Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 11:06:32
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Squier gitary  (Prečítané 32746 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #30 kedy: 01. Jún , 2010, 23:11:06 »

Korea alebo Cina, uz si presne nepamatam, 2010.
« Posledná zmena: 01. Jún , 2010, 23:11:25 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
GHS
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 01. Jún , 2010, 23:13:07 »

 No vidis ... rozdiel jak svina
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #32 kedy: 01. Jún , 2010, 23:17:54 »

v nasich blbych obchodoch su skoro vsetky gitary otrasne, nenastavene, neladiace a pod. jedno ci su drahe / lacne. normale z toho nechapem, tam sa potom dost straca zmysel kamennych predajni, este ked ti predavac naviac povie ze nezapne ti ani toho blbeho fender blues juniora lebo sak to je lampove  ?§!. to by sa muselo zhavit (asi rok a pol dozadu  v jednom z obchodikov na medenej)
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 01. Jún , 2010, 23:23:37 »

no to som este nenapisal ze pan za pultom nam povedal ze mame hrat totalne potichu lebo vedla je banka ... povodne sme isli skusat strat a skusaj ho na sucho len ... popri tom som chytil do ruky aj tie skveri ... by som chcel vediet co by mi povedal keby som si isiel kupit bicie co tam mali ...
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #34 kedy: 05. Jún , 2010, 19:21:01 »

no to som este nenapisal ze pan za pultom nam povedal ze mame hrat totalne potichu lebo vedla je banka ... povodne sme isli skusat strat a skusaj ho na sucho len ... popri tom som chytil do ruky aj tie skveri ... by som chcel vediet co by mi povedal keby som si isiel kupit bicie co tam mali ...
Ten pan je ko....,asi ma to v hlave dojebane .
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #35 kedy: 05. Jún , 2010, 19:38:44 »

Tak ja neviem, mám 20 ročného squiera a som max. spokojný a teraz som neodolal jednému squier standart. Chodil som občas niečo kuknúť do hudobnín a vždy som trošku poskúšal-a na koniec je môj. Čo sa týka opracovania - veľmi slušné Si píš!!!!! samozrejme čo sa týka nastavenia, takmer žiadne, ale to si aj tak rád urobím sám. Inak na týchto standartoch sú alnico snímače a čo sa týka zvuku, mám pocit, že rozhodne lepšie ako na mexickom fendri-toť môj názor. Akurát kobylový sa chystám prehodiť.
Zaznamenané

mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #36 kedy: 05. Jún , 2010, 21:00:40 »

Snímač tlačí len nemá ten zvuk čo chcem. A mám 64 vintage stagger alnico 5 od roberta a to je podstatne iný zvuk.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #37 kedy: 31. Január , 2011, 15:39:55 »

podelim sa s vami o zaujimavu skusenost... pred tyzdnom sme s kamosom skusali lampace a mali sme Squier Bullet najlacnejsi s 10nami strunami ladeny do Dcka... normalne som sa z toho zvuku skoro posral :) stratoidny zvuk ako sa patri... samozrejme sa nam ale ku koncu hned posral prepinac snimacov, ale zvuk bol super... cize planujem si zohnat bullet, uz mam jeden vyhliadnuty, nahodim 10tky struny a uvidim co to da  Na zdravie!
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #38 kedy: 31. Január , 2011, 15:46:07 »

ked uz nic ine aspon usetris no  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #39 kedy: 31. Január , 2011, 15:48:33 »

ked uz nic ine aspon usetris no  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
PigDog
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 20. Jún , 2011, 13:43:29 »

squierky su na prd, ako na prvy rok a pol dobre ale potom to uz nestaci, a k tym humbuckerom, hh teraz vyrabaju fenderky vsetky svoje serie takze ja sa priklanam k tej original fenderovskej strane
Zaznamenané
yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #41 kedy: 01. November , 2012, 09:43:33 »

ja mam jeden osarpany squier bullet cervenej farby a hra velmi dobre.a druhy mam squier strat made in indonesia a po chlebe.ten som kupil na moju triciatku v roku 2004 za 5990 sk.a nestazujem sa.seper zvuk.
Zaznamenané
pyro
nováčik
*
Príspevkov: 19



« Odpoveď #42 kedy: 01. November , 2012, 10:03:50 »

pri squierkach zalezi od kusu, poznam jedenho "poloprofesionalneho" gitaristu ktory s tym koncertoval so stratom squier a vobec sa nestazoval. Neskor ale presiel na ibanez   ha ha ha
Zaznamenané
yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #43 kedy: 01. November , 2012, 10:27:31 »

mas praudu,aky trafis taky mas.ja na tan indinesky som dal od sivcaka zamykatelne ladiace a po pi......
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #44 kedy: 01. November , 2012, 11:31:54 »

Stále mám doma Squiera Bullet Strat a gitara je to celkom zaujímavá. Bol som strašený zlými krkmi, mám ju 5 rokov a už 5 rokov má táto gitara hrubé struny (11) a krk je rovný. Splnila svoj účel, potešila, vtedy stála 4000 Sk a za tie peniaze to bolo muziky až až.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.