Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:36:03
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Squier gitary  (Prečítané 32711 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 05. Júl , 2009, 20:56:24 »

hmm si si isty ze si to chces objednat z thomann.de? taketo zaciatocnicke packy sa daju kupit aj v muzikeri pripadne marrise. Tam mas aspon sancu si vyskusat z tych gitar nieco co bude najmensi pruser..
Zaznamenané

mattwej007
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #16 kedy: 06. Júl , 2009, 19:54:21 »

teraz rozmyslam ze si kupim ojazdenu cez inzerat a to bude asi najlepsie
Zaznamenané

PRS Tremonti Custom SE

Engl Gigmaster 15 Head
Engl E112VB PRO Cab
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 07. Júl , 2009, 22:58:26 »

Mali ste niekto v rukách model Johna 5 ? http://www.thomann.de/de/fender_squier_john5_signature_tele.htm?sid=936b8021777637412f9d20b9068f0939  Ak áno , ako sa vám pozdávala ? Bola hodná svojej ceny ? Resp nejaký väčši rozdiel ohladom Squierackých Tele ? samozrejme okrem snímačov...
« Posledná zmena: 07. Júl , 2009, 22:59:42 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
DistPedal
okukávač

Príspevkov: 3



« Odpoveď #18 kedy: 13. September , 2009, 08:24:02 »

prosim Vas nema niekto skusenosti so Squier affinity fat strat h-s-s   Huh!.....som total brutal  zaciatocnik a chcel by som si ho objednat z thomanna v packu s Fender Bullet 150 dsp combom.




poviem ti, toho squiera kamos ma a nie je zly, ibaze znie 50 krat lepsie, ked si ho prerobis na SSS, kamos to dnes urobil, squier a HB neju dokopy, ten kamos si dal nan snimace Guitarheads Hexsingle a tie na nom zneju lepsie
Zaznamenané

Yamaha Pacifica 112M - BL ( na nej budu snimace Guitarheads -prerobim ju na HSH)
Ibanez NDM2
Behringer GDI21
Behringer DM100
Soundking AK30A
Marshall JH-1
VOX Satchurator
Boss MT-2 Metal Zone
Boss MD-2 Mega Distortion
Boss DS-2 Turbo Distortion
Fender Frontman 15G
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #19 kedy: 14. September , 2009, 13:51:20 »

dneska akurat som hral na Squier Standard Strat s hambacom pri kobyle a uplna parada... jeden z najlepsich stratov na akych som hral... Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 14. September , 2009, 14:03:33 »

dneska akurat som hral na Squier Standard Strat s hambacom pri kobyle a uplna parada... jeden z najlepsich stratov na akych som hral... Na zdravie!

To si potom asi nehral na vela.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #21 kedy: 14. September , 2009, 14:39:58 »

To si potom asi nehral na vela.  Žmurk

nahodou na dost vela... aj na starych americkych  Na zdravie! ale tak kazdy ma ine stratocaster chute... niekto chce tenky strat niekto tucny  Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #22 kedy: 14. September , 2009, 15:33:35 »

....zrovna na Squier či už gitary alebo basy nemám zrovna vysokú mienku, za cenu niektorých nových sa dajú kúpiť celkom dobré jazdenky, pri tejto značke treba veľa hladať aby človek dostal obstojný kúsok.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #23 kedy: 20. Október , 2009, 12:04:24 »

splnil sa mi sen konečne vyrabaju  john5 signaturku s hlavou ako origoš tele Si píš!!!

neni nadherna Si píš!!! ma to bit kopia tej jeho drahej.....



http://www.squierguitars.com/products/index.php?partno=0301005506



dufam že bude lacna ako všetky Squier gitary :-D
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #24 kedy: 20. Október , 2009, 12:08:51 »

a hra to celkom singlovo aj  ha ha ha

http://www.youtube.com/watch?v=_8qaXM-DS5o]a ostava ten dobry coutry zvuk aj s hambačami
[url]http://www.youtube.com/watch?v=_8qaXM-DS5o
[/url]
Zaznamenané

daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #25 kedy: 24. Október , 2009, 15:38:23 »

co napr toto ? podla mna dost dobre za tie kese   Na zdravie!   + tuning dalsich 300eur  Bavím sa skvele
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
DistPedal
okukávač

Príspevkov: 3



« Odpoveď #26 kedy: 25. Február , 2010, 16:51:49 »

co myslite da sa zohnat dobry squier ?

ano da sa ked kupkis nejaky HSS (zmenil som mienku ked je tam snimac so strednym alebo vintage vystupom) a bachni tam DiMarzio PAF pro, bomba snimac, hral som na to a ten zvuk bol super, ako ked Wah pedal zastavis v polke... jednoducho super na vela stylov, ja momentalne pouzivam DiMarzio Dual Sound, co je povodna 4 zilova varianta DM super distortion, a hral som na oboch, ked mas Dual Sound na seriovom zapojeni, tak to znie rovnako ako super distortion, vystup aj vsetko. na paralelnom znie Dual Sound ako SSS stratocaster a nema ziadny brum. Ale na squiery lepsie sadne PAF pro, porovnaval som americky fender stratocaster s Dimarzio super distortionom a Floyd rose tremolom a FENDER stratocaster s floyd rose tremolom a snimacom Dimarzio PAF pro. Na squier ci fender su lepsie snimace so slabsim vystupom, a PAF pro je jednym z najlepsich, ake mozes dat na gitaru.
Zaznamenané

Yamaha Pacifica 112M - BL ( na nej budu snimace Guitarheads -prerobim ju na HSH)
Ibanez NDM2
Behringer GDI21
Behringer DM100
Soundking AK30A
Marshall JH-1
VOX Satchurator
Boss MT-2 Metal Zone
Boss MD-2 Mega Distortion
Boss DS-2 Turbo Distortion
Fender Frontman 15G
GHS
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 01. Jún , 2010, 23:03:44 »

 Vcera som bol v jednych hudobninach.Skusal som squier od cca 130 e do cca 300 e ... no , niesom akoze nejaky super znalec gitar ... ale som zvyknuty na urcity standard a zistil som ze to co ponukali v tom obchode boli totalne neopracovane,nedokoncene (alebo ako to nazvat) kusy ... strasne nieco.Neslo to naladit ... a je toho viac.Ja by som si to nekupil a odporucam aj zacinajucim gitaristom nekupovat nove gitari (v tomto pripade zn.Squier) .Hnusne neopracovane kusy dreva.Okolo prazcov lep ... no hnus.A dokonca tie drahsie kusy boli horsie ako tie lacnejsie ...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #28 kedy: 01. Jún , 2010, 23:06:38 »

Zaujimave. Ja som mal Squier Classic Vibe Tele Custom a ten bol opracovanim na urovni aj mexickych pripadne japonskych gitar. Zvuk tiez slusny.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
GHS
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 01. Jún , 2010, 23:10:37 »

Zaujimave. Ja som mal Squier Classic Vibe Tele Custom a ten bol opracovanim na urovni aj mexickych pripadne japonskych gitar. Zvuk tiez slusny.

 No ale kedy bola ta gitara vyrobena a kde???Heto boli vsetko čajna ...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.