Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:03:24
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209313 krát)
0 užívateľov a 32 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #480 kedy: 15. Október , 2012, 12:49:07 »

a pametas sa ako si bojoval ze aj ten zvuk co je osve musi byt top?  :)


kedy to bolo v 2005?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #481 kedy: 15. Október , 2012, 13:45:16 »

No a ? Vsak ked to hra popici, tak co by som neglorifikoval. Uz by si si mal kupit poriadny gear.  Je to frajer

....vytrhol si to z kontextu, tú Emeriku už dávno objavili Som frajer a môj gear plne vyhovuje mojim požiadavkam, to že chcem niečo viac to je len hudobnícka choroba Na zdravie! dotrepeš to MB do Levíc Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #482 kedy: 15. Október , 2012, 13:48:36 »

Nie, nedotrepem MB do Levic. :)
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #483 kedy: 15. Október , 2012, 13:49:39 »

....ale hrať prídeš Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #484 kedy: 15. Október , 2012, 15:49:59 »

Uvidim, ako sa budem citit.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #485 kedy: 15. Október , 2012, 18:29:55 »

to len tak či má vôbec zmysel ísť  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #486 kedy: 15. Október , 2012, 18:37:15 »

Nema, pre teba urcite nema.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #487 kedy: 02. November , 2012, 16:09:57 »

Konecne zosik opaceny v skusobni a s kapelou. S Marshall Plexi je to druhy zosik, ktory normalne pocut v kapele, ci uz cisty alebo skresleny. Proste reze to stredmi jak besne. Hlavne cisto a zretelne pocut sola, z coho som fakt milo prekvapeny. Tucny zvuk na tenkych strunach. :) Druhy gitarista mal Marshall JVM, ktory sam o sebe (hlavne ak je jedna gitara v kapele) dost paradne, mne sa paci, ale v spojeni s Mark V nema sancu. Hra to tenko a v kapele s dvoma gitarami sa straca, aj ked stredy boli totalne naplno.

Mark bol zapojeny v Orange 4*12 a JVMko v klasickej 1960 AV. Obe gitary s dvoma HB.

Najviac sa mi pacil Dual + Mark spolu, kde dual siel cez Laney 4*12 box osadeny V30 a Mark cez Orange. Je to neskutocne dobry pocit pocut, ako si dve gitary v kapele zvukovo "nezavadzaju", naopak pekne sa spajaju. :)

Prikladam obrazok pre Karola: http://postimage.org/image/pk1gkpwcf/  Bavím sa skvele

 Na zdravie!
Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #488 kedy: 05. November , 2012, 09:59:05 »

Stranka na share-ovane fotiek, bez explicitneho materialu by sa nenasla?
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #489 kedy: 05. November , 2012, 10:05:31 »

Stranka na share-ovane fotiek, bez explicitneho materialu by sa nenasla?
Bavím sa skvele Musis sa prekonat.  ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #490 kedy: 05. November , 2012, 10:17:17 »

parada.. pozeram ze mas podobne nastavenie ako ja.. u mna je jediny rozdiel ze pouzivam bright a ten graficky EQ mam do takeho Mka skor nez Vcka kvoli 7mej hrubej strune.. predposledny slider som zistil ze pridava vo zvuku taky ten 'growl' tucnejsi.. cize prvy slider mam tesne pod stredovou ciarou, druhy tesne nad, treti o trosku vyssie nez ty teraz, stvrty mam asi najvyssie niekde medzi strednou a tou nad nou, posledny slide mam okolo stredovej ciary cca. ten tam dost sposoboval ze ak mas nahodou gitaru co ma dost vysok alebo presencu tak ti to este zvyrazni :)

taktiez som zistil jednu zaujimavu vec ze dost zalezi od toho cez co ide druhy gitarista.. momentalne druha gitara isla cez 6505+ a  robeny 2X12 box ktory znie velmi zle a prisahal by som ze v celkovom kontexte kapely sa mi zrazu nepacil moj zvuk... naproti tomu ked hral par skusok cez 1960ku marshall tak to znelo cele vyborne..
« Posledná zmena: 05. November , 2012, 10:19:27 od kaolko » Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #491 kedy: 05. November , 2012, 10:24:58 »

Bavím sa skvele Musis sa prekonat.  ha ha ha

no ja by som to snad zvladol, len ci to rozdychaju moji nadriadeni v praci
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #492 kedy: 05. November , 2012, 10:35:21 »

parada.. pozeram ze mas podobne nastavenie ako ja.. u mna je jediny rozdiel ze pouzivam bright a ten graficky EQ mam do takeho Mka skor nez Vcka kvoli 7mej hrubej strune.. predposledny slider som zistil ze pridava vo zvuku taky ten 'growl' tucnejsi.. cize prvy slider mam tesne pod stredovou ciarou, druhy tesne nad, treti o trosku vyssie nez ty teraz, stvrty mam asi najvyssie niekde medzi strednou a tou nad nou, posledny slide mam okolo stredovej ciary cca. ten tam dost sposoboval ze ak mas nahodou gitaru co ma dost vysok alebo presencu tak ti to este zvyrazni :)

taktiez som zistil jednu zaujimavu vec ze dost zalezi od toho cez co ide druhy gitarista.. momentalne druha gitara isla cez 6505+ a  robeny 2X12 box ktory znie velmi zle a prisahal by som ze v celkovom kontexte kapely sa mi zrazu nepacil moj zvuk... naproti tomu ked hral par skusok cez 1960ku marshall tak to znelo cele vyborne..
Ak by som mal take nastavenie na 6tke s Painkillermi, tak mi praskne hlava od vysok.  Bavím sa skvele Inak vcelku citlivy amp na gitary/snimace/boxy. Treba hladat spravne kombinacie, ale ak to clovek najde, bude spokojny na hodne dlho.
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #493 kedy: 05. November , 2012, 12:11:17 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele to su foto z vasej skusobne ? Bavím sa skvele paradny zvuk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #494 kedy: 03. Január , 2013, 12:35:34 »

Doplnil som sklad. :)

Zaznamenané

Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.