Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Jún , 2024, 12:11:48
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: topfest 2009  (Prečítané 11640 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #45 kedy: 28. Jún , 2009, 21:04:35 »

vsak sa neboj povedat rovno, ze si nechcel mat scvrknutu ritku, ci to znova nevyhori, este k tomu pocas akcie  ha ha ha
asi tak Bavím sa skvele
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 28. Jún , 2009, 21:13:03 »

bol som . z kapiel som moc nemal  Bavím sa skvele nejako som sa nevedel k nim dostat . voda bola dobra takze sme sa aj pokupali .
a uzil som si hlavne kabat aj ked ich moc nemusim . ale takto live . cely koncert sme sa valali v tom obrovskom bahne napravo . stratil som v nom aj tricko  Bavím sa skvele a uz sa nenaslo .. kasa ako ma byt parada
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #47 kedy: 28. Jún , 2009, 21:16:41 »

nebojis sa infekcie ? ja by som tam nevosiel ani za 100 Eur - som hygienik  Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #48 kedy: 28. Jún , 2009, 22:04:24 »

ja som bol teraz vyraziť opicu a moje dojmi z festu sú asi takéto.




pre rýpalov: tá fotka nemá ukázať aký som čávo, koľko vypijem a neviem čo. má vyjadriť môj pocit z festu po zdravom zrekapitulovaní.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
udry
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 28. Jún , 2009, 22:22:24 »

 To by ma zaujimalo pre koho a načo tie kapely vlastne hrali. Pre tych ........   válajucich sa v tom blate ?  Bleee  Bleee  Bleee  Bavím sa skvele
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #50 kedy: 28. Jún , 2009, 22:24:16 »

To by ma zaujimalo pre koho a načo tie kapely vlastne hrali. Pre tych ........   válajucich sa v tom blate ?  Bleee  Bleee  Bleee  Bavím sa skvele

ááááále, nebuď zlý :) nebyť alkoholu a iných vedomieovplyvňujúcich prostriedkov tak tie kapely hrajú pre nudný mŕtvy dav.  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 28. Jún , 2009, 23:37:26 »

Bol to ppci fest.Skoda ze sme mali meskanie - planovali sme vyrazit zo SK o 10tej,ale natiahlo sa to na pol 12 kym sme sa stretli a kupili listky. Cesta bola napicu  Popiskujem si Prisli sme akurat ked tublatanka skoncila,ale kym sme auto zaparlovali na zelenj vode , rozlozili stany, prezliekli sa tak som stihol konfliktacke outro. Trocha ma stve ze som konflikt tuo sezonu nevidel ,ale co uz... SKA-P hrali super, velmi ska nepocuvam ale davnejsie som jednu dobu fical na ich albume el vas del obero ,alebo nejak tak  No hanbím sa.. z ktoreho zahrali hity , co ma potesilo...avsak dojebany z cesty a uplne triezvy , bol som trocha bez nalady. Az kym som sa pocas pripravy Bizkitov nenarval dopredu.  Limp Bizkit boli super. Masakralny zvuk, dobra haluz bola aj to ked zahrali na poctu Michaela Jacksona tak sa pocas songu Behind Blue Eyes na chvilu rozprsalo a potom hned prestalo. Vyskakal som sa poriadne v predu, neskor som dosiel k Johnzovi  ha ha ha ale potom ma uz boleli velmi nohy tak som siel dozadu. Od bizkitov sme sli s kamosmi trocha na pivo a odtial na Odpad. Velmi ma potesili, len skoda ze som musel ist viac dopredu aby bolo zretelnejsie pocut gitary. Potom zase pivo a sli sme na Bcovy stage kde hrala myslim nejaka madarska kapela (spievala tam taka kratkovlasa blondyna) trocha sme est eporobili kolecka po areali a nakoniec sli cez cestu do arealu. Dalsi den s radostou ze uz neprsi otvaram vodku  Ja som čert.. po rannej prechadzke po areale zelenej vody sme sa vybrali na zvukovku teamu a toi mi den zlepsilo este viac.Potom sme sa sli do mesta najset takze Bank of Joe a Devil street som bohuzial nestihol , vratili sme sa pocas slobodky zmoknuty jak svine, takze sme do auta. A ptri aute a stanoch sme boli az kym nezacal Team. Tosme sa hned rozbehli dole pred stage, bohuzial sme nestihli Prievan v penazenke  Smútim Ale cely koncert sme s kamosom boli vpredu a bol som prekvapeny. Nieco take som necakal, fakt, klobuk dole  Zdravíčko ci uz ide o zvuk, svetelnu show , palov spev... masaker. Po Teame zase na pivo a neskor na Hasiaci Pristroj. Pocas kabatov som sedel v stanku s pivom kedze moj vztah ku kapele kabat je asi taky ako aj ku kapele polemic  Bleee Bleee Bleee Ale zas taky ohnostroj som videl prvykrat v zivote :-)
Na konci ma vsak maximalne sklamalo HT. Set zacali s novymi songami ,ktore sa mne (a urcite niesom sam) vobec nepacia. Uplne inac by to mozno vyzeralo ak by zacali so Stenou. Ale to je jedno , po zhliadnuti ich noveho klipu som uz od nich aj tak vela necakal. Pomoooc! Ked hrali u nas v aprili (este s Branom z BaronBlade) tak to bolo omnoho lepsie. Potom nasledoval pokus o spanok - neuspesny a tak som sa prehadzoval cca od 4tej do pol 8mej v mokrom stane , kedze som niekde odjebal tu blbost co sa dava na vrch vetracky ,aby donho nenaprsalo ha ha ha Inac absolutna spokojnost- az na to pivo , neschopnost opit sa a tojky
 
« Posledná zmena: 28. Jún , 2009, 23:40:22 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #52 kedy: 29. Jún , 2009, 10:25:13 »

inac ja nechapem, ani naco sa opijat - zabavit sa da aj bez chlastu...sak dam si do nalady nejake tri piva a to je vsetko  :)
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 29. Jún , 2009, 10:35:01 »

inac ja nechapem, ani naco sa opijat - zabavit sa da aj bez chlastu...sak dam si do nalady nejake tri piva a to je vsetko  :)

a chlastat aj bez zabavy kazda minca ma dve strany Žmurk
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #54 kedy: 29. Jún , 2009, 10:44:02 »

presne :) alebo ten slogan, ze viem sa bavit aj bez nealka  Bavím sa skvele
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 29. Jún , 2009, 11:25:47 »

jo , ja na koncertoch nepijem - pokial ide o kapely ktore ma zaujimaju , ako boli tuna napr. limp bizkit, ska-p ,odpad...
Ale v sobotu som s achcel trocha viac zabavit, kedze islo o prvy fest na ktorom som nebol autom,alebo pracovovne, ale len tak ... ale nevadi, pali mi vytvoril naladu za 10poldeci vodky a rano mi ani zle nebolo  Na zdravie! To tie iva nedokazali :D
« Posledná zmena: 29. Jún , 2009, 11:26:59 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #56 kedy: 29. Jún , 2009, 11:32:58 »

inac ja nechapem, ani naco sa opijat - zabavit sa da aj bez chlastu...sak dam si do nalady nejake tri piva a to je vsetko  :)
Bavím sa skvele dojdi do MA a ja ti to nechapanie vysvetlim 1.2....  Bavím sa skvele
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #57 kedy: 29. Jún , 2009, 11:37:09 »

presne :) alebo ten slogan, ze viem sa bavit aj bez nealka  Bavím sa skvele

to mas tym ze ty ides na fest kvoli tym kapelam a ja sa tam idem kvalitne ozrat  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #58 kedy: 29. Jún , 2009, 11:53:09 »

Bavím sa skvele dojdi do MA a ja ti to nechapanie vysvetlim 1.2....  Bavím sa skvele

sak toho sa bojim, isto nebudem za tebou/vami stihat  Je mi do plaču  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #59 kedy: 29. Jún , 2009, 11:55:17 »


pekny pankorok  :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.