Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:04:29
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 209318 krát)
0 užívateľov a 30 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #630 kedy: 07. Február , 2015, 15:35:49 »

chcel som ist dnes von.. do mesta.. na koncert.. stravit cas s frajerkou ale nejdem lebo stevo dava dnes ukazku... pockam si.. inak stevo.. underground neni o tom ze sme sa vsetci vyjebali na na cvicenie na nastroj a uz vobec nie o tom, ze sme si ako kapela neujasnili co vobec robime.. hrat naraz jebot neni muzika, to je hluk.. ale uznavam.. ako umenie to zaradit mozme
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #631 kedy: 19. Marec , 2015, 21:20:09 »

Voxik dosiel, je genialny a v porovnani s AC30tkou, ktora ma "stvordierovy" panel to hra lepsie, cistejsie, viac upratany zvuk.

Velmi dynamicky aparat, kde na totalne vytocenom gaine viem spravit fakt pekny clean. Suprovo si rozumie so singlami - tucny cisty zvuk, bez vseliakych tenkych štekancov, ktory ale na cistom zvuku od polovice gainu mierne skresluje.

TopBoost je s HB velmi pevny v basoch (EQ = malo basov, viac vysok, ktore kreslia + doupravene s ToneCut-om), krasne spevavy vo vyskach. Nehanbil by som sa s tym postavit bars aj v IronMaiden coverbande.  Bavím sa skvele AC/DC pride jak na koni, ked clovek trosku jebne do gitary.

Momentalne tam mam dva Greenbacky, uplne super, nic tomu nechyba. Skusal som tom na 2*12 s V30 a paradoxne vela vysok, co som ale upravil EQ. Z coho som dost prekvapeny je fakt, ze na Orange 4*12 sa mi to velmi nepacilo. Ale je pravda, ze Vox velmi vysoleny nebol. Kazdopadne najviac sa mi to pacilo prave s tymi Greenbackmi.

Btw, asi po polhodke hrania aparat zrazu dost vyrazne ozil. Asi sa pomaly dostava do aktivnej polohy.  Bavím sa skvele

Ak niekto zvazuje kupu, tak vrelo odporucam. Dost kvalitativne vysokopostavene vsestranne kombo. Vaha 30kg zatial nebolí.

 Na zdravie!


* 10169422_10200478853171039_8819654748792035935_n.jpg (88.58 KB, 720x960 - prehliadnuté 630 krát.)
Zaznamenané

matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #632 kedy: 19. Marec , 2015, 21:39:43 »

Gratulacia  Na zdravie!
Stvordieru myslis asi tu novsiu cinsku c seriu..Ta mi nikdy nesedela moc.
A ked to porovnas s tou tb anglickou verziou, co si tu spominal ? je to asi uplne ine ked ta je non master atd.. :)




Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #633 kedy: 19. Marec , 2015, 21:42:32 »

Pekny. A konkretne aka to je verzia?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #634 kedy: 20. Marec , 2015, 07:12:01 »

Gratulacia  Na zdravie!
Stvordieru myslis asi tu novsiu cinsku c seriu..Ta mi nikdy nesedela moc.
A ked to porovnas s tou tb anglickou verziou, co si tu spominal ? je to asi uplne ine ked ta je non master atd.. :)
Stvordieru myslim tuto:
Vzdy sa mi to pacilo viac jak ta "dvojdiera", zda sa mi, ze ta stvorka hra tucnejsie.

Vobec to nema daleko od 6TB, ma to velmi podobny drive, tento moj je trochu surovejsi, pevnejsie skreslenie. Inak s 335kou to musi byt neskutocne peklo... Samozrejme, chce to este hrat aspon dva dni vkuse na tom kombe, nech sa rozohra, teraz to nie je velmi objektivne. Master to ma. Dokonca bypassovatelny. Ale co ma velmi tesi a nespomenul som je to, ze kombo takmer vobec nesumi/nebrumi, ked je naplno. Fakt iba malicko.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #635 kedy: 20. Marec , 2015, 07:12:21 »

Pekny. A konkretne aka to je verzia?
Konkretne to je verzia VOX AC30 HW2.
Zaznamenané

matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #636 kedy: 20. Marec , 2015, 09:09:01 »

Vzdy sa mi to pacilo viac jak ta "dvojdiera", zda sa mi, ze ta stvorka hra tucnejsie.

Vobec to nema daleko od 6TB, ma to velmi podobny drive, tento moj je trochu surovejsi, pevnejsie skreslenie. Inak s 335kou to musi byt neskutocne peklo... Samozrejme, chce to este hrat aspon dva dni vkuse na tom kombe, nech sa rozohra, teraz to nie je velmi objektivne. Master to ma. Dokonca bypassovatelny. Ale co ma velmi tesi a nespomenul som je to, ze kombo takmer vobec nesumi/nebrumi, ked je naplno. Fakt iba malicko.

Kokos sranda, ze kazdemu pasuje tusim iny vox. Niektori nadavaju na nove, niektori na stare  :)
Ja mam 335ku a do ac15ky veru fajnovost !

To sa mi paci tiez na mojom, ze sum brum skoro ziadny..
Nech zije vox  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #637 kedy: 20. Marec , 2015, 10:17:28 »

Konkretne to je verzia VOX AC30 HW2.

Tie su velice fajn, hral som na jednom. Celkovo Vox AC30 dobra patri k top ampom. Congrats  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #638 kedy: 20. Marec , 2015, 11:24:55 »

krasne vyzera a verim ze aj fajnovo hra!  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #639 kedy: 20. Marec , 2015, 12:13:21 »

Inak este si tam vymen minimalne preampovky, daj si tam nejake stare britske NOS (Mullard, Brimar alebo Tesly E83CC by sa tam mohli fajn hodit) a do koncaku v klude tie STevinove ruske EL84 a budes cumiet, ako sa to este vylepsi.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #640 kedy: 20. Marec , 2015, 13:17:30 »

Inak este si tam vymen minimalne preampovky, daj si tam nejake stare britske NOS (Mullard, Brimar alebo Tesly E83CC by sa tam mohli fajn hodit) a do koncaku v klude tie STevinove ruske EL84 a budes cumiet, ako sa to este vylepsi.  :)
Lampy pojdu prec hned ako dojdu nove, pretoze tie RUBY nemozem ani citit.  Bavím sa skvele A na Stevinove sa velmo tesim! :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #641 kedy: 30. Apríl , 2015, 15:22:58 »



Kejs musi byt!  Na zdravie!
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #642 kedy: 30. Apríl , 2015, 15:28:46 »

Paradny kejs, si si dal robit ci kupil si hotovy? Cena?  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #643 kedy: 30. Apríl , 2015, 15:31:52 »

Paradny kejs, si si dal robit ci kupil si hotovy? Cena?  Na zdravie!
Dal som si robit, mam dobreho kamosa, co s tym robi. Cena je priatelska.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #644 kedy: 30. Apríl , 2015, 17:04:29 »

super robota!!! elegantne.. a ten vox.. hmmm.. ten sustajn
Zaznamenané

Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.