Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 07:22:34
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lepsi silny tranzistor ako slaba lampa? :-D  (Prečítané 13770 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 18. Jún , 2009, 10:38:12 »

Ten HK bol lampový Tubeman plus....myslím..mas som ho potom od neho... Na zdravie!
Nie.Bol to stary rackovy pream.  Kua alebo to bol GK ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 18. Jún , 2009, 10:38:32 »

Kua alebo to bol GK ?

No to je dost zasadne.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 18. Jún , 2009, 10:40:54 »

No to je dost zasadne.  Bavím sa skvele
Zasadne je,že to bol trandak. Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 18. Jún , 2009, 10:41:36 »

Zasadne je,že to bol trandak. Na zdravie!

No a ako to teda zrealizujeme to moje hadanie teda? Ako sa presvedcim o regulernom priebehu?  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 18. Jún , 2009, 10:49:49 »

Spyros, dobrý pokus o reklamu na peavey, ale skús si zahrať na starom PEAVEY BRAVO, alebo PEVAEY CLASSIC 30 a porovnaj to s Banditom...

Peavey Classic asi nie je velmi koser porovnavat, mal som na mysli vsetky tie mini lampove hlavy a 15W kombicka ako som pisal. Kazdopadne cisty zvuk ma Classic lepsi, ale miera skreslenia je na strane Banditu. Ci podla teba bude chlapec spokonejsie hrat na Classica ako na Bandit so svojim novym BCRich Warlockom?  Popiskujem si Za toho Bandita si kludne doplne AVT, co casto predavas. Cela pointa je, ci nestaci dajme tomu metlakom poriadny tranzistor miesto lampacov. Ma to aj vela vyhod.

Add reklama. Na teba sa teda nechytam, ale je mi to jedno, kedze moj narocny zivotny styl zivia ine obchodne oblasti. Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
udry
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 18. Jún , 2009, 10:53:39 »

No a ako to teda zrealizujeme to moje hadanie teda? Ako sa presvedcim o regulernom priebehu?  :)
Ty sa postaviš doma za dvere a Joe doma zahrá. Bavím sa skvele  Mam dojem,že to bol tento GK albo niečo podobné. Nie som isty.


* 8e75_35.jpg (12.6 KB, 300x225 - prehliadnuté 362 krát.)
« Posledná zmena: 18. Jún , 2009, 11:37:28 od udry » Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #21 kedy: 18. Jún , 2009, 11:02:46 »

Cela pointa je, ci nestaci dajme tomu metlakom poriadny tranzistor miesto lampacov. Ma to aj vela vyhod.

spyros myslim, ze s tebou mozem suhlasit.. ale len ciastocne..

je jasne, ze 100W trandak je na zaciatok uplne super.. lebo to hra dost nahlas aby to stihalo s bicimi.. ako tak :-)

ja som zacinal na radiu Blaupunkt, co mali nasi z Tuzexu este z cias, ked som ani vo vyrobnom plane nebol :-)

a vyhoda trandakov je, ze to hra aj potichu relativne dobre, takze sa da na tom cvicit aj doma..

na lampacoch hlasitost ide dost skokovo..

a ked si spominal ten SansAmp, ten nie je najlacnejsi.. ale ked sa skombinuje s dobrym koncom (je mi jedno ci to je Marshall alebo Mesa) tak to hra strasne dobre.

Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #22 kedy: 18. Jún , 2009, 12:37:03 »

Nemám nič proti tranďákom, dlho som používal FENDER PRINCETON tranzistor kombo, bol som s ním spokojný, až kým som si nekúpil prvú lampu, ale načo kupovať tranďák, keď si dnes za pár korún kúpiš jazdenú lampu... Na zdravie!..ten BANDIT som Spyrko mal..pre mňa veľké skreslenie neznamená to, že je skreslenie aj kvalitné a počuť ho v kapele...nevidím problém hrať s BC RICH do PEVAEY CLASSIC...keď som mal CLASSIC 30, k tomu malý prídavný box, EMG v gitare a mal som bez problémov GAINU na všetky odnože metalu... Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Jún , 2009, 12:40:43 od RobG » Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #23 kedy: 18. Jún , 2009, 13:24:30 »

Jako vôbec si nemyslím že by začínajúci metalový gitaristi kupovali nejaké mini lampové kombá. Aj keby boli ovlyvnený názormi z tohto fóra. Čo poznám vetšinou drtia práve kustom, crate a banditov. Postupne prejdú na lampu alebo mosfet ale niektorý ostanú verný tranďaku.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 18. Jún , 2009, 14:01:40 »

Jako vôbec si nemyslím že by začínajúci metalový gitaristi kupovali nejaké mini lampové kombá. Aj keby boli ovlyvnený názormi z tohto fóra. Čo poznám vetšinou drtia práve kustom, crate a banditov. Postupne prejdú na lampu alebo mosfet ale niektorý ostanú verný tranďaku.

ale vies preco.. lebo na trandaku sa lahsie smiruje..  :)
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #25 kedy: 18. Jún , 2009, 14:03:33 »

ale vies preco.. lebo na trandaku sa lahsie smiruje..  :)
Na zdravie!
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #26 kedy: 18. Jún , 2009, 15:15:31 »

volakedy davno mal kamarat tohto bandita a jak sme krutili ,tak sme krutili,stale to znelo ako melodicky zvonek  Bavím sa skvele
potom som postavil take krpate 10W lampove radio a na ten isty reprak z toho komba to zacalo normalne hrat a v kapele sme zacali pocut aj tohto gitaristu  :)

niekedi je lepsi trandakovy amp ,ako zly lampovy ,ale Peavey je firma od ktorej by som nechcel ani jedno.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #27 kedy: 18. Jún , 2009, 15:20:25 »

volakedy davno mal kamarat tohto bandita a jak sme krutili ,tak sme krutili,stale to znelo ako melodicky zvonek  Bavím sa skvele
potom som postavil take krpate 10W lampove radio a na ten isty reprak z toho komba to zacalo normalne hrat a v kapele sme zacali pocut aj tohto gitaristu  :)

niekedi je lepsi trandakovy amp ,ako zly lampovy ,ale Peavey je firma od ktorej by som nechcel ani jedno.
S tou poslednou vetou úplne súhlasím.Ale zasa kufre na gitaru nemusia byt zlé Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #28 kedy: 18. Jún , 2009, 15:29:30 »

ale Peavey je firma od ktorej by som nechcel ani jedno.

Podobne.  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #29 kedy: 18. Jún , 2009, 15:29:55 »

Podobne.  Na zdravie!

a si aj niekedy od nich nieco skusil?  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.