Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:29:50
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209528 krát)
0 užívateľov a 34 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #525 kedy: 12. Máj , 2013, 20:14:51 »

veeeeľmi zle robíš Žmurk
A ako by si to robil ty ? Noze porad.  Na zdravie!
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #526 kedy: 12. Máj , 2013, 22:03:33 »

neustale uspokojovat touhy a nasledne obmenovat je treba :)
je to konicek.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #527 kedy: 13. Máj , 2013, 07:04:46 »

neustale uspokojovat touhy a nasledne obmenovat je treba :)
je to konicek.
Momentalne som fakt maximalne spokojny s tym, co mam. Hlavne to vyuzivam a sluzi to dokonale dobre. :)
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #528 kedy: 13. Máj , 2013, 07:33:01 »

čo Ti mám poradiť, veď si spokojný Beeee
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #529 kedy: 13. Máj , 2013, 07:47:15 »

a co mu treba radit? vsak hrat to vie dobre a v jednom 2U rackbagu ma cely zvuk a pokial ma na podiu vyrieseny in ear monitoring, tak ma este aj luxusny odposluch  a nemusi zo sebou tahat velke kraviny. v zahranici to takto riesi vela kapiel, ktore nemaju za sebou giganticky management a nemozu si dovolit na koncerty tahat kamion s technikou. a ani sa brankovi nedivim, ze to tak riesi  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Máj , 2013, 07:47:42 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #530 kedy: 13. Máj , 2013, 07:53:20 »

čo Ti mám poradiť, veď si spokojný Beeee
Bavím sa skvele Ty si fas.  Bavím sa skvele Sak povedz, ze co robim velmi zle. Mozno dam na tvoje rady. Vacsie pohodlie si osobne neviem predstavit, takze daj nieco. :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #531 kedy: 13. Máj , 2013, 07:54:43 »

a co mu treba radit? vsak hrat to vie dobre a v jednom 2U rackbagu ma cely zvuk a pokial ma na podiu vyrieseny in ear monitoring, tak ma este aj luxusny odposluch  a nemusi zo sebou tahat velke kraviny. v zahranici to takto riesi vela kapiel, ktore nemaju za sebou giganticky management a nemozu si dovolit na koncerty tahat kamion s technikou. a ani sa brankovi nedivim, ze to tak riesi  Na zdravie!
Presne tak. Na podiu nechceme robit zbytocne hluk, okrem bicich samozrejme. Inak mame cela kapela in-eary a nemame ziadne presluchy z podia, co mna osobne velmi tesi. Axe fx je v tomto kralovska masina a este dlho si v tomto smere bude drzat prvenstvo.

Edit - pre mna je dost dolezity sound v studiu a v skusobni, tam si rad doprajem "hluk" a rad sa vyhram s aparatom. Aj ked minule sme skusali cez PAcko AXE a potom aj cez in-eary, taktiez velka spokojnost. Pri Axe to zas skvele hraje do sterea. Sound mam uplne okolo celej hlavy, co je dost popici, nez len z jedneho boxu.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Máj , 2013, 07:56:48 od Branko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #532 kedy: 13. Máj , 2013, 08:20:24 »

..skúšal si s AXE do tej Plexiny ? To by tiež nemuselo byť špatné... Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #533 kedy: 13. Máj , 2013, 09:20:01 »

Vacsie pohodlie si osobne neviem predstavit, takze daj nieco. :)

beriem to že som fas, keďže to je o mne známe že som a vkuse podjebávam, aj to že to pre teba predstavuje najväčšie pohodlie a minimalizuje hluk na pódiu aj tie zvuky sú veľmi presvedčivé, len tam chýba tá živeľnosť reálneho ampu, ale to rozozná tak 0,00001% ľudí a s Knechtovou ste také zoskupenie asi že je rada že ju neobťažujete hlukom, ďalej to môže byť len vecou názoru, funguje to na 110% využívaš väčšinu možností čo AxeFx ponúka, tak načo to meniť Na zdravie!

Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #534 kedy: 13. Máj , 2013, 09:30:00 »

na druhej strane načo si ešte kupuješ tie ostatné blbosti, aby si ich vedel v Axe exaktne namodelovať Huh!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #535 kedy: 13. Máj , 2013, 09:50:45 »

presne tak.. je jedno co si kupuje.. ja  som rad.. cim viac si kupi, tym viac bude na predaj  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #536 kedy: 13. Máj , 2013, 09:56:34 »

garde trosku do teba rypnem ja teraz..
plati take pravidlo: cim menej hluku na podiu, tym lepsi zvuk z PAcka vies?
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #537 kedy: 13. Máj , 2013, 10:50:16 »

ale veď ja netvrdím opak, ani to netvrdím že je to zlá voľba je to úplne super, len si predstav situáciu

1. kapela gitarový amp Peavey JSX cez Mesa 412 box gitara síce trocha prepálená, ale sound úplne popiči aj napriek gitaristovi ktorého by som poslal akurát tak do hory drevo rúbať

2. kapela gitara cez AxeFx, všímaš si brutálne klávesy, super bicie, gitaru vnímaš ale je utopená (nie hlasitostne) ničím nevyniká, gitara ako keby z cdčka spolu s basou, oproti spevu, klávesom a bicím

potom začneš rozmýšľať že wtf, gitarista Huh! nie veď ten hral super, ale aj tak v gitare niečo chýbalo

vy si tu stále meliete dookola klady pre hudobníka, čo je v poriadku a vládne spokojnosť, aj tak to príde len jednému z 10.000 takže načo to riešiť keď celé albá sa nahrajú a koncerty odohrajú napr. aj cez laptop a waves gtr soft
konečnom dôsledku len hovorím že mne osobne sa cez PAčko viac páčil zvuk nasnímaný z reálneho ampu a zo zvuku AxeFx  som mal rozpačitý dojem a rozmýšľal som že čo to vlastne bolo
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #538 kedy: 13. Máj , 2013, 10:54:52 »

na druhej strane načo si ešte kupuješ tie ostatné blbosti, aby si ich vedel v Axe exaktne namodelovať Huh!
Pretoze v skusobni si chcem zahrat na aparat, bavi ma to takto. Aj ked  - ako som pisal, hrat v skusobni cez PAcko alebo in-ear je taktiez zabava. Proste mam na vyber.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #539 kedy: 13. Máj , 2013, 10:57:47 »

plati take pravidlo: cim menej hluku na podiu, tym lepsi zvuk z PAcka vies?

Cize elektronicke bicie su buducnost koncertov?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 23 otázok.