Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 03:08:41
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: novy GOLEM  (Prečítané 35025 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« kedy: 27. Jún , 2009, 13:40:19 »

tak, dnes som mal moznost byt u p. Gerhata, a mal som moznost vyskusat novu verziu Golema, a musim povedat, ze bol som velmi ale velmi milo prekvapeny co tento podlahovy efekt s dvoma 12ax7 dokaze. od paradneho cisteho zvuku az po riadny hi-gain. odporucam minimalne vyskusat, a presvedcit sa na vlastne usi, ze aj vyrobok zo slovenska moze hrat neskutocne dobre. hats off  Zdravíčko
Zaznamenané

hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #1 kedy: 27. Jún , 2009, 20:08:10 »

tak, dnes som mal moznost byt u p. Gerhata, a mal som moznost vyskusat novu verziu Golema, a musim povedat, ze bol som velmi ale velmi milo prekvapeny co tento podlahovy efekt s dvoma 12ax7 dokaze. od paradneho cisteho zvuku az po riadny hi-gain. odporucam minimalne vyskusat, a presvedcit sa na vlastne usi, ze aj vyrobok zo slovenska moze hrat neskutocne dobre. hats off  Zdravíčko
novy golem znamena co? ma nejake nove, zvuku sa tykajuce upravy? inac mohol si to napisat do temy o goleme  Žmurk  http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,63452.0.html
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #2 kedy: 30. Jún , 2009, 14:29:08 »

novy golem znamena co? ma nejake nove, zvuku sa tykajuce upravy? inac mohol si to napisat do temy o goleme  Žmurk  http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,63452.0.html

popis od p. Gerhata:

"Podlahové Golémi 1. generácie (1G)boli robené z dôrazom na skreslený zvuk prièom Clean kanál bol bud bez ekvalizera , alebo na požiadanie zákazníka mal spolocný ekvalizér s Lead kanálmi. Pri Golémovi 2G som sa zameral na vzhlad výrobku , osamostatnenie kanálu Clean , drobné úpravy Lead kanálov , hlavne Lead2 , samostatné funkcie Presenc , pre každý Lead.
   Krabicky sa už nerobia rucne ako to bolo pri  Golemovi 1.G. Krabicky sú z nerezového plechu a sú vyrábane laserovou technologiou. Popis je robený pieskovaním. Nový podlahový Golem 2G , má oproti starému modelu naviac samostatný ekvalizer pre Clean kanál . Súcastou Clean kanálu je aj Bright prepínac z troma polohami , ktorým si gitarista môže navolit farbu a ostrost zvuku . Potenciometrom Gain sa nastavuje Clean od úplne cistého zvuku , po mierne nakreslený . U Lead kanálov boli urobené tiež malé kozmetické zmeny . U Lead1 sa upravil Gain , aby išiel plynulejšie od malého gainu a je typu distortion . Lead2 prešiel zásadnejšou zmenou , je typu OverDrive , ale tiež z možnostou nastavenia aj malého aj velkého skreslenia. Mody ostali ako u posledných kusov Golema 1G. Taktiež speaker simulátor , bol mierne upravený a bol súcastou aj starého modelu už dlhšiu dobu . Kedže sa osvedcil , nemal som dôvod ho už nijako menit.
V zásade sa však stále jedna o ten istý Golem , ktorý vychádza zo svojho pôvodného základu , ale z niektorými vylepšenými funkciami ."
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #3 kedy: 30. Jún , 2009, 16:00:04 »

ukazky ?
Zaznamenané

Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 30. Jún , 2009, 16:49:05 »

cena?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 30. Jún , 2009, 17:52:49 »

fotky?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 30. Jún , 2009, 18:01:09 »

dostupnost ?
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 30. Jún , 2009, 18:07:06 »

artists ?
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #8 kedy: 30. Jún , 2009, 18:56:41 »

cena?

prvi zakaznici, ze este dostanu za 7, ptm by to malo stat 8 litrov, na eura si prepocitajte  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 30. Jún , 2009, 19:27:28 »

prvi zakaznici, ze este dostanu za 7, ptm by to malo stat 8 litrov, na eura si prepocitajte  Bavím sa skvele

Kupujes?

Za 300 EUR sa daju kupit uz rozne slapky (myslim na nohu, pred footfetisistov myslim gitarove preampy resp. dfistrotion efekty).
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 30. Jún , 2009, 20:16:16 »

v kuloaroch sa sepka ze aj firemny hrac michal prestupil na vyssi level - modeler of firmy behringer  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #11 kedy: 30. Jún , 2009, 20:18:51 »

Kupujes?

Za 300 EUR sa daju kupit uz rozne slapky (myslim na nohu, pred footfetisistov myslim gitarove preampy resp. dfistrotion efekty).

ptm, co som mal moznost to pocut, zacal som o tom realne uvazovat, neviem ako hraju nejake ostatne taketo zariadenie s lampami na zemi :) ale toto hralo fakt velmi dobre podla mna :)
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #12 kedy: 30. Jún , 2009, 20:21:58 »

v kuloaroch sa sepka ze aj firemny hrac michal prestupil na vyssi level - modeler of firmy behringer  Bavím sa skvele

tak ine mu nezostava, ak chce robit nahravky na svetovej urovni musi vylepsovat arzenal  Žmurk
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #13 kedy: 01. Júl , 2009, 09:50:05 »

v kuloaroch sa sepka ze aj firemny hrac michal prestupil na vyssi level - modeler of firmy behringer  Bavím sa skvele
robte si z neho p*cu, aj tak je zvuk v prstoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #14 kedy: 01. Júl , 2009, 10:02:21 »

robte si z neho p*cu, aj tak je zvuk v prstoch  Bavím sa skvele


jedine joeho prsty to dokazu a ten tam nahravat nepojde.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 22 otázok.