamovat a v predajni fungoval normalne. Nemoze byt aj vtom ze ako je spravena elektrika v dome ci?
Zaznamenané

Im a little princess
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #343 kedy: 04. Január , 2012, 17:12:04 »

a v muzikeri si ho skusal presne v tom istom setupe ? od toho to zavisi. S elektrikou to moze suvisiet, ak je zarusena dost - kompy, CRT monitory a pod. Ale ako su urobeme rozvody to je jedno
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #344 kedy: 04. Január , 2012, 17:20:58 »

a v muzikeri si ho skusal presne v tom istom setupe ? od toho to zavisi. S elektrikou to moze suvisiet, ak je zarusena dost - kompy, CRT monitory a pod. Ale ako su urobeme rozvody to je jedno
tak doma som ten adapter skusal so vsetkym moznym ale najviac sa prejavilo hlavne pri skreslovacich pedaloch ako overdrive, distortion a wah... .v muzikeri som ich poprosil s nejakym overdrivom a vox satchuratorom. Im to slo OK cize som odisiel za debila a ked som to skusil este aj na byte v BA s uplne inym setupom tak to tiez brumelo a pistalo.
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 24 otázok.