Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:49:53
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SUHR gitary  (Prečítané 38369 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« Odpoveď #135 kedy: 21. Máj , 2011, 01:00:59 »

Tazky masaker, len skoda toho FR. Smútim Osobne mam v pici aj celu gitaru, ked to tam spati FR. Samozrejme moj nazor, moj vkus.

mne sa nepači ani to FR, ani drevo na krk/hmatnik , ani krytky zadne :D
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #136 kedy: 09. Jún , 2011, 03:36:53 »

... pozeram chalani ze tu vidim aj negativne uvahy o tejto znacke takze sem rad nieco hodim. Velmi dlho som vahal nad Suhr a nakoniec som sa aj tak ako vzdy rozhodol:



... Suhr - 10th Anniversary Limited Edition. Hned som pochopil preco patri spolu s PRS a Gibson k top, ked som na takej nezapojenej gitare presiel po strunach znela ako klavir. Vyberovy mahagon podobne ako PRS robi svoje. A to som si ako debil roky myslel ze najdolezitejsie su snimace :) Nepovazujem sa za nejakeho znalca gitar, ale prve co mi udrelo do ucha bola obrovska citatelnost tonu a ciste ziarive stredy. To drevo vyborne rezonuje. K tomu Dough Aldrich snimace ktore zneju fakt dobre takze ziadne BKP tam nakoniec ani nedam ako to byva mojim zvykom :)  A k tomu vsetkemu ta gitara vyzera nadherne a dobre sedi v ruke. Pocuval som velke chvaly a recenzie tiez nieco vraveli, a nesklamal som sa. Ta gitarka dokaze zniet ako strat a aj ako gibsona, ale myslim ze jej prednosti moc nevyniknu ak ju clovek zapoji na nejaky vyhuleny hi-gain s EMG ziaricmi alebo capne na Behringer :-) Ak tu niekto vaha nad touto znackou nech si ju kludne zozenie, je to velmi dobra gitara. Neviem ako ine modely, ale tento urcite ...
« Posledná zmena: 09. Jún , 2011, 05:03:09 od cembo » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #137 kedy: 09. Jún , 2011, 08:11:16 »

nadherna!  Beeee verim ze hra popici, ja by som uz gitaru s floydom ale nechcel asi, nech dobre sluzi
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #138 kedy: 09. Jún , 2011, 08:37:01 »

ja ked vidim gitaru s tremolom, tak sa vo mne zapne antislintaci mechanizmus  :) ale odhliadnuc od toho krasny top aj farba. ked pises, ze uz nasucho pekne rezonuje, tak verim, ze musi hrat bombovo aj cez snimace a neviem preco by nemohla byt dobra aj na hajgejn  metale Beeee
« Posledná zmena: 09. Jún , 2011, 08:38:12 od styrioci » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #139 kedy: 09. Jún , 2011, 10:00:26 »

... pozeram chalani ze tu vidim aj negativne uvahy o tejto znacke takze sem rad nieco hodim. Velmi dlho som vahal nad Suhr a nakoniec som sa aj tak ako vzdy rozhodol:



... Suhr - 10th Anniversary Limited Edition. Hned som pochopil preco patri spolu s PRS a Gibson k top, ked som na takej nezapojenej gitare presiel po strunach znela ako klavir. Vyberovy mahagon podobne ako PRS robi svoje. A to som si ako debil roky myslel ze najdolezitejsie su snimace :) Nepovazujem sa za nejakeho znalca gitar, ale prve co mi udrelo do ucha bola obrovska citatelnost tonu a ciste ziarive stredy. To drevo vyborne rezonuje. K tomu Dough Aldrich snimace ktore zneju fakt dobre takze ziadne BKP tam nakoniec ani nedam ako to byva mojim zvykom :)  A k tomu vsetkemu ta gitara vyzera nadherne a dobre sedi v ruke. Pocuval som velke chvaly a recenzie tiez nieco vraveli, a nesklamal som sa. Ta gitarka dokaze zniet ako strat a aj ako gibsona, ale myslim ze jej prednosti moc nevyniknu ak ju clovek zapoji na nejaky vyhuleny hi-gain s EMG ziaricmi alebo capne na Behringer :-) Ak tu niekto vaha nad touto znackou nech si ju kludne zozenie, je to velmi dobra gitara. Neviem ako ine modely, ale tento urcite ...
gratulujem, super volba  Na zdravie!
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #140 kedy: 09. Jún , 2011, 13:08:42 »

... pozeram chalani ze tu vidim aj negativne uvahy o tejto znacke takze sem rad nieco hodim. Velmi dlho som vahal nad Suhr a nakoniec som sa aj tak ako vzdy rozhodol:



... Suhr - 10th Anniversary Limited Edition. Hned som pochopil preco patri spolu s PRS a Gibson k top, ked som na takej nezapojenej gitare presiel po strunach znela ako klavir. Vyberovy mahagon podobne ako PRS robi svoje. A to som si ako debil roky myslel ze najdolezitejsie su snimace :) Nepovazujem sa za nejakeho znalca gitar, ale prve co mi udrelo do ucha bola obrovska citatelnost tonu a ciste ziarive stredy. To drevo vyborne rezonuje. K tomu Dough Aldrich snimace ktore zneju fakt dobre takze ziadne BKP tam nakoniec ani nedam ako to byva mojim zvykom :)  A k tomu vsetkemu ta gitara vyzera nadherne a dobre sedi v ruke. Pocuval som velke chvaly a recenzie tiez nieco vraveli, a nesklamal som sa. Ta gitarka dokaze zniet ako strat a aj ako gibsona, ale myslim ze jej prednosti moc nevyniknu ak ju clovek zapoji na nejaky vyhuleny hi-gain s EMG ziaricmi alebo capne na Behringer :-) Ak tu niekto vaha nad touto znackou nech si ju kludne zozenie, je to velmi dobra gitara. Neviem ako ine modely, ale tento urcite ...

gratulujem vitaj v klube SUHR-istov Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #141 kedy: 09. Jún , 2011, 18:56:15 »

ja ked vidim gitaru s tremolom, tak sa vo mne zapne antislintaci mechanizmus  :) ale odhliadnuc od toho krasny top aj farba. ked pises, ze uz nasucho pekne rezonuje, tak verim, ze musi hrat bombovo aj cez snimace a neviem preco by nemohla byt dobra aj na hajgejn  metale Beeee

... :) samozrejme ze je dobra ne hi-gain, len som chcel povedat ze tie vlastnosti (zafarbenie, dynamika, rezonancia ...) tak nevyniknu, a pri amp simulacii by ta gitara neznela o nic lepsie ako taky ESP horizon. S takym cornfordom je to velmi vhodna kombinacia: ... takto podobne znie ked stiahnem drive potenciometrom na gitare (nie na zosilovaci) na 20% na higain kanale ...
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #142 kedy: 09. Jún , 2011, 19:14:06 »

... dakujem chlapi Na zdravie! ... teraz konecne zistujem ake to je byt spokojny zo gitarou. Zohnal som ju velkou nahodou cisto novu, nehranu od jedneho stareho zberatela a muzikanta. Az od neho som sa dozvedel ze tento model osobne kontroloval a podpisal John Suhr a vysiel medzi 08-09 len v 100 kusoch. Je v podstate postavena na modeli Suhr Modern. Zaujimave video o suhr: ... a tento 10LE model ukazka: ...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #143 kedy: 09. Jún , 2011, 21:10:07 »

cembo, s akym aparatom to vlastne pouzivas ten suhr? :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #144 kedy: 09. Jún , 2011, 21:13:35 »

cembo, s akym aparatom to vlastne pouzivas ten suhr? :)
Cornford.
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #145 kedy: 09. Jún , 2011, 21:28:53 »

... jj, Cornford Hellcat. Ale nemam zatial bednu len PDI-03 s cabinet simulaciou a z toho line out ...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #146 kedy: 09. Jún , 2011, 21:36:39 »

tichucko zavidim..
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #147 kedy: 09. Jún , 2011, 21:51:28 »

cembo ak si spravne pamatam ma hellcat od cornfordu, pisal to tu niekedy pol roka-rok dozadu, ako spravny brit drzi vlajku velkej britanie aspon v aparatoch, dobre si pamatam cembo, ci ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #148 kedy: 09. Jún , 2011, 22:09:50 »

cembo ak si spravne pamatam ma hellcat od cornfordu, pisal to tu niekedy pol roka-rok dozadu, ako spravny brit drzi vlajku velkej britanie aspon v aparatoch, dobre si pamatam cembo, ci ?

... :) ani nie tak brit ako skor Commonwealth, Ale Hellcat by to u mna vyhral aj keby bol americky ...
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #149 kedy: 18. Júl , 2011, 12:36:21 »

joe ani ten kato neni lepsi?
tato otazka  nie jie na mieste ,dones poskusame asi odides s placom,ver  Slovenskym struhacom. 
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 22 otázok.