Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 11:59:14
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SUHR gitary  (Prečítané 38388 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #30 kedy: 22. Jún , 2009, 10:48:29 »

mne sa dizajnovo tiez nejako nelubia, ale paci sa mi co z nich pocujem..

no nato sa presne pytam :)
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 22. Jún , 2009, 10:59:24 »

udry mas vo vela veciach pravdu, na druhej strane tradicne koncepty sa pomerne dobre drzia stale, ajked casto v kombinacii s modernymi prvkami. mozno ten USB kluc bude fender  ha ha ha Na zdravie!

Fender VG Stratocaster alebo Gibson SG Robot - ma nieco podobne future v ponuke ESP, Schceter alebo Suhr? Myslim nie, pekne sa drzia tradicii, ktore vytycili F a G.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 22. Jún , 2009, 11:10:41 »

ked sa pozries na odvetvie hudobnych nastrojov, tak nemozes popriet pokrok  :)
Zaznamenané

o-yep sro
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #33 kedy: 22. Jún , 2009, 11:53:14 »

ked sa pozries na odvetvie hudobnych nastrojov, tak nemozes popriet pokrok  :)
Mne sa Suhr páči.Ak dožijem/akoby Rudy povedal/tak si to kúpim.Alebo ked bude žena lepšie zarábat,tak mi ho kúpi Beeee
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 22. Jún , 2009, 12:01:56 »

Mne sa Suhr páči.Ak dožijem/akoby Rudy povedal/tak si to kúpim.Alebo ked bude žena lepšie zarábat,tak mi ho kúpi Beeee
Nekupuj predražene chujoviny. Beeee
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 22. Jún , 2009, 12:33:23 »

Mne sa Suhr páči.Ak dožijem/akoby Rudy povedal/tak si to kúpim.Alebo ked bude žena lepšie zarábat,tak mi ho kúpi Beeee

Nezavádaj  Žmurk

Uz Ta vidim ako kupujes Suhr za 3000 EUR. Naco? Ked zoberiem tu hnusnu repliku Tele, tak za take love ti ju vystruzlika vo Fender Custom MegaVoodooBuiltMajster a verim, ze bude aj lepsie hrat.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 22. Jún , 2009, 12:46:43 »

ti nejak moc lezi v zaludku ten suhr  Bavím sa skvele
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #37 kedy: 22. Jún , 2009, 12:50:13 »

nepredava nahodou spyros fendre?  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 22. Jún , 2009, 12:51:56 »

nepredava nahodou spyros fendre?  Bavím sa skvele Na zdravie!

Ta inak uz nie, lebo som nedavno menil Tele za SG... budem sa smazit v pekle!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #39 kedy: 22. Jún , 2009, 13:14:47 »

Nezavádaj  Žmurk

Uz Ta vidim ako kupujes Suhr za 3000 EUR. Naco? Ked zoberiem tu hnusnu repliku Tele, tak za take love ti ju vystruzlika vo Fender Custom MegaVoodooBuiltMajster a verim, ze bude aj lepsie hrat.
;DNo ja mám rád pekné veci,takže to skutočne nevylučujem Na zdravie!.Mne sa tie nástroje už dávno páčia/aj značka Anderson/Takže uvidíme...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #40 kedy: 22. Jún , 2009, 13:17:59 »

Nezavádaj  Žmurk

Uz Ta vidim ako kupujes Suhr za 3000 EUR. Naco? Ked zoberiem tu hnusnu repliku Tele, tak za take love ti ju vystruzlika vo Fender Custom MegaVoodooBuiltMajster a verim, ze bude aj lepsie hrat.
Nieje skoda prispievat do tejto temy, ak si pravdepodobne odporcom tychto gitar ? :)
Hraj si na Fender, SG a hocico ine, ale nemusis špatit meno firme, ktora vyraba vcelku slusne nastroje. Ze su drahe? a co ? to je ich politika, ako aj politika roznych predajcov v roznych shopoch.  Žmurk
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #41 kedy: 22. Jún , 2009, 14:09:43 »

Ta šme še pobavííííli  Na zdravie!

PS: Vizualne tie ich Telecastre su grc. Neviem, co tam chceli vylepsit na dokonalom tvare. Len sa zosmiesnili.

 ?§!. ohmygod
mohol by si vediet, ze gro vyroby u SUHR tvori custom order / custom shop. Podla toho, ako extravagantne tento "fender like" vyzera, je mozne, ze to bude custom order, kazdemu reze nieco ine, no seriovky vyzeraju uplne standardne, neviem co sa ti nezda.
Podla mojho nazoru robia prekrasne nastroje, daleko daleko za mnohymi gitarami, urcite ako niekto podotkol nie je Suhr ako Suhr, maju aj lacnejsie, respektive cenovo dostupnejsie alternacie ..

Hral som na dvoch, jeden bol modern a druhy standard. Oba hrali ako blazon, standard mal pre mna menej pohodlnejsi krk, ale to je len otazka volby, kedze maju x typov krkov na vyber. Vypracovanie bolo monstrozne, neviem ci som videl krajsie urobene nastroje. V tom istom obchode som hral na 513 za 4000 libier, co bola priblizne rovnaka suma ako stal suhr, no mal som pocit, ze Suhr bol o krok pred nou. Pritahovat Ta Suhr ako firma nemusi, ale rozhodne si myslim, ze je to jedna z poslednych firiem na ktore by som reagoval tvojim stylom ... "ani ma to nezaujima"
Pokial mas doma 50 rocne gibsony, tak by som mozno pochopil, ze nie si ochotny pokukavat po "modernych" nastrojoch, kedze mas doma gitary povazovane za svaty gral, ale verim, ze aj Suhr by ta ohuril. Takisto podobne firmy ako uz spominany Anderson, alebo Tyler, rovnako famozne nastroje, kazdemu chuti nieco ine, ale ked raz gitara hra, tak hra .. checkni nejaky Suhr, ak aj potom povies, ze je to stale nezaujimava firma, tak beriem

 Na zdravie!
« Posledná zmena: 22. Jún , 2009, 14:10:56 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 22. Jún , 2009, 14:44:40 »

Nieje skoda prispievat do tejto temy, ak si pravdepodobne odporcom tychto gitar ? :)
Hraj si na Fender, SG a hocico ine, ale nemusis špatit meno firme, ktora vyraba vcelku slusne nastroje. Ze su drahe? a co ? to je ich politika, ako aj politika roznych predajcov v roznych shopoch.  Žmurk

Ja "spatim" konkretne len vyzor tych Telecastrov. Ked ty nad nimi onanujes, respektujem. Za tie prachy to isto musi hrat. Druha vec, co si nacal, ze mam svoj nazor = iny ako tvoj na rozne "repliky" Fenderu a Gibsonu od inych znaciek, nielen od majstrov gitararov. Mam skocit z prizemia a zabit sa teraz preto?

Add ta politika: Ked su drahe tie gitary od vyroby, tak tazko budu v obchode zrazu lacne.

PS:  Na zdravie!  Bavím sa skvele  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #43 kedy: 22. Jún , 2009, 17:06:29 »

spyrosa neberte vazne, on ma len uchylku na telecaster a nevie prekusnut, ze ina firma robi vizualne krajsie tele ako fender  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #44 kedy: 22. Jún , 2009, 18:03:37 »

spyrosa neberte vazne, on ma len uchylku na telecaster

Kazdy mame nieco.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.