Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 13:54:59
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rastikov strakac zblizka :)  (Prečítané 16962 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #60 kedy: 30. Jún , 2009, 10:07:04 »

Ked si spomeniem alebo vypatram,kto to povedal,tak dam vediet. Na zdravie!
Zatial som objavil len toto: prispevok Predator- """"   Mne sa najviac k tejto téme páčilo vyhlásenie jedného českého gitaristu a hudobného pedagóga v Muzikuse (nie som si istý, ale asi to bol Václav Veselý) - "Měl jsem posvátní úctu k mahagonu, ale pak mi jeden známy kytarář řekl - Ale vždyť mahagon, to je jenom taková vrba" ....""""    Na zdravie!   takže nie som sám,kto zaregistroval ten vyrok. Inač mne je srdečne jedno,kto ma aky nazor na mahagon,ktore drevo je naj. Pre mna je ovela dôležitejšie aby mi gitara vyhovovala a je mi fuk z čoho je vyrobená. Na zdravie!

šak som napisal že je koko*t vrba mu rastie si z prdele,ja hram tiež aj na jelšovej gitare ale mahagon je vynikajuce drevo nieje vrba ani ribizla
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #61 kedy: 30. Jún , 2009, 10:35:30 »

Rudy> vraj to povedal Jurkovic  Jano "Sahara" Hedlovi ked bol unho.
« Posledná zmena: 30. Jún , 2009, 10:36:34 od Roberto » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #62 kedy: 30. Jún , 2009, 12:20:33 »

toho bohoruhacstva sa dopustil Furch:

K mahagonu jsem měl vždy velkou úctu, až mi jednou kytarář Josef Furch řekl: "Ale to je jenom taková vrba.", a tím mě posadil na zem.

http://musiclive.blog.cz/0701/gibson-angus-young-signature-sg-el-kytara

Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #63 kedy: 30. Jún , 2009, 12:25:17 »

no ale on robi španelky ,keby hral na elektriku...to ale neznamena že ine drevo je  nahovno ja mam ten jelšovy strat a hra super inak ako jasenak,ale mahagon s maršalom čiste acdc Zdravíčko   
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #64 kedy: 30. Jún , 2009, 12:33:17 »

toho bohoruhacstva sa dopustil Furch:

K mahagonu jsem měl vždy velkou úctu, až mi jednou kytarář Josef Furch řekl: "Ale to je jenom taková vrba.", a tím mě posadil na zem.

http://musiclive.blog.cz/0701/gibson-angus-young-signature-sg-el-kytara


vidis, tak som si splietol rozhovor z pred X rokov  Som frajer
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #65 kedy: 30. Jún , 2009, 12:58:09 »

z jednej hlasky sa tu poserte. bolo to myslene tak, ze sa z mahagonu nema robit nejake bozske drevo, lebo je to drevo ako kazde ine  Zdravíčko
Zaznamenané
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #66 kedy: 02. Júl , 2009, 20:53:50 »

To že mahagon je drevo ako každé iné je každemu okrem pana gitarara Jozefa jasné .Ja tvrdím že z mahagonov je jeden z najkvalitnejších práve ten Kubánsky,ako hovorí Rasťo výťahový. Nerobím z neho žiadne naddrevo , až zoženiem tu hrušku ,potom sa uvidí čo je kvalitné drevo a či aj z nej môže byť dobrá gitarka. Ozaj nemá niekto z vás dobru staru hrušku ,ponuknite.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #67 kedy: 02. Júl , 2009, 20:57:52 »

To že mahagon je drevo ako každé iné je každemu okrem pana gitarara Jozefa jasné .Ja tvrdím že z mahagonov je jeden z najkvalitnejších práve ten Kubánsky,ako hovorí Rasťo výťahový. Nerobím z neho žiadne naddrevo , až zoženiem tu hrušku ,potom sa uvidí čo je kvalitné drevo a či aj z nej môže byť dobrá gitarka. Ozaj nemá niekto z vás dobru staru hrušku ,ponuknite.
Hrušku asi nie ale hruškovica by sa určite našla ...aj stará  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #68 kedy: 02. Júl , 2009, 21:16:56 »

Tam kde je hruškovica musí byť aj hruška ,nože troška popatraj a potom môžeme aj okoštovať.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #69 kedy: 03. Júl , 2009, 08:20:52 »

To že mahagon je drevo ako každé iné je každemu okrem pana gitarara Jozefa jasné .Ja tvrdím že z mahagonov je jeden z najkvalitnejších práve ten Kubánsky,ako hovorí Rasťo výťahový.

Tazko povedat, kubansky je dost tazky a menej rezonantny. Najlepsi je hondurasky, aj najdrahsi, len ho je uz velmi malo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 06. August , 2009, 15:14:21 »

vymenil som ku krku DiMarzio Area '58, v strede nejaky Alnico japonsky, co distribuuje Gotoh. vymenil som kamene na FR, aj sroby, na ktorych to plava. a trochu vycistil :)

- KLIK
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #71 kedy: 06. August , 2009, 15:22:20 »

 Fuuha zíram yummy
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #72 kedy: 06. August , 2009, 15:27:33 »

ten DM krokovy snimac ma slabulinke magnety. dost to citit na sustaine, bol som prekvapeny... i kde mozno aj nove kamene trosku pomohli, ale nie su to ziadne fajnove, len take obycky od Sivcaka... na simulacie som s tym snimacom celkom spokojny - ide z toho taky ten typicky vintage uknurany zvuk... na aparate som to este nemal, ale urcite to bude fasa...
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #73 kedy: 06. August , 2009, 15:41:47 »

ten DM krokovy snimac ma slabulinke magnety. dost to citit na sustaine, bol som prekvapeny... i kde mozno aj nove kamene trosku pomohli, ale nie su to ziadne fajnove, len take obycky od Sivcaka... na simulacie som s tym snimacom celkom spokojny - ide z toho taky ten typicky vintage uknurany zvuk... na aparate som to este nemal, ale urcite to bude fasa...
ja som bol s tym singlom velmi spokojny  :)
je to vyborny noiseless singel od DM
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #74 kedy: 28. Január , 2012, 17:09:45 »

krasny vintage kusok, odhadujem, ze ho robil nejaky japonec na kolene, pred 50-mi rokmi
« Posledná zmena: 28. Január , 2012, 17:10:01 od styrioci » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 23 otázok.