Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 01:38:54
Strán: [1] 2 3 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Michael Jackson je mrtvy :( R.I.P.  (Prečítané 33759 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« kedy: 25. Jún , 2009, 23:15:20 »

Pop star Michael Jackson dead: report00:01 6/26/2009,
topnews, Reuters: Top News
LOS ANGELES (Reuters) - Pop giant Michael Jackson, who took to the stage as a child star and went on to set the world dancing to the thumping rhythms of his music for decades, died Thursday, TMZ website reported. He was 50.
« Posledná zmena: 25. Jún , 2009, 23:15:43 od Semish » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1 kedy: 25. Jún , 2009, 23:20:03 »

Ou Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #2 kedy: 25. Jún , 2009, 23:39:01 »

este to nie je oficialne. vie sa len o tom, ze mal infarkt a ozivili ho. aspon podla bbc news :D ostatnym portalom neverim
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 25. Jún , 2009, 23:59:58 »

Som za mumifikaciu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 26. Jún , 2009, 00:03:13 »

Bud je to genialne promo alebo sa rozpadol.

Kazdopadne v 80 rokoch bol skutocny kral popu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #5 kedy: 26. Jún , 2009, 05:53:09 »

Smutna sprava.
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #6 kedy: 26. Jún , 2009, 06:09:10 »

velmi smutna sprava jeden z najvačšich talentov čo kedy žil na tomto svete,Progi ty sa daj mumifikovat gitaru a aparat už maš Zdravíčko Zdravíčko
« Posledná zmena: 26. Jún , 2009, 07:07:10 od joe » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #7 kedy: 26. Jún , 2009, 06:11:53 »

Smutné...je toľko ľudí, ktorí by nechýbali....
Zaznamenané
hombre
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74


Jsem jako narkoman co drogy někde stratil.


« Odpoveď #8 kedy: 26. Jún , 2009, 06:16:09 »

Úchylný genius.Škoda takového talentu.R.I.P.
Zaznamenané

Hombre
udry
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 26. Jún , 2009, 06:22:57 »

Preventívne: bolo by fajn,keby si uživatelia odpustili debilne,primitivne,blbe a pod. komentare na adresu M.J.  Zdravíčko
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #10 kedy: 26. Jún , 2009, 06:46:48 »

Ked sa to naozaj potvrdi........Dokázal kedysi niečo neskutočné a zapísal sa nezmazatelne do dejín.Ostane legendou.A blbé poznámky naozaj niesu na mieste..Já som ho nemusel tiež-počuvat ale komu sláva-tomu sláva.Zasluží si uznanie aj napriek všetkým prešlapom v neskoršom období.Bol vlastne obetou.Obklopil sa ludmi ktorí mu viac uškodili ako pomohli.  Zdravíčko
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #11 kedy: 26. Jún , 2009, 07:42:23 »

ja som ho rad počuval lebo nemal zlu pesničku bol genius ..Zaujimave čo o nom našnec vie, viac ako on sam vedel...Radomir ty si s nim žil????alebo si jeden s tých obklopenych" ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 26. Jún , 2009, 07:50:39 »

mam 23 rokov a aj ked vacsinou ludia v mojom veku nedokaze dostatocne ocenit hudbu, ktora bola aktualna v case pred ich narodenim, tak ma tato sprava pomerne dost zaskocila. Odmysliac si vsetku tu spinu, ktora sa na jeho ucet postupom casu pripisovala, musim povedat, ze to bol naozaj jeden z najvacsich hudobnych talentov v historii vobec. Ze zomrel prave na zlyhanie srdca ma ale vobec neprekvapuje. Predstavte si, ze ste hudobnik po oficialnom ukonceni kariery, venujete sa odpocinku a kadecomu inemu a manazer vam navrhne par koncertov pre ludi, nech neupadnete do zabudnutia. Vy na to pristupite a ked sa dozviete ze vam bookli 50 koncertov po celom svete s tym ze prvy mal byt teraz v juli, tak sa ani nedivim ze skolaboval.
Tam hore to vyzera na paradny koncert ako tak pozeram.. Elvis, Majkl, Sinatra, Hendrix, Joplin a mnoho dalsich..
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 26. Jún , 2009, 08:00:43 »

Ked sa to naozaj potvrdi........Dokázal kedysi niečo neskutočné a zapísal sa nezmazatelne do dejín.Ostane legendou.A blbé poznámky naozaj niesu na mieste..Já som ho nemusel tiež-počuvat ale komu sláva-tomu sláva.Zasluží si uznanie aj napriek všetkým prešlapom v neskoršom období.Bol vlastne obetou.Obklopil sa ludmi ktorí mu viac uškodili ako pomohli.  Zdravíčko

Tak smrt je vzdy nevesela udalost, ale rekapitulovat snad mozeme.

1. Blbe poznamky - odkazuju viacmenej na jeho "pedofilne" sklony. Fakt - bol viackrat obvineny z obtazovania deti, tusim v zalobe boli veci ako obchytkavanie deti, hranie s penisom etc... Fakt - mimosudne sa s rodinou dietata v sume niekolko desiatok milionov USD, aby nemusel porkacovat sud.

2. Nezmazatelny zapis do dejin - to ukaze historia, ci o 500 rokov sa o nom bude hovorit s rovnakou uctou alebo respektom ako o Homerovi, Sokratesovi, Juliovi Caesarovi, Isaacovi Newtonovi, J. S. Bachovi etc. Podla mna nie.

3. Moj subjektivny nazor - v casoch Thrilleru urobil niekolko priekopnickych videi. Mne sa pacil najviac album Dangerous. Bohuzial Jacko nezvladol popularitu. Ja ho nepocuvam a ani ma jeho hudba neoslovuje okrem par piesni. Pochybujem, ze to prezije a ukaze kvalitu casom podobne ako Beatles alebo LZ alebo BS etc.

4. Najvacsi prinos - od jeho cias v 80. rokoch ziadna individualita nedominala popovej hudbe ako on. Je zatial posledny z radu Sinatra - Presley - Jackson. Uvidime, ci bude niekto dalsi.


« Posledná zmena: 26. Jún , 2009, 08:03:24 od spyros » Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #14 kedy: 26. Jún , 2009, 08:01:26 »

R.I.P.  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.