Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 18:18:25
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209430 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #465 kedy: 14. Október , 2012, 15:00:51 »

verim, ze to musi hrat dobre, aj ovladanie maju vychytane k absolutnej dokonalosti...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #466 kedy: 14. Október , 2012, 16:17:39 »

Neviem, urcite je to velmi vsestranny amp, pokial si ale pamatam, tak Branko ma rad skor klasicke zvuky ala JTM45 a plexiny, ktore tento amp moc verne neuhra.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #467 kedy: 14. Október , 2012, 16:53:48 »

ale uhra, tie prevalene ciste kanale vedia mat podobny vintage charakter. samozrejme nema cenu porovnavat, ci to zneje identicky, ale vsade kde sa hodi alebo ziada pouzit stary marshall zvuk, sa da rovnocenne pouzit aj toto, ak nie s este lepsim vysledkom...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #468 kedy: 14. Október , 2012, 16:56:15 »

Neviem, urcite je to velmi vsestranny amp, pokial si ale pamatam, tak Branko ma rad skor klasicke zvuky ala JTM45 a plexiny, ktore tento amp moc verne neuhra.
No pamatas si spravne, Plexi a podobne zosiky milujem, prave pre ich atak.
Mark V som si kupil kvoli zvukovej variabilite napr. do studia. Mam vyborny zvuk Marshalla (par stran dozadu) a mam vyborny moderny sound MB. Hlavne tu ide o to, ze ten pocit pri hrani na MB je neopisatelne dobry. Strasne popici sa na tom hra, tak prijemne to skrabka a ten uhoz do strun zboznujem pri tomto aparate.

Dalej si myslim, ze prave MB Mark nie je az tak moderna zalezitost. Je tam akysi vintage duch, ktory tomu modernemu zvuku dodava iste caro. :) Tazko to proste opisat... odporucam zahrat si kazdemu, kto bude mat moznost. Je to cosi UPLNE ine ako Rectifier a nieco UPLNE ine ako LoneStar.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #469 kedy: 14. Október , 2012, 17:00:37 »

ale uhra, tie prevalene ciste kanale vedia mat podobny vintage charakter. samozrejme nema cenu porovnavat, ci to zneje identicky, ale vsade kde sa hodi alebo ziada pouzit stary marshall zvuk, sa da rovnocenne pouzit aj toto, ak nie s este lepsim vysledkom...
Si píš!!! Sam by som to lepsie nenapisal ! :)  Na zdravie!

Btw, pri troche hrania sa s faderovym EQ nie je problem vytvorit marshalloid z toho aparatu. Napr. tu:
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #470 kedy: 14. Október , 2012, 17:07:11 »

Si píš!!! Sam by som to lepsie nenapisal ! :)  Na zdravie!

Btw, pri troche hrania sa s faderovym EQ nie je problem vytvorit marshalloid z toho aparatu. Napr. tu:

Pekne to hra, nie uplne ako nejaky klasicky Mrsal, ale verim, ze sa to moze dostat pomerne blizko a pri prijemnej hlasitosti. Urcite to podla mna lepsie bude imitovat stary Mrsal ako nove Marshally ala DSL alebo TSL. Tieto Marky sa inak aj mne pozdavaju, najma klasicka jednotka. Ostatne Mesiny moc nemam v laske, najma Rectumfriery.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #471 kedy: 14. Október , 2012, 17:09:11 »

Recto je tiez paradny amp, ale pre mna uz moc heavy a aj ked je tu kratsie nez Mark, tak som uz presyteny z toho zvuku.
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #472 kedy: 14. Október , 2012, 17:26:49 »

gratulujem k super ampu  Na zdravie!
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #473 kedy: 14. Október , 2012, 17:53:23 »

....ano tiež gratulujem len ja Ti neviem, tak ako si tu začal glorifikovať ten 100Hz boost/cut poťák na tom pedále, teraz glorifikuješ tú Mark Vku, ako keby si objavil Emeriku každá Mesa má pevný tón, každá Mesa dáva presne to na čo bola vyrobená, jednoducho je to top amp a šťastie že to nehrá ako Marsral, že je to troška tvrdší zvuk to vôbec nevadí, lebo kto by už v tom ampe hľadal Marsral....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #474 kedy: 14. Október , 2012, 20:35:03 »

hlavne toto je zrovna ten typ zvuku co sa presadi hlavne v kapele.. ja uz na sebe dlhsie sledujem ze zvuk co mam nastaveny sa mi osve az tak nepaci ale ked zacne hrat kapela vsetko sedi kde ma.. nic sa nebije..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #475 kedy: 15. Október , 2012, 07:00:20 »

hlavne toto je zrovna ten typ zvuku co sa presadi hlavne v kapele.. ja uz na sebe dlhsie sledujem ze zvuk co mam nastaveny sa mi osve az tak nepaci ale ked zacne hrat kapela vsetko sedi kde ma.. nic sa nebije..

a pametas sa ako si bojoval ze aj ten zvuk co je osve musi byt top?  :)
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #476 kedy: 15. Október , 2012, 07:32:59 »

A AXE?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #477 kedy: 15. Október , 2012, 07:45:19 »

hlavne toto je zrovna ten typ zvuku co sa presadi hlavne v kapele.. ja uz na sebe dlhsie sledujem ze zvuk co mam nastaveny sa mi osve az tak nepaci ale ked zacne hrat kapela vsetko sedi kde ma.. nic sa nebije..

Ja zvuk vzdy nastavujem do kapely a  potom ked to pocujem osve je to dost desne,hodne stredov a presencu.A marky tak presne hraju,strasne prierazny zvuk co je vsade pocut..
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #478 kedy: 15. Október , 2012, 08:30:58 »

aj by som ti napisal ze som volakde cital ze axe ma lepsi mesa mark zvuk ako mark5 ale nech ti sluzi a hlavne nech sa to nepokazi  Žmurk
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #479 kedy: 15. Október , 2012, 12:28:17 »

....ano tiež gratulujem len ja Ti neviem, tak ako si tu začal glorifikovať ten 100Hz boost/cut poťák na tom pedále, teraz glorifikuješ tú Mark Vku...
No a ? Vsak ked to hra popici, tak co by som neglorifikoval. Uz by si si mal kupit poriadny gear.  Je to frajer

A AXE?
Co s nim ? Pouzivam, budem pouzivat. Ci uz na FX alebo vratane simulacii.

aj by som ti napisal ze som volakde cital ze axe ma lepsi mesa mark zvuk ako mark5 ale nech ti sluzi a hlavne nech sa to nepokazi  Žmurk
No pravdupovediac od zvukovej farby Marka to veru nema daleko, ale pocit hrania na lampu (Plexi a MB) a cez digital proste neojebes. Zrejme nikdy.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 23 otázok.