Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 13:04:55
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slávko Kundrát  (Prečítané 43654 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #15 kedy: 28. Máj , 2009, 11:21:37 »

ved v hudbe ide aj o zabavu..ja osobne by som radsej isiel na koncert tohto chlapika, keby som sa chcel zabavit, ako na koncerty SKAckajucich kapiel  Bavím sa skvele

Slavkov koncert by som si nepochybne vychutnal  Bavím sa skvele ... Ramada by mu mohla robit vokaly
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 28. Máj , 2009, 11:22:58 »

LENKA DAJ MI TVOJE CISLO, DARUJEM TI CD, POJDEME, NA KAVU,FANUSCICKY,PISTE,ZOZNAMUJTE SA SOMNOU,,AK SA VAM PACIA MOJE PESNICKY,OZVITE SA,MAM VAS RAD-SLAVKO KUNDRAT

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #17 kedy: 28. Máj , 2009, 11:30:11 »

tak to je v pici zle. nemalo by to byt nahodou v srandy nejake?...nic v zlom, ale toto je dost velky kanal.
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 28. Máj , 2009, 11:34:10 »

Naozaj pri vsetkej ucte k hudobnikom, ludom... ale myslim si, ze ZDRAVOZMYSLAJUCI a NORMALNY clovek odhadne, kedy je nieco na picu, kedy je to +/- dobre a kedy nieco vyborne... - je to jedno, co to je, ci auto, jedlo, hudba, krasa, atd...
Neverim, ze mu nemal kto povedat, ze "Sorry Slavko... je to napicu, spravis si hanbu" - myslim blizsich ludi, lebo ak toto niekto berie vazne, tak potom rozmyslam, ze kde to som...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 28. Máj , 2009, 11:34:13 »

tak to je v pici zle. nemalo by to byt nahodou v srandy nejake?...nic v zlom, ale toto je dost velky kanal.
Akoze rozmyslal som kde to zaradit... chcel som sa podelit s tymto objavom aj s inymi (nie som sebec) ale na druhej strane sa necitim byt az taky boh, ze niekoho kto sa tomu dajme tomu venuje mozno uprimne hodim do rubriky srandy... neviem ci ma chapes. Myslim si, ze svojim sposobom zaujimavy je Som metlak
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #20 kedy: 28. Máj , 2009, 11:40:05 »

je to totalny koko*t Bavím sa skvele...precitajte si nazory na bandzone  Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #21 kedy: 28. Máj , 2009, 11:42:17 »

OMG Slavko ma velmi bohatu doskografiu....
-1998-vydrz to somnou,2001-sviet mi hviezda na nebi 2003-je vnas-s lubkou strakovou,2005-tvoj prizrak som ja. 2008-najdes raj, slavko kundrat- beest of-2008

dolezita linka pre vsetkych fanusikov http://slavok.szm.sk/
Slavko byva nad jazerom a ma rad vyprazany bravcovy rezen
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 28. Máj , 2009, 11:43:38 »

dolezita linka pre vsetkych fanusikov http://slavok.szm.sk/
Slavko byva nad jazerom a ma rad vyprazany bravcovy rezen
Ta gitara, co tam ma jebnutu na stred stranky je super.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #23 kedy: 28. Máj , 2009, 11:44:45 »

Akoze rozmyslal som kde to zaradit... chcel som sa podelit s tymto objavom aj s inymi (nie som sebec) ale na druhej strane sa necitim byt az taky boh, ze niekoho kto sa tomu dajme tomu venuje mozno uprimne hodim do rubriky srandy... neviem ci ma chapes. Myslim si, ze svojim sposobom zaujimavy je Som metlak

jasne, ono tu ho hromadne vsetci dissujeme, ale na druhej strane tvorba X ludi nestoji za viac. mas vlastne pravdu  :) Na zdravie!
branko to ale podla mna vystihol dobre.
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #24 kedy: 28. Máj , 2009, 11:47:41 »



TREBA SI POCKAT NA SOLO Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 28. Máj , 2009, 11:48:45 od Branko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 28. Máj , 2009, 11:48:34 »

solicka solickaaaaa  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #26 kedy: 28. Máj , 2009, 11:48:47 »

jasne, ono tu ho hromadne vsetci dissujeme, ale na druhej strane tvorba X ludi nestoji za viac. mas vlastne pravdu  :) Na zdravie!
branko to ale podla mna vystihol dobre.
byvam kosice stalicova 5(nad jazerom) do pice Bavím sa skvele...meno matky za slobodna Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #27 kedy: 28. Máj , 2009, 11:52:23 »



TREBA SI POCKAT NA SOLO Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #28 kedy: 28. Máj , 2009, 11:53:39 »



TREBA SI POCKAT NA SOLO Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Ja skapeeeeeeeeeeeeeeeeeeem  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele toto ma uplne dostalo
mohol tymi rukami radsej roztlieskavat ludi
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #29 kedy: 28. Máj , 2009, 11:56:54 »



TREBA SI POCKAT NA SOLO Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

za 100!!  pán je vtipálek  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.