Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 23:25:59
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: čo hovorite na tragediu na POHODE???  (Prečítané 18435 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #30 kedy: 21. Júl , 2009, 16:15:48 »

Nepozeras moc TA3? Ved v case ked to dziglo este neprsalo, tak co ho podmilo?

tak to potom dojebali ti, co to kotvili a robili za malo penazi.. vinna je nasa vlada si myslim.. kebyze maju ludia dobre platenu pracu, tak sa to nestane..  zrejme im to podmila voda tie ukotvenia a sa to vytrhlo zo zeme..
Rastis.. moze byt ze to malo vydrzat aj viac..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #31 kedy: 21. Júl , 2009, 16:17:50 »

inac bol tam niekto z vas ?
brat s kamaratmi, boli mimo stanu. frajerkina sestra usla par sekund pred zrutenim, jej kamos mal stastie, ze ho tesne minula padajuca tyc..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 21. Júl , 2009, 16:29:42 »

Nepozeras moc TA3? Ved v case ked to dziglo este neprsalo, tak co ho podmilo?


ja nepozeram telku vobec  Bavím sa skvele co je to TA3? nejake kombo od marshallu? inak nemozem si pomoct ale vzdy ked vidim hore svietit ze v teme je rastis tak omylom precitam rasist..  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. Júl , 2009, 16:30:15 od kaolko » Zaznamenané

Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #33 kedy: 21. Júl , 2009, 17:19:19 »

ja to poviem takto je mi to jedno ze to padlo,ked to raz padnut malo tak to padlo
ale padlo to na hiphoperou tak mi to je jedno este viac Žmurk
tomuto hovorim pristup pici  ?§!.

Co ma viac vytocilo bolo viacero internetovych diskusii, kde sa z kazdeho stal expert na statiku, aj na prerozdelenie zodpovednosti a kompetencii na festivale plus nazory ze za to moze nejaky politik... Vivat sme.sk
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #34 kedy: 21. Júl , 2009, 17:22:12 »

proste stalo sa je to smutne ze sa to stalo a zomrel jeden clovek a dvaja su v kritickom stave ale media to iba zvelicuju este viac nez to opravdu je
bola to cele nahoda a nahoda je blbec Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #35 kedy: 21. Júl , 2009, 17:22:51 »

myslel som skor tu vetu s hiphopermi  Popiskujem si
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
udry
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 21. Júl , 2009, 17:23:35 »

 Firma,ktora stavala stan,sa citi za tu udalost zodpovedná. /povedal zastupca spoločnosti/.
Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #37 kedy: 21. Júl , 2009, 17:25:13 »

Hej, ze to stavali nejaki nemci, ja skor hovorim o tom, ako si kazdy musel vyliecit svoje komplexy na kascakovi.... Nech sa to presetri a uvidi sa
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #38 kedy: 21. Júl , 2009, 17:26:24 »

ale nechapem co chce kazdy presetrovat nebolo to cudzie zavinenie sak bola burka co chcu dat prirodu na sud ? Bavím sa skvele ?§!.
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #39 kedy: 21. Júl , 2009, 17:28:14 »

niekto postavil stan, ktory jebol a mal vydrzat, pravdepodobne mozu poslat na sud niekoho kto to postavil na picu, ze je nepriamo zodpovedny na smrti.
Myslim, ze aspon nejake peniaze sa vysudia isto
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #40 kedy: 21. Júl , 2009, 17:31:22 »

ale nechapem co chce kazdy presetrovat nebolo to cudzie zavinenie sak bola burka co chcu dat prirodu na sud ? Bavím sa skvele ?§!.
p*čovina, pretoze keby to bolo zodpovedne postavene tak sa to nestane...jedna vec je, ako to postavili, co mohli aj dobre, ale tak o taketo stavby sa treba starat, ak na to nikto nedohliadal, tak sa mohli pouvolnovat nejake kotvy, lana alebo ine zalezitosti a potom sa odolnost plachty alebo konstrukcie meni...inak mi je samozrejme luto, ze sa take nieco stalo, je to smutne ked si niekto ide uzivat leto na festival, a nikdy sa domov nevrati len koli nedbalosti par ludi, co mali volaco nastarosti, a taktiez lutujem pana Kascaka, lebo ten si to odsral v mediach uz dost
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #41 kedy: 21. Júl , 2009, 18:29:34 »

Mna zaujal tento prispevok, citujem z blogu na www.sme.sk:

Vážený pán Hríb. Súhlasím s Vami, že to čo sa stalo na Pohode je pripomenutím niečoho, čo je veľmi dôležité. Ľudský život je veľkou hodnotou a je naozaj smutné, že festival sa skončil takouto tragédiou. Škoda však, že skôr než sa vyšetria príčiny tragédie, vy už viete, že váš kamarát za ňu nenesie zodpovednosť. Pretože opak je pravdou. Pohoda nie je o hudbe, v tom máte pravdu. Pohoda bola o prevracaní hodnôt. O neuveriteľnej ľudskej pýche. O biede ľudskej hlúposti. O pocite, že nič zlé sa nemôže stať. Pritom stačilo tak málo, sledovať vývoj počasia a včas Pohodu prerušiť. Celkom prerušiť a odísť do bezpečia. Každý priemerne inteligentný človek sa uteká pred búrkou skryť, na Pohodu však prichádzali ďalší ľudia s pocitom, že všetko je v pohode. Ale človek zasa raz precenil svoje človečenstvo. Od čias Babylonskej veže je to človek a jeho pýcha, ktorá spôsobuje tragédie, nie prírodné živly. Pohoda bola zábava bez Boha a proti Bohu, o tom niet pochýb, preto ju Boh spláchol tak, ako to urobil už mnohokrát pred tým. Boh sa nenechá vysmievať donekonečna. Je veľmi pravdepodobné, že váš kamarát by si mal ísť posedieť niekam (najlepšie do väzenia), kde bude mať dosť času zamyslieť sa nad tým, o čo mu týmto podujatím šlo, v čom spočíva jeho morálne zlyhanie a čo mu Prozreteľnosť asi chcela naznačiť. Možno potom, keď prestane hľadať vinníkov všade okolo, a uvedomí si, čo svojou pýchou spôsobil, bude mať opäť morálne právo podobný festival zorganizovať.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #42 kedy: 21. Júl , 2009, 18:33:39 »

Mna zaujal tento prispevok, citujem z blogu na www.sme.sk:

Vážený pán Hríb. Súhlasím s Vami, že to čo sa stalo na Pohode je pripomenutím niečoho, čo je veľmi dôležité. Ľudský život je veľkou hodnotou a je naozaj smutné, že festival sa skončil takouto tragédiou. Škoda však, že skôr než sa vyšetria príčiny tragédie, vy už viete, že váš kamarát za ňu nenesie zodpovednosť. Pretože opak je pravdou. Pohoda nie je o hudbe, v tom máte pravdu. Pohoda bola o prevracaní hodnôt. O neuveriteľnej ľudskej pýche. O biede ľudskej hlúposti. O pocite, že nič zlé sa nemôže stať. Pritom stačilo tak málo, sledovať vývoj počasia a včas Pohodu prerušiť. Celkom prerušiť a odísť do bezpečia. Každý priemerne inteligentný človek sa uteká pred búrkou skryť, na Pohodu však prichádzali ďalší ľudia s pocitom, že všetko je v pohode. Ale človek zasa raz precenil svoje človečenstvo. Od čias Babylonskej veže je to človek a jeho pýcha, ktorá spôsobuje tragédie, nie prírodné živly. Pohoda bola zábava bez Boha a proti Bohu, o tom niet pochýb, preto ju Boh spláchol tak, ako to urobil už mnohokrát pred tým. Boh sa nenechá vysmievať donekonečna. Je veľmi pravdepodobné, že váš kamarát by si mal ísť posedieť niekam (najlepšie do väzenia), kde bude mať dosť času zamyslieť sa nad tým, o čo mu týmto podujatím šlo, v čom spočíva jeho morálne zlyhanie a čo mu Prozreteľnosť asi chcela naznačiť. Možno potom, keď prestane hľadať vinníkov všade okolo, a uvedomí si, čo svojou pýchou spôsobil, bude mať opäť morálne právo podobný festival zorganizovať.


  Pohoda 2010 bude uz ma na to zalozenu novu firmu  http://orsk.sk/vypis.asp?ID=156189&SID=2&P=1   
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #43 kedy: 21. Júl , 2009, 18:33:52 »

Mna zaujal tento prispevok, citujem z blogu na www.sme.sk:

Vážený pán Hríb. Súhlasím s Vami, že to čo sa stalo na Pohode je pripomenutím niečoho, čo je veľmi dôležité. Ľudský život je veľkou hodnotou a je naozaj smutné, že festival sa skončil takouto tragédiou. Škoda však, že skôr než sa vyšetria príčiny tragédie, vy už viete, že váš kamarát za ňu nenesie zodpovednosť. Pretože opak je pravdou. Pohoda nie je o hudbe, v tom máte pravdu. Pohoda bola o prevracaní hodnôt. O neuveriteľnej ľudskej pýche. O biede ľudskej hlúposti. O pocite, že nič zlé sa nemôže stať. Pritom stačilo tak málo, sledovať vývoj počasia a včas Pohodu prerušiť. Celkom prerušiť a odísť do bezpečia. Každý priemerne inteligentný človek sa uteká pred búrkou skryť, na Pohodu však prichádzali ďalší ľudia s pocitom, že všetko je v pohode. Ale človek zasa raz precenil svoje človečenstvo. Od čias Babylonskej veže je to človek a jeho pýcha, ktorá spôsobuje tragédie, nie prírodné živly. Pohoda bola zábava bez Boha a proti Bohu, o tom niet pochýb, preto ju Boh spláchol tak, ako to urobil už mnohokrát pred tým. Boh sa nenechá vysmievať donekonečna. Je veľmi pravdepodobné, že váš kamarát by si mal ísť posedieť niekam (najlepšie do väzenia), kde bude mať dosť času zamyslieť sa nad tým, o čo mu týmto podujatím šlo, v čom spočíva jeho morálne zlyhanie a čo mu Prozreteľnosť asi chcela naznačiť. Možno potom, keď prestane hľadať vinníkov všade okolo, a uvedomí si, čo svojou pýchou spôsobil, bude mať opäť morálne právo podobný festival zorganizovať.


Krásny príklad toho ako sa niekto zbavuje svojho komplexu a pocitu menejcennosti...
« Posledná zmena: 21. Júl , 2009, 18:34:47 od pelko » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #44 kedy: 21. Júl , 2009, 18:36:30 »

  Pohoda 2010 bude uz ma na to zalozenu novu firmu  http://orsk.sk/vypis.asp?ID=156189&SID=2&P=1   

treba vyhlasit sutaz - ktora mamicka tam porodi, tak dostane odmenu... nech sa vrati bilancia do normalu. na Woodstocku sa vraj tusim viacej ludi narodilo, ako zomrelo..
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.