Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Marec , 2024, 03:10:51
Strán: 1 ... 50 51 [52] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove hračky  (Prečítané 208825 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #765 kedy: 31. Máj , 2017, 15:31:30 »

jj, je to spis tohle http://www.sourceaudio.net/products/legacy/classic_distortion_pro.php
akorat tech zvuku je tam pres 40, uplne silene moznosti zapojeni a propojeni, ultrapodrobny editor
(kvuli tomu sem si to poridil, kdyz bych potreboval neco velice jemne doladit, tak v Neuro app jde nastavit vlastne uplne vsechno)
Ted pridali i KLON engine, par novych zvuku, ale nejak mi to neprislo ze by to hralo jak KLON Centaur :)
http://www.sourceaudio.net/videos/post/the-klone-an-overdrive-engine-inspired-by-the-klon-centaur

« Posledná zmena: 31. Máj , 2017, 15:33:46 od hyenik » Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #766 kedy: 01. Jún , 2017, 06:22:15 »

ako veľmi sa  mi to páči v  tom videu ,
fuzz, bender , octavian , gated fuzz , big PI ,
na nahrávanie študiové to vyzerá velmi super ,
len ako to je s pocitom pri live kapele ? 
dynamika prieraznosť -čitatelnosť oproti ostatných nástrojom ,
či to neni ako multiefekt  kde sa často ten dravý pocit pri hre stratí ,
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #767 kedy: 05. Júl , 2017, 13:49:42 »

Dalsi porod Strymonovho brata dopadol uspesne. Neviem, ci som niekedy pocul tak vymakane echo/delay jak prave El Capistan. Cez 1x12 kombo skrz toho efektu ide priestor jak pri dvoch dvojdvanastkach. Proste tie feedbackove koncovky su brutalne vymakane. Vyborna vychytavka je tam ten vstavany reverb, dost to roztiahne zvuk. A vsetko velmi prakticky a muzikalne pracuje, co sa tyka potakov. Stoji to za tie prachy, darmo.

Naozaj vrelo odporucam, aspon vyskusat.

Najblizsie by som vyskusal Sunset alebo Riverside. Mate to niekto?



* 19650078_10203626430458504_1340062650_o.jpg (118.72 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 599 krát.)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #768 kedy: 14. Máj , 2018, 00:06:05 »

Deco som vzdy pokladal za "zbytocnu" krabicu od Strymonu, ale cim viac na nej hram, tak zistujem, ze tuto hracku som mal mat medzi prvymi krabicami vobec.

To megaprijemne skreslenie, co obsahuje tato krabica je fakt famozne, mavam to zapnute vzdy, ale paradoxne viac levelu nez saturacie. Prava strana ponuka viac zvukov, hlavne tym, ze to ponukaju moznosti "pasky" ako napr. drzy chorus, jemny flanger a paskove echo (az 500ms), vratane najmuzikalnejsieho slapback echa! Je to vazna zavislost, podobne jak wah pedal.

Moja prioritna kupa tohto pedalu bola hlavne v doubletrack efekte. Realita je skutocne nad moje ocakavania. Robi to absolutne to, co som chcel, wide stereo efekt dotiahnuty k dokonalosti. Nemam viac co k tomu. Vela praktickych moznosti, co ja velmi ocenujem. Odporucam kazdemu, kto rad uvita vintejdz smrad vo svojom zvuku. :)




Druha sranda je Avalanche Run V2 od EQD. Odost rozsirena verzia Dispatch Masteru. Obsahuje to vela skrytych featuriek, zvuk luxus. Zapacil sa mi stereo imidz reverbu, stereo zapojenie a hlavne rychla obsluha.


Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #769 kedy: 14. Máj , 2018, 09:02:01 »

Odporucam kazdemu, kto rad uvita vintejdz smrad vo svojom zvuku. :)
digitalni "vintage" smrad :)

Je fajn zes našel řešení a jsi spokojený a navíc nás ještě seznamujes s krabickama, na které obvyklý smrtelník nedosáhne :)

mají super promo foto, člověk tam tu pásku pak úplně slyší... https://www.strymon.net/elcapistan/

« Posledná zmena: 14. Máj , 2018, 09:05:03 od hyenik » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #770 kedy: 14. Máj , 2018, 09:17:43 »

digitalni "vintage" smrad :)

Je fajn zes našel řešení a jsi spokojený a navíc nás ještě seznamujes s krabickama, na které obvyklý smrtelník nedosáhne :)

mají super promo foto, člověk tam tu pásku pak úplně slyší... https://www.strymon.net/elcapistan/


Nemyslim si, ze obykly smrtelnik nedosiahne na tieto krabicky. :) Su aj ovela vacsie unikaty a "unikaty" - velakrat aj zbytocne predrazene.

btw, El capistan je podla mna najvááác echo ever. Mam ho necely rok a stale viac ma inspiruje nez nudi.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #771 kedy: 20. Október , 2019, 22:47:27 »

Jednou z poslednych krabic, co som si kupil je Strymon Mobius, ktory mi doplnil slavnostne trio spolu s BigSky a TimeLine.

Suprova masinka, nema ani velmi vyznam to opisovat, na nete je milion ukazok. Hlavny dovod kupy je praktickost a hlavne rychle nastavovanie. Genialny zvuk, ktory z toho lezie... napr. brutalny vibe, phaser, fajnove Landauovske chorusy...

Ak niekto hlada vymakanu krabicu All - In - One, tak smelo do toho. Ja som uz rozpredal vacsinu modulacnych krabic, co som mal.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 50 51 [52] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.