Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 02:11:45
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: novy GOLEM  (Prečítané 35024 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #150 kedy: 29. August , 2011, 20:16:05 »




nodopiči vymysliet slovo sóloline chce riadny kus ani neviem coho  Bavím sa skvele toto uz ani nemoze byt pravda  Pomoooc!
« Posledná zmena: 29. August , 2011, 20:16:38 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #151 kedy: 29. August , 2011, 20:20:54 »

lebo toto nam slovakom ide dobre - vidiet nieco slovenske a hned nadavat a odsudzovat.


Ja nic dopredu neodsudzujem, zahral som si na viacerych veciach od neho. Mne sa niektore slovenske vyrobky pacia, takze netreba hned pisat, ze nadavam na vsetko slovenske. No tento vyrobca je babrak na Ntu.
Zaznamenané
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #152 kedy: 04. September , 2011, 14:16:22 »

Nejaky cas som vlastnil Golem - ten starsi typ a hralo to velmi obdobne jak tie ukazky z jutubu, cize bolo to dost slabe - subjektivnz nazor. Skreslenie sa vobec nespravalo tak ako som ocakaval, pri vysokych skresleniach to bolo prebudene a uvrestane a nedal sa na tom nastavit pouzitelny hutny ton. Gain sa dal pozit max do polovice (moja osobna skusenost) nad polovicou to uz iba vazbilo a bolo to akesi nekonkretne. Co som vsak zistil je, ze tento pre-amp je dost nepouzitelna vec pokial sa zapoji do lampoveho konca, na tranzistorovom kombe to hra fakt podstatne lepsie - ja som pouzival klasiku Valvestate od Marshalla. Nakoniec som tohto krasavca posunul kolegovi v kapele a ten si ho nevie vynachvalit. Raz darmo, sto ludi, sto chuti.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #153 kedy: 04. September , 2011, 19:50:53 »

koncak, preamp, hlava - to vsetko ked som postavil vedla riadneho koncaku, preampu a hlavy tak to hralo na zaplakanie, to je fakt, nie vec vkusu a vsetky dristy okolo toho "slovenske domorobo" su sracky, pretoze to proste nehra dost dobre

mam 4kanal od Prosounda a som spokojny (teda az na cisty, ten by mohol byt lepsi). Ak by ste chceli spravit zivu porovnavacku vedla "riadneho" aparatu, rad sa podujmem - sam som zvedavy ako to teda hraju tie svetove znacky oproti tomu.
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #154 kedy: 04. September , 2011, 20:49:12 »

mam 4kanal od Prosounda a som spokojny (teda az na cisty, ten by mohol byt lepsi). Ak by ste chceli spravit zivu porovnavacku vedla "riadneho" aparatu, rad sa podujmem - sam som zvedavy ako to teda hraju tie svetove znacky oproti tomu.

Ale ved nechaj ich v tom. Ja by som skor porovnal tvoj preamp s mojim.


* ! na net.jpg (144.15 KB, 1600x419 - prehliadnuté 362 krát.)
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #155 kedy: 04. September , 2011, 20:58:41 »

Ale ved nechaj ich v tom. Ja by som skor porovnal tvoj preamp s mojim.

kks tam je tocitiek jak v elekrarni ..je k tomu aj LSD displey ?   Bavím sa skvele  ..fakt by ma zaujimalo ako to hra lebo furt ked to dakde vidim tak rozmyslam vezmem to nevezmem to
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #156 kedy: 05. September , 2011, 08:59:28 »

kks tam je tocitiek jak v elekrarni ..je k tomu aj LSD displey ?   Bavím sa skvele  ..fakt by ma zaujimalo ako to hra lebo furt ked to dakde vidim tak rozmyslam vezmem to nevezmem to

Ja som spokojny. Treba, aby si si to vypocul a vyskusal sam. Nahravky su o hovne, lebo je to jednak pretocitelne uplne inde a jednak cela ta alchymia okolo bedne, mikrofonou a prstov Žmurk ... ved vies. LSD display netreba, ono sa to iba zda na pohlad, ze je to take komplikovane.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #157 kedy: 05. September , 2011, 09:07:24 »

Nahravky su o hovne, lebo je to jednak pretocitelne uplne inde a jednak cela ta alchymia okolo bedne, mikrofonou a prstov Žmurk
vsak ale na dokaz, ze aha ved to hra dobre by to mohlo posluzit. kludne by stacilo pouzit nejake DI z netu, ak si ako gitarista nefandis, zavesit na to impulz a hodit to dajme tomu k nejakym bicim aspon
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #158 kedy: 05. September , 2011, 10:00:03 »

mam 4kanal od Prosounda a som spokojny (teda az na cisty, ten by mohol byt lepsi). Ak by ste chceli spravit zivu porovnavacku vedla "riadneho" aparatu, rad sa podujmem - sam som zvedavy ako to teda hraju tie svetove znacky oproti tomu.

mato, ja nechapem preco sem nezavesis tie ukazky co si pustal mne, tam ten zvuk bol super  Na zdravie!
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #159 kedy: 05. September , 2011, 10:01:23 »

teraz neviem ktore mas na mysli
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #160 kedy: 05. September , 2011, 10:16:03 »

teraz neviem ktore mas na mysli

napriklad tu, kdesi porovnaval gerhat s impulzami na jednej strane s ffamp rectom na druhej strane  Zdravíčko
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #161 kedy: 05. September , 2011, 10:33:35 »

no tieto veci som nenahraval s tym, ze to budem zverejnovat - skusim ale pohladat, ci by sa nenaslo nieco pouzitelne a mozem to sem dat.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #162 kedy: 06. September , 2011, 08:36:41 »

Dal som dokopy par ukazok 4kanal preampu od Gerhata/Prosounda

http://soundcloud.com/hubula/back-12
2. kanal, gitara Vintage LP s miniHB. Jedna strana Recabinet Marshall 4x12 s greenbacmi, druha strana speaker simulator z PodXT

http://soundcloud.com/hubula/stratosphere
2. kanal, Line6 Variax (tele a strat). Dokopy 4 stopy, (2 hlavne su moj preamp, dalsie 2 cez Guitar rig). Konkretne impulzy si nepamatam.

http://soundcloud.com/hubula/soul
jedna strana 3. kanal, druha 4. kanal, Cort Viva 7ka, Impulz Redwirez Mesa Rectifier. Druha polovica ma trocha iny zvuk.

Okrem urovni tam nie je v podstate ziadny mix, kedze monitory nemam pouzivam len sluchatka.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #163 kedy: 06. September , 2011, 08:45:44 »

normalne to znie
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #164 kedy: 06. September , 2011, 09:03:58 »

clean, crunchik fast forward a teraz skreslenie  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.127 sekund, 22 otázok.