Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:19:31
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209440 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #420 kedy: 22. August , 2012, 09:16:07 »

Mam pocit, ze Branci chcel druhe axe skor do zalohy, keby sa mu na koncerte to prve dogabalo. Tam by ma ale trochu stvalo mat obidve "updated" a nastavene uplne tak isto, zabralo by to trochu viac casu.

presety mas nahodene za 2 minuty.. normalne nakopirujes cez SW, takze to problem urcite neni
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #421 kedy: 23. August , 2012, 06:06:00 »

Tak to je potom ťažká pohoda. Som myslel, ze to treba manualne šicko.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #422 kedy: 27. August , 2012, 14:57:42 »

Dnesnym dnom ma Hayden Mofo 30 svojho noveho majitela.
Zaroven som si zadovazil kopiu Plexiny, ktora ma v sebe obrovsky kus historie, vratane cca 800 koncertov. Je to klasicka plexina 1987 so sluckou a mastrom, ktora je "modnuta" na vstupe do JCM800, cize teraz nefunguje ako "stvordiera" ale klasicky low a hi vstup. Zvuk je skoda popisovat, hra to brutalne, nahlas, prereze to celu kapelu.

Je to pajkovane na ocka, Mercury Magnetics trafak a take specialitky.

Byvalym majitelom bol Lubo Petruska z Chiki liki tu a, ktory na to hraval velmi dlhu dobu az do vcerajsieho vecera. :)

Jedna mobilovka:


 Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 27. August , 2012, 14:57:59 od Branko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #423 kedy: 27. August , 2012, 15:12:36 »

axe si uz predal ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #424 kedy: 27. August , 2012, 15:13:04 »

axe si uz predal ?
facepalm
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #425 kedy: 27. August , 2012, 15:21:07 »

vyzera to zaujimavo... tusim som ju videl nazivo ked hrali v BB pred 6mi rokmi, mal tam volaco taketo neviem ci to bolo ono... mas aj fotku celej?  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #426 kedy: 27. August , 2012, 15:33:34 »

krasa.. daj nejake video potom aspon zo skusobne ak sa da ze jak to hra..  Zdravíčko
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #427 kedy: 27. August , 2012, 15:34:56 »

vyzera to zaujimavo... tusim som ju videl nazivo ked hrali v BB pred 6mi rokmi, mal tam volaco taketo neviem ci to bolo ono... mas aj fotku celej?  Na zdravie!

Sfotim celu neskor a dam sem. :)

krasa.. daj nejake video potom aspon zo skusobne ak sa da ze jak to hra..  Zdravíčko

Jop, budu ukazky.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #428 kedy: 27. August , 2012, 15:39:37 »

lubo na to hraval dlhe roky nie? fajne mu to hralo
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #429 kedy: 27. August , 2012, 16:01:15 »

preco to lubo vlastne predaval? a na com teraz hra v chiki? viem ze s Korben Dallas hra na fender HR.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #430 kedy: 27. August , 2012, 16:55:08 »

preco to lubo vlastne predaval? a na com teraz hra v chiki? viem ze s Korben Dallas hra na fender HR.
:) Lubo teraz hra na moj (jeho) Hayden Mofo 30.  Bavím sa skvele Dovod je prenho prosty - vaha a velkost. :) Mne to je ZATIAL jedno, po mna chodi auto, takze ja neriesim velkosti a ani vahy.  Bavím sa skvele

btw, aj nam bolo luto pri vymene, pretoze oba aparaty hraju skvelo, aj ked podla mna ta plexina lepsie.  Beeee ha ha ha Nastastie byvame od seba zopar krokov, takze vieme si pomoct.

edit - Lubo ma este JTM45 s usmernovackou a KT66 (ci 77? neviem teraz) + starucke Laney z cias Black Sabathu, takze v podstate ma v zalohe "velky zvuk". :)
« Posledná zmena: 27. August , 2012, 16:56:17 od Branko » Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #431 kedy: 27. August , 2012, 19:16:32 »

:) Lubo teraz hra na moj (jeho) Hayden Mofo 30.  Bavím sa skvele Dovod je prenho prosty - vaha a velkost. :) Mne to je ZATIAL jedno, po mna chodi auto, takze ja neriesim velkosti a ani vahy.  Bavím sa skvele

btw, aj nam bolo luto pri vymene, pretoze oba aparaty hraju skvelo, aj ked podla mna ta plexina lepsie.  Beeee ha ha ha Nastastie byvame od seba zopar krokov, takze vieme si pomoct.

edit - Lubo ma este JTM45 s usmernovackou a KT66 (ci 77? neviem teraz) + starucke Laney z cias Black Sabathu, takze v podstate ma v zalohe "velky zvuk". :)

sranda, ludo mi totiz pride ako clovek kt prilis zvuk neriesi. v Korbenovi sem tam hrava na vykuchany poskladany strat v SX krkom a s jedinym HB bez potakov a po koncerte som sa ho pytal ze preco ma ten strat v takom stave a on mi hovoril ze chcel nieco s HB a ze potaky aj tak nikdy neriesi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #432 kedy: 27. August , 2012, 19:34:23 »

sranda, ludo mi totiz pride ako clovek kt prilis zvuk neriesi. v Korbenovi sem tam hrava na vykuchany poskladany strat v SX krkom a s jedinym HB bez potakov a po koncerte som sa ho pytal ze preco ma ten strat v takom stave a on mi hovoril ze chcel nieco s HB a ze potaky aj tak nikdy neriesi  Bavím sa skvele
Lubo je praveze clovek, ktory je dost brutalne skuseny a velmi sa o zvuk zaujima. On je dost velky vingateista. :)
Minule mi ukazoval obrovsky kufor so samymi starymi efektami... ako napr. starucky boss chorus, stare fuzzy, rangemastre este s kablom a vseliake vychytavky...  Bavím sa skvele Raz spravim fotku a dam na forum.

btw, ten SX strat... to je inak gitka za cca 80 € a presne tak, s jednym HB a jednym potakom.  Bavím sa skvele ale hra jak blazniva  Bavím sa skvele

Dalsia vec, ze jeho netreba brat stale vazne, co hovori. Srandista jak sa patri a clovek ho musi poznat zopar rokov, aby vedel, co presne rozprava.  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #433 kedy: 27. August , 2012, 21:08:57 »

Lubo je praveze clovek, ktory je dost brutalne skuseny a velmi sa o zvuk zaujima.
presne tak mi pripadal z toho, co som sa s nim parkrat rozpraval

a zaroven na 10000000% plati toto
Dalsia vec, ze jeho netreba brat stale vazne, co hovori.
  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #434 kedy: 14. September , 2012, 18:33:45 »

Dnes som hlbsie preskumal a skusal ten repeater. Je to kua dobry delay. :) Kedze na plexine nemam momentalne slucku, tak som siel napriamo gitara - Repeater(LO vstup) - Plexi a aj ten najvacsi drive znel s delayom paradne. Nerobilo to bordel, aky zvykne robit viacero delayov napriamo, cize mimo slucky.

Fakt odporucam, pre mna TOP delay na zem.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 23 otázok.