Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 10:16:58
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SUHR gitary  (Prečítané 38384 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« kedy: 21. Jún , 2009, 18:16:55 »

stretli ste sa s nimi niekto? v poslednej dobe citam, ze ani take musicmany sa nato nechytaju :D neviem no, ale tato znacka na europskom kontinente sa mi zda trochu neznama :)

http://www.suhrguitars.com/
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 21. Jún , 2009, 18:25:01 »

Suhr je pecka. Tam kde Fender konci, zacina Suhr + to, co bolo na zaciatku Fendra.  Bavím sa skvele

Rozhodne kralovske nastroje. :) O com svedci aj kopec profikov, ktori na tom hraju. Napr. Uplny kral Guthrie Govan.  Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 21. Jún , 2009, 19:01:44 »

Suhr je pecka. Tam kde Fender konci, zacina Suhr + to, co bolo na zaciatku Fendra.  Bavím sa skvele

Rozhodne kralovske nastroje. :) O com svedci aj kopec profikov, ktori na tom hraju. Napr. Uplny kral Guthrie Govan.  Zdravíčko
No,že kralovsky vypadaju ešte neznamena,že aj kralovsky "hraju". Je to tiež delene do kategorii,takže asi nebude Suhr ako Suhr. Aj ked bezpochyby tym "reklamnym" gitaristom dali špičkove nastroje. Na zdravie!
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 22. Jún , 2009, 02:06:23 »

To co v japan ESP ... cena pre.ebana do astronomickych vysin a co z toho?Velke hovno .... Dame dobre kusky znamym menam a mame o reklamu postarane ... no a mozme strielat ceny ako sa nam paci ...
« Posledná zmena: 22. Jún , 2009, 02:06:56 od GHS » Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #4 kedy: 22. Jún , 2009, 06:09:52 »

Máš namysli ESP Iron cross? Tie gitary sú len pre bohatých hráčov alebo zberateľov. Aj keď by som bol zberateľ neviem k čomu by mi bol nejaký signature model na ktorom james h. nikdy nehral.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 22. Jún , 2009, 06:48:19 »

Suhr je pecka. Tam kde Fender konci, zacina Suhr + to, co bolo na zaciatku Fendra.  Bavím sa skvele

Ta šme še pobavííííli  Na zdravie!

PS: Vizualne tie ich Telecastre su grc. Neviem, co tam chceli vylepsit na dokonalom tvare. Len sa zosmiesnili.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 22. Jún , 2009, 06:53:26 »

Ta šme še pobavííííli  Na zdravie!

PS: Vizualne tie ich Telecastre su grc. Neviem, co tam chceli vylepsit na dokonalom tvare. Len sa zosmiesnili.


Ach jaj...  Bavím sa skvele
Ja som na tom hral asi dva krat. Ty tiez asi, vsak ? :)
Vizualna stranka ma netrapi, uz som z toho vyrastol.  Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 22. Jún , 2009, 07:01:58 »

Ja som na tom hral asi dva krat. Ty tiez asi, vsak ? :)
Vizualna stranka ma netrapi, uz som z toho vyrastol.  Na zdravie!

Ja ani raz a ani potom netuzim. Poriadna gitara ma dobre hrat a rovnako dobre vyzerat. Takych je na svete kopec, tak preco by som mal skusat tieto opachy?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #8 kedy: 22. Jún , 2009, 07:07:04 »

Ja ani raz a ani potom netuzim. Poriadna gitara ma dobre hrat a rovnako dobre vyzerat. Takych je na svete kopec, tak preco by som mal skusat tieto opachy?
Si sef...  Zdravíčko Mne sa hnusi telecaster a hra jak vino. Cize tu to tvoje pravidlo velmi neplati. A hnusi sa x ludom, teda aspon tym, ktorych poznam.  Žmurk

Neskusaj, ani sa ich nedotkni !  Bavím sa skvele
 Na zdravie!

Edit: Hlavne su viac vychovanejsie ako Fender. Ale to je individualne. Mal som v ruke uz brutalne Fendre. Lenze tie tu nemozu byt večne, co uz dokazuje aj niekolko pripadov. Klasicky trh.
« Posledná zmena: 22. Jún , 2009, 07:09:30 od Branko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #9 kedy: 22. Jún , 2009, 07:10:01 »

Mal som chvíľu SUHR Stratocaster požičaný, výborný nástroj, ale ja osobne necítim potrebu vylepšovať telecaster alebo Stratocaster, takže by som si to tiež nekúpil... Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 22. Jún , 2009, 07:36:17 »

Si sef...  Zdravíčko Mne sa hnusi telecaster a hra jak vino. Cize tu to tvoje pravidlo velmi neplati. A hnusi sa x ludom, teda aspon tym, ktorych poznam.  Žmurk

No vidis, z vizualu si uz vyrastol a do Telecastru dorasties coskoro  Na zdravie!

Neskusaj, ani sa ich nedotkni !  Bavím sa skvele Na zdravie!

Dobra rada nad zlato, budem sa jej drzat.

Edit: Hlavne su viac vychovanejsie ako Fender. Ale to je individualne. Mal som v ruke uz brutalne Fendre. Lenze tie tu nemozu byt večne, co uz dokazuje aj niekolko pripadov. Klasicky trh.

Mam pocit hraniciaci s istotou, ze o 50 rokov, ked sa budeme s palickami prechadzat v parku, tak o Suhr nebude ani slychu, ale Fender s Gibsonom budu stale krali. A mozno to nebude ani kvalitou, ale urcite tym klasickym trhom. Ten pocit moze naburat len taka udalost, ze by sa doktor Fico stale sefom Svetovej banky alebo Medz. menoveho fondu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #11 kedy: 22. Jún , 2009, 07:42:24 »

...
Dobra rada nad zlato, budem sa jej drzat.
...
Som rad, ze sa budes drzat mojich rad.  Na zdravie!
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 22. Jún , 2009, 07:50:55 »



Mam pocit hraniciaci s istotou, ze o 50 rokov, ked sa budeme s palickami prechadzat v parku, tak o Suhr nebude ani slychu, ale Fender s Gibsonom budu stale krali.

Ja mam pocit /sice nehraničiaci s istotou/ ,že ak bude hudba napredovat tak ako napreduje o 50 rokov  po Gibson a Fender nikto ani nepachne. Už teraz tie značky medzi sučasnymi "modernymi" kapelami  moc nevidiet. :)
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #13 kedy: 22. Jún , 2009, 07:55:16 »

Ja mam pocit /sice nehraničiaci s istotou/ ,že ak bude hudba napredovat tak ako napreduje o 50 rokov  po Gibson a Fender nikto ani nepachne. Už teraz tie značky medzi sučasnymi "modernymi" kapelami  moc nevidiet. :)

hm..... o tom by sa dalo celkom uspesne pochybovat.  Na zdravie!
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
udry
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 22. Jún , 2009, 08:13:40 »

hm..... o tom by sa dalo celkom uspesne pochybovat.  Na zdravie!
No,ja tu o 50 rokov nebudem/ani o 20/.  Ale to,že je tu Gibson a Fender  60 rokov neznamena,že tu bude dalšich 50. A  predpokladam,že pomaly vymiznu aj lampače,gitarove boxy a všetky tie ozruty. To čo nastalo v ere klavesov,nastane aj v ere gitar. aparatur. Doba,ked gitarista pojde na poduim s USB klučom /alebo niečim podobnym/ kde bude mat pripravene zvuky už nie je tak daleko.  :) 
« Posledná zmena: 22. Jún , 2009, 08:14:27 od udry » Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 23 otázok.