Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 12:57:58
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ondreee a jeho mangelky  (Prečítané 33212 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 04. Jún , 2009, 13:02:58 »

Pekne to mas Ondro pekne  Som frajer

ked bude "Black Pearl", tak to dones vyskusat....  Na zdravie!

ty vies hrat opacne? :)
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 04. Jún , 2009, 13:03:52 »

ty vies hrat opacne? :)

Nie, len by som to rad pocul v robote osobne ako to hra.

 Som frajer
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #17 kedy: 04. Jún , 2009, 13:47:01 »

davidko neboj iste sa pridem pochvalit :-) ale az ked si ju "vyladim" .. mne chvilu trva, kym si dohmat a oktavky ponastavujem.. nie vzdy je prvy dojem ten spravny :-) otazne je, ako dlho bude trvat vyroba, lebo rudo chysta velke zmeny.. ide si spravit nove priestory na dielnu, takze mozno az koncom leta bude.. uvidime uvidime :-)
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #18 kedy: 04. Jún , 2009, 14:54:46 »

v PRS tvrdia, ze ta hmota ma svoje opodstatnenie v ramci taziska gitary a prenosu zvuku.
Ja to mam tiez podobne a nevadi mi to. Inac aj Gilbert dosiel najnovsie na to, ze to tak je najlepsie. Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #19 kedy: 04. Jún , 2009, 17:31:51 »

nieco to do seba ma.. gitara tak spravne "visi" .. nechcem ten prechod spravit tak ako to ukazal zakky na ibadneske.. priznam sa, ze tento detail nie je este utraseny.. zatial je gitara v stave rozpracovanosti vid prve obrazky tejto temy..

nalaminovany hmatnik, napilene kridla.. chyba tam akurat horna doska s mnou vybraneho quiltovaneho javora..
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 04. Jún , 2009, 17:53:32 »

podla mna tie "ultra access" vybratia na krku (pozor, nie na tele) su viacmenej zbytocne a mierene ako reklamny tah, aby sa firma mohla prezentovat, ze "aha co ponukame naviac oproti konkurencii.." keby to niekto realne chcel vyuzit tak by musel hrat hmatnikovou rukou nad snimacmi :)

osobne tiez nechapem laborovanie nad velkostou toho heel-u. u LP sa krk na telo napaja pod 15prazcom a "nikomu" to nevadi a potom niekomu vadi nieco take u PRS, kde je ten heel pod cca 17prazcom alebo dalej. ak to nie je ten hnusny hranaty "patvar" na "fender sposob", ale je to pekne tvarovane, tak to realne pri hre nema preco prekazat..
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #21 kedy: 04. Jún , 2009, 18:09:20 »

u LP sa krk na telo napaja pod 15prazcom a "nikomu" to nevadi a potom niekomu vadi nieco take u PRS, kde je ten heel pod cca 17prazcom alebo dalej. ak to nie je ten hnusny hranaty "patvar" na "fender sposob", ale je to pekne tvarovane, tak to realne pri hre nema preco prekazat..

tu tiez nemozes zobrat rovnaky meter, apicko.. niekomu vadi niekomu nie.. keby mi to nevadilo, necham si to tak.. ja si to chcem posunut z uplne pragmatickych dovodov.. akonahle sa chcem s hmatnikovou rukou posunut na 19prazec, musim inak naklonit gitaru.. iny postoj.. chcem mat proste moznost to zhrat bez tohoto "vyrazoveho" prostriedku..
je to ta ista kategoria ustupkov ako vysielacka.. dojebal som si zamerne zvuk koli lepsiemu hraciemu pohodliu.. :-)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 04. Jún , 2009, 18:15:34 »

Pekne gitarky Ondreee  Na zdravie!

Mozem si ich pripadne niekedy vyskusat? :)
« Posledná zmena: 04. Jún , 2009, 18:16:17 od Semish » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #23 kedy: 04. Jún , 2009, 18:15:51 »

tu tiez nemozes zobrat rovnaky meter, apicko.. niekomu vadi niekomu nie.. keby mi to nevadilo, necham si to tak.. ja si to chcem posunut z uplne pragmatickych dovodov.. akonahle sa chcem s hmatnikovou rukou posunut na 19prazec, musim inak naklonit gitaru.. iny postoj.. chcem mat proste moznost to zhrat bez tohoto "vyrazoveho" prostriedku..
je to ta ista kategoria ustupkov ako vysielacka.. dojebal som si zamerne zvuk koli lepsiemu hraciemu pohodliu.. :-)
preto som dal to "nikomu" do uvodzoviek. samozrejme, niekomu nieco vyhovuje viac, nieco menej, ale nemyslim, ze je to taka kategoria, ze by trebalo na ten heel nadavat, ako vidno nejakych neprajnikov na zahranicnych forach a zvelicuju, ze je to takme nehratelny nastroj kvoli tomu :)
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #24 kedy: 04. Jún , 2009, 18:28:35 »

suhlasim s tebou.. je uplne zbytocne z toho heelu robit nejaky fetish :-)

ale poviem ti, ze ked som nedavno doniesol od Ruda upravenu starsiu superstratovsku gitaru, napriek tomu, ze mi tam osadil taku istu kobylku ako mam na PRS, tak sa mi nehralo dobre.. gitara je vyosena niekde inde.. viac ku kobylke.. nehovoriac o jej strasidelnej vahe :-)
to je aj dovod, preco ide vzniknut Cierna Perla.. chcem mat dve tvarovo identicke gitary.. idealne, ked aj zvukovo priblizne rovnake.. uz sme sa o tom bavili s Rastisom, ze ci sa podari spravit dva zvukovo i koncepcne rovnake/podobne nastroje u toho isteho majstra..
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 04. Jún , 2009, 18:29:14 »

preto som dal to "nikomu" do uvodzoviek. samozrejme, niekomu nieco vyhovuje viac, nieco menej, ale nemyslim, ze je to taka kategoria, ze by trebalo na ten heel nadavat, ako vidno nejakych neprajnikov na zahranicnych forach a zvelicuju, ze je to takme nehratelny nastroj kvoli tomu :)

vsak ale LP je nehratelne kvoli tomu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #26 kedy: 04. Jún , 2009, 18:30:36 »

Pekne gitarky Ondreee  Na zdravie!

Mozem si ich pripadne niekedy vyskusat? :)

hmmm.. neviem sice kto si, ale oholim ta! :-)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 04. Jún , 2009, 18:32:42 »


uz sme sa o tom bavili s Rastisom, ze ci sa podari spravit dva zvukovo i koncepcne rovnake/podobne nastroje u toho isteho majstra..


som zvedavy na vysledok..je ti jasne ze vlastne tym padom budes hrat asi uz len na tej ciernej? ak to ma byt zvukovo take ako tie dve predosle s tym ze este ergonomia tam bude dotiahnuta na max ako as pre teba da, tak slecna karamelova a slecna modrasta budu oprete niekde hned vedla znudene-pozerajucej pani (nastavajucej) manzelky davajucej najavo ze uz nie si maly chlapec  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #28 kedy: 04. Jún , 2009, 18:45:05 »

plan je skor mat jednu doma na cvicenie a druhu v skusobni.. plus obe na koncerty..

no co sa tyka toho dozrievania, rodicom ani radsej nepoviem, co ma bude stat.. napriek tomu, ze uz davno na vlastnom policku zasadene mam, taketo veci okomentovat nikdy nezabudnu :-) co mam robit, ked casto v semishovej pritomnosti som? sak ja jeho tiez nakazim, sak nech pockaaaa :-)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 04. Jún , 2009, 18:51:18 »

jasne.. ved na to su rodicia.. :) stale lepsie nez keby si to prepil .. ale opytam sa Karola na tie drahe tequily ze kolko ste ich uz dali ze ci to nebude uz za jednu taku gitaru  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.