Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:17:07
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209421 krát)
0 užívateľov a 33 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #345 kedy: 04. Január , 2012, 17:31:03 »

no skor som narazal na to, ze ked porovnavat tak to iste v muzikeri skusit a to iste u Teba doma...chapes, aby sa vylucila siet. ale ten spominany filter isto pomoze. v krajnom pripade aj bez tej cievky
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #346 kedy: 04. Január , 2012, 19:20:43 »

Nedavno mi dosla posledna krabicka v mojom boarde - CoolCat UniVibe. Hra to ozaj dobre, jak na cistom, tak na skreslenom. Silny leslie efekt zaruceny. :) Skusal som pred kupou 500€ roger mayer Voodoo Vibe (a kopu inych Vibe-ov) a okrem toho, ze ma pokkt nastaveni (pre mna nevyhoda), tak je zvukovo velmi blizky tejto cca 30 - 40 € krabicke.

tak to si stastny clovek, ked slavny mayerov vibe (po ktorom si ide dolamat ruky kazdy, co pohorel na ostatnych vieboch) natrel nejaky 30e coolcat. nehovorim ze nutne nemusi hrat dobre, ale zas naco trepat siloumocou.

U Landau je to pedal, ktory ako jeden z mala nikdy nedal prec a nevymenil za celu dobu, a to skutocne on nepatri k tym, co si nejak specialne honia nad pedalmi, prave naopak.

Inak kde si to skusal, je to naozaj chutovka a nevidiet to ani v boardoch ludom na forach. U prave ML to tvori velku cast zvuku v niektorych partoch
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #347 kedy: 04. Január , 2012, 20:11:04 »

Ja som zopar vibe pedalol poskusal. Dejaviba, dunlop, moonvibe, coolcat vibe a mozem povedat len jedno, coolcat nehra o nic horsie ako tieto ostatne, hra trochu inak, no nie horsie. Vsetky hraju inac.
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #348 kedy: 04. Január , 2012, 21:28:47 »

branko by som rad vedel ze aky mas adapter na x efektov, tiez to potrebujem, hod link
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #349 kedy: 04. Január , 2012, 21:59:18 »

Ja som zopar vibe pedalol poskusal. Dejaviba, dunlop, moonvibe, coolcat vibe a mozem povedat len jedno, coolcat nehra o nic horsie ako tieto ostatne, hra trochu inak, no nie horsie. Vsetky hraju inac.

nepochybujem o tom, len padam na rit z tych Branovych rezolutnych objavov niekedy .. ktore, ale v poslednej dobe celkom obmedzil, co mu sluzi k cti   
 Je to frajer

(aj ked bez nejakych predsudkov, prave ten vibe co brano spomenul bol pre mna asi nejlepsi vibe aky som kedy pocul. v danom setupe (Landauov rig) som z toho nechapal, a to zas tak casto kocky z gearu neseriem. fakt len vo vynimocnych pripadoch)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #350 kedy: 05. Január , 2012, 13:15:12 »

tak to si stastny clovek, ked slavny mayerov vibe (po ktorom si ide dolamat ruky kazdy, co pohorel na ostatnych vieboch) natrel nejaky 30e coolcat. nehovorim ze nutne nemusi hrat dobre, ale zas naco trepat siloumocou.

U Landau je to pedal, ktory ako jeden z mala nikdy nedal prec a nevymenil za celu dobu, a to skutocne on nepatri k tym, co si nejak specialne honia nad pedalmi, prave naopak.

Inak kde si to skusal, je to naozaj chutovka a nevidiet to ani v boardoch ludom na forach. U prave ML to tvori velku cast zvuku v niektorych partoch
Jop, som spokojny a stastny. A skusal som to mimo SR, kedze som si spravil maly vyletik po zapadnejsich krajinach. :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #351 kedy: 05. Január , 2012, 13:16:27 »

branko by som rad vedel ze aky mas adapter na x efektov, tiez to potrebujem, hod link
Z Thomannu, mal som ho uz spolu s boardom. Tento: http://www.thomann.de/cz/gator_gbus8_multi_power_supply.htm

A tento board som kupil: http://www.thomann.de/cz/gator_gptblpwr_pedalboard_with_bag.htm
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #352 kedy: 05. Január , 2012, 13:20:14 »

nepochybujem o tom, len padam na rit z tych Branovych rezolutnych objavov niekedy .. ktore, ale v poslednej dobe celkom obmedzil, co mu sluzi k cti   
 Je to frajer

(aj ked bez nejakych predsudkov, prave ten vibe co brano spomenul bol pre mna asi nejlepsi vibe aky som kedy pocul. v danom setupe (Landauov rig) som z toho nechapal, a to zas tak casto kocky z gearu neseriem. fakt len vo vynimocnych pripadoch)
Ja nevravim, ze ten rogermayer je zly, alebo co... Je popici aj s tym, ze ma pokokot funkcii, nastaveni, atd... je najlepsi a stoji 500€. Za cca 35 € som kupil plnohodnotnu nahradu na to, na co potrebujem ja. Mal som ich vedla seba, obe.
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #353 kedy: 05. Január , 2012, 16:07:46 »


vitaj kolega, ja uz mam dva Gatory.

a poznamka k tomu napajeni... prave u Gatora se projevila podivna interference, nejde na ten multizdroj pripojit soucasne vyrobky firem Fishman a Zoom. Vim ze to to zni divne, ale ke stejnemu zaveru dosel kamos s jinyma krabkama (fishman x zoom). Vsechny ostatni kombinace nedelaji problem :)
Jinak je Gator vyborna volba cena/vykon kdo nepotrebuje pevny kufr.
Multizdroj dava 350mA, takze muze na rozdil od vsech ostatnich levnejsich zdroju napajet i multacky. (klasickych 100mA obvykle nestaci). Nema sice izolovane vetve, ale krome toho fishman vs zoom, jsem nezachytil zadne problemy s brumem, sumem, kvilenim atd.
http://hyenik.rajce.idnes.cz/Pedalboard/#FSpedalboard.jpg
http://hyenik.rajce.idnes.cz/Pedalboard/#AkuBoardHyenik.jpg
« Posledná zmena: 05. Január , 2012, 17:16:18 od hyenik » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #354 kedy: 05. Január , 2012, 16:11:14 »

vitaj kolega, ja uz mam dva Gatory.

a poznamka k tomu napajeni... prave u Gatora se projevila podivna interference, nejde na ten multizdroj pripojit soucasne vyrobky firem Fishman a Zoom. Vim ze to to zni divne, ale ke stejnemu zaveru dosel kamos s jinyma krabkama (fishman x zoom). Vsechny ostatni kombinace nedelaji problem :)
Jinak je Gator vyborna volna cena/vykon kdo nepotrebuje pevny kufr.
Multizdroj dava 350mA, takze muze na rozdil od vsech ostatnich levnejsich zdroju napajet i multacky. (klasickych 100mA obvykle nestaci). Nema sice izolovane vetve, ale krome toho fishman vs zoom, jsem nezachytil zadne problemy s brumem, sumem, kvilenim atd.
http://hyenik.rajce.idnes.cz/Pedalboard/#FSpedalboard.jpg
http://hyenik.rajce.idnes.cz/Pedalboard/#AkuBoardHyenik.jpg
Jop, vyborna volba, som uplne spokojny. Sikovny "obal". :)

Zoom a ani fishman nemam, takze odlahlo mi.  :)

btw, ten zdroj dava 1500mA, nie 350. Napajanie je uplne uplne v pohodicke, tak ako pises. Bez brumov, sumov, atd...
 Na zdravie!

edit: http://www.thomann.de/cz/gator_gptblpwr_pedalboard_with_bag.htm "...includes 1500mA multi-power supply..."
« Posledná zmena: 05. Január , 2012, 16:12:13 od Branko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #355 kedy: 05. Január , 2012, 17:07:56 »

Very shity obrázôčok :)

btw, v pracovnom stave. Obcas si pridam wah, JS big bad wah.


* IMG_9544.JPG (152.04 KB, 640x480 - prehliadnuté 458 krát.)
« Posledná zmena: 05. Január , 2012, 17:09:14 od Branko » Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #356 kedy: 05. Január , 2012, 17:17:58 »


btw, ten zdroj dava 1500mA, nie 350. Napajanie je uplne uplne v pohodicke, tak ako pises. Bez brumov, sumov, atd...
 Na zdravie!

Mel jsem na mysli v jedne vetvi az 350, celkem je to samozrejme 1500.
Ten CM Comp nedela binec to interni napajeni?
« Posledná zmena: 05. Január , 2012, 17:18:50 od hyenik » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #357 kedy: 05. Január , 2012, 18:12:19 »

Mel jsem na mysli v jedne vetvi az 350, celkem je to samozrejme 1500.
Ten CM Comp nedela binec to interni napajeni?
Nie nie, je tam napevno sietovy kabel. Rozoberal som krabicku a vo vnutri je trafko, ktore napaja efekt.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #358 kedy: 05. Január , 2012, 18:14:20 »

btw, chlapci... jak riesite vyskove rozdiely efektov ? Lebo kvoli vyske screameru a ladicky musim pouzit kabel. Co podlozit pod krabicku ? pripadne ako ste to riesili ?
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #359 kedy: 05. Január , 2012, 18:34:55 »

podkladanie krabiciek je dost velka ludova tvorivost, videl som vselico, od dosticiek az po rozkrajane umelohmotne podlozky na krajanie chleba a to pozlepovane, navelcrovane, primontovane a prijebane. osobne by som to ale vyriesil radsej kablom, pride mi to ako mensi kompromis ako glejit nejake podlozky. tiez som toto riesil totizto, ale podkladane krabicky nemaju velmi dobru stabilitu ak podlozku a zakladnu nespojis dost pevne.

ak ma niekto lepsie riesenie tak som sam zvedavy ako na to bez prilis velkych zasahov.
« Posledná zmena: 05. Január , 2012, 18:36:23 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.133 sekund, 23 otázok.