Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:20:11
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209449 krát)
0 užívateľov a 37 Hostí prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #450 kedy: 24. September , 2012, 09:48:52 »

to platí v prípade že nevieš čo chceš a krúcaš všetko dookola, ale keď vieš čo chceš tak si to veľmi jednoducho aj nakrútiš Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #451 kedy: 24. September , 2012, 09:51:02 »

pointu nemam len sa pytam, jo skusal som par screamerov sice nie 70 jasne pocul som tam rozdiel nejaky ale zas sa mi nezdali natolko markantne aby sa mi to chcelo davat pred aparat, hlavne sa mi vobec nezdalo ze by mi amp stym hral nejak lepsie, ale tak ano na hentych klasikach to moze byt inak
Vsak markantne rozdiely nie su, kedze vsetko je v podstate TS. Ako pisem, na mikrak znie vela efektov/aparatov podobne. Ja sa skor zameriavam na pocit z hry, atak, dynamika + co vsetko viem vytiahnut z toho efektu. Vyborny zvuk uz beriem ako standard. Zato mam rad klasiky.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #452 kedy: 24. September , 2012, 09:51:58 »

to platí v prípade že nevieš čo chceš a krúcaš všetko dookola, ale keď vieš čo chceš tak si to veľmi jednoducho aj nakrútiš Bavím sa skvele
Jo, tak 1 z 10 gitaristov si nakruti z vela tocitok to, co chce. Ostatok len dojebava.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #453 kedy: 24. September , 2012, 09:58:09 »

....čakal som že ešte dáš nejaký koment okolo tých 100Hz, je super že to dávajú, len nechápem že prečo to nechávajú takto fixnuté a nedajú užívateľovi na výber....


Ako ked sa spyts preco nie je na niektorych pedaloch ani tone. No lebo ho tam nedali. Vyhovuje, alebo nie, kupis, nekupis.
« Posledná zmena: 24. September , 2012, 10:04:31 od PanTau » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #454 kedy: 24. September , 2012, 10:04:49 »

Mam zopar kamosov, ktori su doslova krabickarski kutili. Furt by nieco modovali, upravovali, podobne jak bratia cesi. Ja neviem, ale furt im to hra napicu.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Nech to zapoja barsjako, stale zle.   ha ha ha
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #455 kedy: 24. September , 2012, 10:08:44 »


Ako ked sa spyts preco nie je na niektorych pedaloch ani tone. No lebo ho tam nedali. Vyhovuje, alebo nie, kupis, nekupis.

....to nie je o tom či páči/nepáči, 50% nikdy nebude 100% chňápeš Huh! Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #456 kedy: 24. September , 2012, 10:10:26 »

....to nie je o tom či páči/nepáči, 50% nikdy nebude 100% chňápeš Huh! Bavím sa skvele ....
Fuuha zíram Nechajte ma vydýchať

Pre teba asi este nevyrobili krabicku a ani aparat zrejme.  Bavím sa skvele

edit: ale chapem, co myslis, no proste odpoved na to je len - nic nie je dokonale. Nastastie.
« Posledná zmena: 24. September , 2012, 10:24:00 od Branko » Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #457 kedy: 24. September , 2012, 10:19:01 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #458 kedy: 24. September , 2012, 11:37:30 »

....a vy dvaja si čo myslíte prečo som kúpil to Laney Huh! Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #459 kedy: 24. September , 2012, 21:32:50 »

....to nie je o tom či páči/nepáči, 50% nikdy nebude 100% chňápeš Huh! Bavím sa skvele ....

no lebo ta stovka je taka citliva frekvencia, kde ma spicku viacej veci, kopak, basa, gitara v palmutingu. takze podla mna neni uplne odveci, ak sa prave tato frekvencia da v nejakej rozumnej sirke potlacit - v ramci citratelnosti gitary v kapele... myslim, ze vytahovat to nikto v kapele nebude a ine frekvencie uz take problemove nie su... na stovku citlivo reaguju aj usi a ak je to v nejakej miestnosti, kde sa to dobre poodraza a pridaju sa do toho nasobkove alikvoty, tak z toho vie az zalahnut v usiach...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #460 kedy: 14. Október , 2012, 02:47:27 »

Vitaj doma, ty suka ! :)



« Posledná zmena: 14. Október , 2012, 02:54:56 od Branko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #461 kedy: 14. Október , 2012, 09:35:41 »

Ani neviem, co napisat, lebo ten aparat hra dost kruto. Je to neuveritelne pevny zvuk v basoch, velmi zdrave stredy, prenikave vysky. Ziadne blatenie, ziadne rezanie vo vyskach... normalny zdravy rockovy/metalovy zvuk, ktory vacsina gitaristov hlada cely zivot. Ten gain nie je ze 1 a hned 10, ale krasny nabeh uz od zaciatku, plynulo do skreslenia. Najlepsie by som to popisal asi tak, ze kazdy jeden kanal je ako jednokanalovy zosik. Proste od cisteho do mega skresleneho (opat bez nejakeho blatenia a pod.) a to bez nejakej boost krabicky a podobne. Najlepsie sa mi momentalne hra na Mark I s vytiahnutym gainom - uplny Santana z dosky Supernatural. :)
Cisty zvuk je klasicky Fender Twin. Tam neni o com. Na moj vkus velmi tvrdy zvuk. Mam radsej cisty z EL34.

Ozaj vymakany zosik, Mesa ma hrde prvenstvo vo svete. :)

Dalsia vec - ten zosik ABSOLUTNE NEtreba dokopavat, ani nijak kompresorovat ani nic podobne. Len gitara/kabel/vstup. Uplne staci. Kazdym "cudzim telesom" sa ten zvuk moze dojebat. Hlavne je velmi citlivy na nastavenia, napr. tym faderovym EQ.

Odporucam kazdemu, co si kupi hocijaku Mesu prestudovat manual. Je to dost dolezite pri tychto zosikoch.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #462 kedy: 14. Október , 2012, 10:29:54 »


Dalsia vec - ten zosik ABSOLUTNE NEtreba dokopavat, ani nijak kompresorovat ani nic podobne. Len gitara/kabel/vstup. Uplne staci. Kazdym "cudzim telesom" sa ten zvuk moze dojebat. Hlavne je velmi citlivy na nastavenia, napr. tym faderovym EQ.
.

suhlas
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #463 kedy: 14. Október , 2012, 13:26:41 »

uz je to nejaky cas na trhu - ake su referencie o spolahlivosti ? miliarda veci na malom mieste, ekologicke normy, vyroba v hospodarskej krize, clovek by sa bal hentaku zlozitost za tolke love kupit...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #464 kedy: 14. Október , 2012, 14:29:19 »

uz je to nejaky cas na trhu - ake su referencie o spolahlivosti ? miliarda veci na malom mieste, ekologicke normy, vyroba v hospodarskej krize, clovek by sa bal hentaku zlozitost za tolke love kupit...

Ale aspon to je kuul. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.