Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 15:20:38
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rastikov strakac zblizka :)  (Prečítané 16963 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #75 kedy: 28. Január , 2012, 17:39:55 »

krasny vintage kusok, odhadujem, ze ho robil nejaky japonec na kolene, pred 50-mi rokmi

tomu ver, prisiel chlap a nukal mi za neho raketoplan
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #76 kedy: 28. Január , 2012, 18:16:49 »

viem o chlapikovi, ktori ti zozenie zaujemcov, co ponuknu dvojnasobok
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #77 kedy: 21. Február , 2012, 21:39:47 »

Krásna gitara, v nahrávke počuť, že má krásny pevný tón.
Ako milovník vintage mi ten Floyd až tak nereže, ale tak chápem, že bol robený v inej dobe a k nej patril aj Floyd  No hanbím sa..
Ty, Rasťo, nemal si na ňom pôvodne singel z Irisky, neskôr nejaký hambáč?

A k tomu mahagónu. Nie každý mahagón znie dobre, je to drevo ako každé iné a nie každý mahagón je vhodný na výrobu gitary, do tejto čeľade patrí množstvo stromov, podobne to je aj s jaseňom, lebo je to tá istá čelaď ako napríklad olivovník, nuž ale z toho gitaru nestrúhal asi nik  Bavím sa skvele Ale medzi bahenným a európskym jaseňom je neskutočný rozdiel, aj váhový aj zvukový, podobne to je aj s mahagónom. Navyše nie každý kus musí zaručene hrať  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 21. Február , 2012, 23:25:15 »

...Ako milovník vintage mi ten Floyd až tak nereže, ale tak chápem, že bol robený v inej dobe a k nej patril aj Floyd  No hanbím sa..
Ty, Rasťo, nemal si na ňom pôvodne singel z Irisky, neskôr nejaký hambáč?...

uplne prva verzia bola s HB pri kobyle z Diamantky, potom som tam mal nejaky noname plechac z japonskej neznamej gitary, potom som tam mal Schaller PAF a potom mini HB Chopper od DM a poslednych 100 rokov tam mam Fast Track II... z Irisky som mal vylamane Alnico magnety a navynuty vlastny singel, klasickych rozmerov, aj elektrickych parametrov. vlastne oba single som mal robene, jeden este mam a raz za cas si ho nostalgicky nahodim na nejake obdobie ku krku, nehra vobec zle...

povodne som mal kvazi vintage tremolo, co sustruzil kamos, podla origosackeho fendrackeho tremola. dost som tremoloval a vadilo sa mi rozladovanie, tak som tam dal zamykacie, tiez je robene svojpomocne, ale neviem kto ho robil, lebo Temo ktory mi ho predaval, si nepamata, ze mi ho vobec predaval :)

jaaaaj - chyba mi to nadsenie pre vec, zanietenie a usilovnost z pubertalnych vekov, dnes by som ten drive uz nemal  Smútim
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #79 kedy: 22. Február , 2012, 07:46:18 »

hehe, tak na túto gitku som už narazil na nejakom webe keď som sa chystal vyrobiť si prvý nástroj, čiže niekedy v lete  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.